Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, J.R. Cash said:

Joga bonito. Kao na kockicama ispred zgrade. Al kakva je kanta ova Bolivija, sta je ovo?

 

nemoj tako, ipak su oni dobili 1 argentinu, a u poslednjih 40 godina cak i 1 brazil!

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

To bi se zvalo 1 priprema na visini™

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk




Visinske pripreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Moz da vodimo i 12 nil, takticki uzasno igramo: Obratite paznju kad krenemo u presing njihove odbrane, ne zna se ko kog napada, rupe po sredini na sve strane. SMS ne zna gde da trci i sta da radi jer njegovu prirodnu poziciju zauzima Ljajic a vrlo cesto trci da zatvara desnog beka. Sredina ne zna sta da radi sa loptom, kad je imamo i obicno je Matic taj koji organizuje napad, sto mu nije primarna funkcija u timu. Igramo bunarke na Mitrovica kog prosecan odbrambeni moze da odsece i na drugu loptu koje ne juri skoro niko (jer nismo uvezbali visoki presing).

Link to comment

bolje da smo igrali generalku protiv Teleoptika ili Temnića....jači bi otpor bio. ovi il nemaju pojma ili su iz nekog drugog razloga u kurcu

Link to comment
Just now, Zlurad said:

 Sredina ne zna sta da radi sa loptom, kad je imamo i obicno je Matic taj koji organizuje napad, sto mu nije primarna funkcija u timu. 

 

Que?

Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Izgledace dobro taj segment, ne boj se. Imamo talentovane veznjake. Ja se bojim sta ce biti kad ne budemo imali loptu, mnogo smo spori.

evo poluvremena, pa da probam obrazloziti donekle

 

imali smo mi svojevremeno jos i bolju sredinu/napad pa smo igru sveli na miiiiihajloviceve duge lopte

a na neki nacin moze se povuci paralela i stankovic - matic

 

poenta, kapitenska traka je data kolarovu (deluje da je on tamo "glavni)", pa na osnovu naseg mentaliteta i ranijeg iskustva ne bih voleo da dodjemo u situaciju da preskacemo tu pomenutu dobru sredinu, a da nam kolarov bude primarni organizator

 

 

opet, voleo bih da si u pravu, a ova utakmica, kakav god protvinik bio govori u prilog tome

tako da, zanemari(te) ove moje opaske

valjda sam naucen da  "se plasim" kad je u pitanju nasa igra na sp

 

 

ovo zaista deluje odlicno, od rezultata mene i vise raduje stav nasih igraca

bas grizu od prvog minuta i nisu po (nekom ranijem) obicaju stali posle prvog, drugog gola

Link to comment
3 minutes ago, MocaVukotic said:

jel to bane posle gola gleda u krstaju sa prstom na ustima?

i mene zacudila reakcija

nidje osmeha, pa jos taj prst koji nekom govori da cuti (nadam se nasim burek novinarima koji su najahali prethodnih dana na njega)

 

@Zlurad

salis se zar ne?

Link to comment

sms i kostić nevidljivi, umesto kostića ubaciti prijovića, malog đavola pomeriti na krilo a sms na njegovo mesto i sabijamo kostariku u njihov peterac post-987-1214595836.gif

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

@pbg12345 Uopste se ne salim. Zivi bili pa videli kad natrcimo na Kostariku i Svajcarsku.

 

 

pa i sam rekoh u nekoliko postova da je pitanje kako ce sve izgledati na samom sp

 

nije mi jasan deo gde ti na osnovu ove utakmice izvlacis takve zakljucke

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...