Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

41 minutes ago, mlatko said:

2:0 rezultat ne izgleda bas da su ih samleli ali Englezi su to...

 

Gledao sam hajlajtse, moglo je biti bar 5:0.

Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Gledao sam hajlajtse, moglo je biti bar 5:0.

Како ти губиш време. Ми и да узмемо СП већина ППП-а ће да каже да то није нешто. Болест бре.

Link to comment

Draganče, zašto to radiš? Čemu takav komentar?

 

Jel' treba sad da te banujem na 2 nedelje zbog patkometrije? Nije te niko dirao, nema na poslednjih 2-3 strane ni naznake vađenja patke i dolaziš da flejmuješ... Čemu to?

 

Nisi klinac da se pališ na takve gluposti...

Link to comment

Englezi su igrali sat vremena sa B timom i uspesno sakrili loptu i u tom sastavu. Nije bila neka gomila sansi, no Costarica skoro da nije pripretila (jedna dobra prilika za 90 minuta). Druga je stvar, sto nasi tesko mogu odigrati tako disciplinovano (da trce valjda mogu).

Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Englezi su igrali sat vremena sa B timom i uspesno sakrili loptu i u tom sastavu. Nije bila neka gomila sansi, no Costarica skoro da nije pripretila (jedna dobra prilika za 90 minuta). Druga je stvar, sto nasi tesko mogu odigrati tako disciplinovano (da trce valjda mogu).

 

Mislim da kostarika nece dati gol u grupi, ostaje samo da se vidi da li ce izvuci 0-0 protiv nas ili svajcaraca

Link to comment
30 minutes ago, radisa said:

Draganče, zašto to radiš? Čemu takav komentar?

 

Jel' treba sad da te banujem na 2 nedelje zbog patkometrije? Nije te niko dirao, nema na poslednjih 2-3 strane ni naznake vađenja patke i dolaziš da flejmuješ... Čemu to?

 

Nisi klinac da se pališ na takve gluposti...

Daj jebo te, zajebavam se. Trebao bi zaista neko veoma glup da zaista misli ono što sam napisao. Možda fali :Jova: smajli.

Link to comment
Just now, dragance said:

Daj jebo te, zajebavam se. Trebao bi zaista neko veoma glup da zaista misli ono što sam napisao. Možda fali :Jova: smajli.

Pa čak i sa tim snajlijem je bez veze... Naravno da niko ne misli da to ozbiljno pišeš, ali, ne vidim kako ne vidiš da je to patkometrija...

 

Uz put, glupo je, predvidivo je, i ne doprinosi apsolutno ničemu, osim spuštanju ionako niskog nivoa diskusije...

 

Ovo je i za sve ostale opomena... Ja ne volim da banujem, ali, za ovakve i slične klubaške stvari će se leteti do kraja SP... Nemojte ljudi, Teacher oštri gilju već mesec dana, neće izaći na dobro...

Link to comment

...Ивановић је, утисак је и једно и друго: и повређен и увређен. Тачније, био је повређен и увређен. Повреду је залечио, али сујету још увек није излечио. И то није добро. Ни за њега, ни за репрезентацију.

Увек по страни, често погнуте главе, Ивановић као да није део расположене породице. Такав је био и на пријему код председника Александра Вучића који је, у жељи да морално подигне бившег капитена, изустио неколико дивних речи о породици Ивановић. Ефекта нема. Бане Ивановић пред новинарима сагиње главу, не даје изјаве и немогуће је од њега сазнати да ли још осећа последице повреде, да ли је спреман да клизећим стартом подигне Костариканцима косу на глави, а Србима адреналин у најважнијем мечу!?

Време је да се пробуди, потврди да је спреман или призна да није! Трећег нема, као што нема ни Србина који не очекује да види оног старог доброг а страшног Банета, не тако давно, најбољег српског фудбалера у избору ФСС...

 

bane-ivanovic(24).jpg

Link to comment

Znači, Bane će biti kriv ako budemo loši... :fantom:

 

Se seće neko one utakmice, bilo je pod Sinišom, kad mu je ovaj kenjao da je na predhodnoj previše išao napred, a onda je on odlučio da ne pređe pola celu tu utakmicu, pa smo imali smešne situacije, da se zatrči, dođe do linije sredine terena i stane? To beše valjda protiv Makedonije?

 

Bane je poprilično sujetan i zejban tip, ovo sa kapitenskom trakom je baš bilo sranje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...