Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nije o Banetu posebno, ali meni uvek išli na kurac igrači koji misle da su bogom dani da budu kapiteni/u timu ili da teraju svoje. Par igrača na svetu to može sebi da dozvoli, Mesi i Ronaldo, mada i njima ja ne bih gledao kroz prste. Ostalo - klupa ili napolje. 

Link to comment

Mozda misli da je veci Vucic od Vucica. Treba zakazati sudar titana na Zimskom dvoru. Putin nek sudi.

Oops ovo je topik fudbal. Teacheru prastaj, nisam ja.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

idemo na sreću. koki je tempirana bomba, ako poludi, a hoće 100% onda postoji šansa da njegovo ludilo pozitivno utiče na tim. doduše minimalno

 

veća je šansa da usled tog ludila zaličimo na brod gde svako vesla u svom pravcu

 

plus iskusni trener na klupi koji će to hendlovati

 

nastup obećava

 

Link to comment

ali kakav treba da budes kad te posalju kod predsednika vucica, pa jos ovaj prozbori koju o tvojoj familiji?

bane na ovoj fotografiji ima izraz lica bas kakav treba

Link to comment

Ali ovi govnarski kvazimotivacioni tekstovi "Bane da se probudi (ili prizna da nije spreman), hvalio ga predsjednik a on ništa" 

 

Žurnalova škola 1/1, eventualno neke Novosti

Link to comment

Koliko ja vidim, problem je u tome sto je Bane "pognute glave pred novinarima i ne odgovara na pitanja". Dakle jeste povredjena sujeta, ali nije Bane u pitanju...

Link to comment
Koliko ja vidim, problem je u tome sto je Bane "pognute glave pred novinarima i ne odgovara na pitanja". Dakle jeste povredjena sujeta, ali nije Bane u pitanju...
Sada je Bane na meniju, a koliko sam shvatio pre neki dan, izjave ne daje nekoliko igrača, medju njima Matić, pa i kapiten Kolarov. Poviju glavu, žure i ne pogledaju "novinare" koji čekaju na intervju. Mozda je ipak u njima problem, a ovih par najiskusnijih je rešilo da ih odjebe kao i Vidić onomad.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Prva pripremna utakmica Srbije uoči Mundijala pokazala je da situacija nikako nije dobra. Čuveni fudbaler i trener Partizana Ivan Golac bez dlake na jeziku prokomentarisao je poraz "orlova" od Čilea. Negativnim utiscima, s razlogom, nikad kraja.

 

Prvo neprijatno iznenađenje sam doživeo kada sam video sastave. Kao da se igrala neka nebitna prijateljska utakmica B timova, a ne jedna od dve generalne probe za Svetsko prvenstvo. Pretpostavljam da ovo nije ni blizu tima koji će igrati protiv Kostarike, a kamoli protiv Brazila. Ne očekujem ni 50 odsto ovih igrača na premijeri. Kada radite generalku, izvodite najbolji tim koji imate. To naš selektor očigledno ne zna - rekao je Golac za portal Maxbetsport.rs i u dahu nastavio:

 

Izgleda da on dve nedelje pre početka turnira i ne zna startnih 11. Očekivao sam mnogo više ozbiljnosti, šta je Krstajić uigravao? Zadnju liniju, koja nikako nije funkcionisala? Sredinu, koja je u većini slučajeva stajala pogrešno na terenu? Bilo je loše, veoma sam zabrinut.


- Ako je ovo ekipa koja će igrati protiv Kostarike, u problemu smo. Za 90 minuta - sirotinjski! Nije ni za nulu! Nemamo pravih šuteva. Ovo je bila prilika da se ekipa upozna i usaglasi o mnogim pitanjima, a umesto toga je igrao rezervni tim. Na sredini terena smo brzo gubili lopte.

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Moda za SP...

 

 

inače kao zanimljivost, da smo imali selektora i kapitena koji su kao domaći u Rusiji, verovatno su tamo poznatiji od ruskog selektora i kapitena, ali smo se obojice odrekli

 

možda je to 1 subverzivni vid protesta FSS protiv FIFE i dodeljivanja organizacije Rusiji 

Link to comment
Quote

"Imamo sreće da imamo nekoliko igrica u hotelu pa igramo po ceo dan. Ne sećam se kad sam poslednji put igrao "Čoveče, ne ljuti se". Igram 5-6 partija dnevno", rekao je Milinković-Savić.

"Kod kockica najvise vara Bane. Nikako ne možemo da ga pobedimo. Vara kockice to je neverovatno. Baci sto puta i kad dođu šestice kaže 'evo, šestice'", raspoložen je bio i vezista Sautemptona za šalu.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...