Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

krle odlazi, ćure za selektora :D

 

Quote

Kako je naglasio, očekivao je da će srpski fudbaleri da završe kao prvi u kvalifikacionoj grupi ispred Republike Irske, Velsa i Austrije.

"Da sam ja bio selektor reprezentacije Srbije, Irce i Velšane bi dobio sa 5:0. Sve je to očekivano i znao sam da ćemo da odemo u Rusiju, zato što Rusiju i Srbiju vezuje ta bratska veza. Ne moramo više nigde da idemo, samo u Rusiju kad smo se plasirali. I zato svaka čast momcima na tome", u svom stilu izjavio je Ćurčić.

 

Link to comment

Malo Krstajinih bisera...

 

Quote

"Ne brine me ništa, svesno smo ušli u utakmicu u laganom ritmu, sa idejom da mladi osete atmosferu u A timu.
Jako smo podmladili reprezentaciju, pitanje je da li bi neko na mom mestu pozvao ove mlade na SP.
Malo ljudi obraća pažnju da smo u prvih 11 imali četvoricu klinaca, praktično golobradih mladića. U drugom poluvremenu još 2-3. Ja svesno rizikujem, ali ne zbog alibija ako ne bude rezultata, već da kasnije kad ja odem novi selektor ima lakši posao. Radim za interes srpskog fudbala, ne za sebe. Malo je ko razmišljao o Milenkoviću, malo ko je uopšte i čuo za tog momka, ali ja sam ga pratio i svesno pozvao jer može da odgovori na više pozicija, kao štoper i desni bek. Kandidat je za prvu postavu. Bane trenutno ima prednost, ali nemam problem i da igraju obojica. Šta ja kažem tako je dok sam ovde, ne primam naredbe ni od koga. 
Kao što je rekao predsednik Vučić, mi smo ovde zbog Srbije, a ne ona zbog nas. Ne bavim se politikom, nikad nisam glasao, samo jednom u Bijeljini za prijatelja i nikad više. Nije bitno ko je tu. Sad podržavam gospodina Aleksandra jer je aktuelni, divan je i radan čovek koji želi dobro Srbiji i treba da ga podržimo svi. Rekao je da bi nam dao i veću nagradu, ali i ovo je previše, nije na nama da opterećujemo državni budžet.
Formaciju sigurno neću menjati, kasno je za to. Bilo bi suludo sad menjati nešto, SP nam je pred nosom. Razmišljam samo o različitim imenima. Protiv Bolivije će istrčati nešto približno onome što ćemo suprotstaviti ekipi Kostarike."

 

:wub:

Link to comment
3 hours ago, Milogled Bluff said:

Jbt ladno ste vec poceli s kalkulacijama.

 

I, sta kaze racunica, na koga idemo u polufinalu?

em se kalkulise, em je kostarika vec prezaljena, pa sve i ako ne dobijemo tu utakmicu :D

mada ok, mi smo protiv cilea em prikazali daleko vise nego oni protiv sirske, em smo rezultatski bolje prosli :fantom:

 

Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

em se kalkulise, em je kostarika vec prezaljena, pa sve i ako ne dobijemo tu utakmicu :D

mada ok, mi smo protiv cilea em prikazali daleko vise nego oni protiv sirske, em smo rezultatski bolje prosli :fantom:

 

Protiv KRK samo 4-4-2 taktika i rokaj  :fantom:

Link to comment

hehehehehe

 

 

poenta je u tandemu ziga-pantela ne u formaciji

tad smo pravili sanse, ali nije imao ko da "pospremi" jer je brat pantela presedeo na klupi, zanimljivo kad smo zaigrali sa dva napadaca, dali smo gol

 

sad je situacija drugacija, ne moramo pod obavezno igrati sa dva napadaca, posebno sto smo vecinu utakmica odigrali sa jednim, ali da bilo bi lepo da igramo ofanzivan fudbal, a ne "cekamo gresku kostarike" jer nekako mislim da bi u toj situaciji pre docekali gol u stojketovoj nego njihovoj mrezi

 

mada, nema potrebe mi da razbijamo glavu oko taktike, tu je veliki krstaja

sto bi dimitrije rekao: "treneri uvek znaju najbolje"

Link to comment

Licilo je na to sto je licilo jer je igrao Milijas, a Gana utegnuta do jaja. :D Tandem Stankovic - Milijas je bukvalno guzenje pred protivnikom, sa zavezanim rukama. Ili jos jedan vezni i napadac manje, ili (tada) Kuzmanovic/Ninkovic, a Stankovic na DM. I onda kad izvadi Milijasa, udje Kuzmanovic i napravi penal, strasna secanja. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...