Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Мислим да ће са овим играчима пре да буде 4-1-4-1 формација, Матић сам на месту задњег везног.

Link to comment

ljajić će biti odmah iza/do mitrovića, sms ispred matića

milivojević je apsolutno bespotreban

karleuša najveća rupa

 

e

ključ drže matić i sms, ako oni uspostave našu igru, i omoguće kvalitetne pasove ka tadiću, ljajiću i kostiću u napadu bi trebalo sve da funkcioniše

 

u odbrani je levo ozbiljan krater. kolarov bi morao dobro da zapne, a karleuša da broj žutih minuta svede na min pa da se ponadamo da ćemo na kraju postići više golova od kostarikanaca

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Nama je komplet odbrana potencijalni kiks-horor, tako da, nadam se da ćemo igrati na visoki procenat posjeda lopte i visoki presing, jer ako budemo puštali ovima pozadi da spasavaju stvar, najebasmo :D 

Link to comment

da, toga se i plasim

ne sto mislim da ovaj to nije u stanju (ne znam da li jeste), nego sto to nista nije uigrano sa njim

tadic je imao onu neku ludilo statistiku, ne znam koliko utakmica za redom nismo dali gol u kom on nije ucestvovao, posle se cini mi se svelo na neku improvizaciju

 

p.s. plasim se da ako ne bude krenulo kako treba glavni organizator napada bude kolarov i(li) bunarenje na mitra pa sta nam bob da

Edited by pbg12345
Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

a ko bi nama (sto u ovoj formaciji, sto inace) trebao biti glavni organizator napada?

mitrovic, kao i u svakoj drugoj nasoj formaciji

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

a ko bi nama (sto u ovoj formaciji, sto inace) trebao biti glavni organizator napada?

 

Matic, Tadic, SMS, Kolarov, Ljajic. Svako u odredjenoj fazi. 

Link to comment

mi i treba da bunarimo do besvesti, sto je radio i antic. visinu imamo, dobre izvodjace prekida imamo, znaci lopte na bokove i sto vise centarsuteva. sa takvom igrom, sms bi bio super resenje iza ludog mitra. prekidi su nasa napadacka sansa.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...