Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

16 minutes ago, Nikodije said:

 

Secas li se kako je te 94 cuveni novinarski doajen™ miroslav radojicic imao genijalne poetske tekstove o svetskom prvenstvu, mislim u politici? Bio sam klinac, ali obozavao sam da ga citam, svaki tekst sam vise puta procitao. I dan danas pamtim neke stvari koje je pisao. Kad se setim sp 94 prvo se setim miroslava radojicica

 

     Nisam čitao Politiku 94. :rolleyes:, ali to nema veze sa Mirom Radojičićem. 

 

     Sećam se komentatorskog dvojca u studiju u Košutnjaku, Vladanko i Mile Kos. E, to su bili prenosi, golgeter od rase i klase, pravi pečeni centarfor. I Živa svakako, tad je i nastala epska rečenica da je 2:0 najopasniji rezultat gde se predstavljao kao vizionar, a znao je rezultat  od sinoć. 

 

     Gledao sam sve utakmice direktno, Rusija-Švedska u nekih pola 3 ujutru to je bio poduhvat. Sad kad mislim o tom 20-ogodišnjem sebi, ne bih mu ništa ni rekao, samo bih ga onako ćuteći gledao.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Dobro taj Živin rad na tekmi Južna Koreja - Španjolska je nešto više od samog fudbala...To je neka konceptualna umetnost jebem li ga...Ono na kraju, kad je Koreja zveknula gol za 2:2 a Živa gotovo sakralnim glasom kaže "Šta sam vam rekao..."...Ma ipak umetničko delo.

 

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

A ja genijalnih brzih akcija i golova Bebeta i Romarija, fantazija.

 

Pre se setis njih nego trifuna ivanova i jordana lečkova?

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, ronin said:

Dobro taj Živin rad na tekmi Južna Koreja - Španjolska je nešto više od samog fudbala...To je neka konceptualna umetnost jebem li ga...Ono na kraju, kad je Koreja zveknula gol za 2:2 a Živa gotovo sakralnim glasom kaže "Šta sam vam rekao..."...Ma ipak umetničko delo.

 


:Hail: 

Ima li igde ovo da se vidi/cuje? 

Link to comment
od svih sranja u vezi repstacije, ubedljivo najviše me nervira ovo pukni zoro.


+1000
Seljoberi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Engleska oducila Kostariku od fudbala. Valjda je neko od FSS mandrila gledao.
2:0 rezultat ne izgleda bas da su ih samleli ali Englezi su to...

Zasto bi ih interesovala ta utakmica? FSS je okrenut mislima na pripremanje za utakmicu sa nemcima. Parola: Dosvidanja Panzer.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...