Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

14 minutes ago, porucnik vasic said:

То је урбана Србија. Она европских вредности. 

To je palanacka i malogradjanska Srbija koja svakog ko dolazi sa strane, bilo iz unutrasnjosti, dijaspore, ili sa gradske periferije smatra za sabana, gedzu, dzulova, pecalbara, gastosa.  Basara kaze da taj palanacki duh obitava upravo u srcu Beograda - u Krugu dvojke. 

Link to comment

4-1-4-1 je igrao protiv maroka nedavno, pa smo lose izgledali, da bi se u sledecoj protiv nigerije vratili na 4-2-3-1 pa je bilo mnogo bolje i delovalo je da to vise nece menjati. Mislim da ljajic treba da igra ovo sto je igrao juce, ne gurati ga na krilo, a da iza budu matic i milivojevic. Sms jos deluje neuklopljeno, i ne treba ga sada forsirati, a kada igra treba da bude blize golu

Link to comment

Kada je Kostarika pobedila SIrsku, onda je bilo kuku nama. SIrska je sasvim u rangu sa Bolivijom, ako ne i gora.

 

Švajcarci me više brinu od Kostarikanaca, naročito od onih iz naše pokrajine i ložane.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

4-1-4-1 je igrao protiv maroka nedavno, pa smo lose izgledali, da bi se u sledecoj protiv nigerije vratili na 4-2-3-1 pa je bilo mnogo bolje i delovalo je da to vise nece menjati. Mislim da ljajic treba da igra ovo sto je igrao juce, ne gurati ga na krilo, a da iza budu matic i milivojevic. Sms jos deluje neuklopljeno, i ne treba ga sada forsirati, a kada igra treba da bude blize golu

 

Muslin zbog toga (navodno) dobio nogu.

Link to comment
9 hours ago, Dimitrije said:

Da su nasi odigrali lose i ovu utakmicu, zakljuci (negativni) bi pljustali kao kisa.  Takvi zakljuci naravno ne bi bili okarakterisani kao "u najmanju ruku neozbiljni".  Sticem utisak da se svako pozitvno misljenje o bilo cemu ili o bilo kome omalovazava, nipodastava i ismeva i da se jedino negativna misljenja, ismevanje i podrugivanje smatraju ispravnim stavovima.  Nije cudo sto u Beogradu vise ne moze da se cuje dobar vic. 

 

Ja čuo pre neki dan jedan o tri debela Nemca, znaš taj?

 

Link to comment

A sto se ovako ponasate, ne kapiram? Ni iz cega je krenula neka bas uzasna atmosfera i ruzno medjusobno obracanje. Aj se dovedite u red, ovo uopste nije cool. 

Ako cete da se raspravljate domicilni sa gastarbajterima i obrnuto, nadjite neki drugi topik za to. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...