Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mozda priliku dobiju i neki igraci koji do sada nisu bili u prvom planu, a sigurno je da cemo biti pravi kada to bude bilo najpotrebnije. Od proslosti se ne zivi, idemo od utakmice do utakmice, sa jasnim ciljem.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

8 minutes ago, James Marshall said:

Ako će izlaziti ova ekipa, onda uigravanje izgleda slabo pomaže. A rekao bih da neće izlaziti ova ekipa, a onda se postavlja pitanje, čemu onda ova utakmica u ovom sastavu. 

Da bi video ko može da uleti kao zamena za nedaj bobe ili ako nešto bude moralo da se menja? 

Link to comment

Čekaj, mi pripremnu utakmicu 10 dana pred takmičenje koristimo u svrhe ŠBB KBB provjere ako nam se povrijedi 4-7 prvotimaca?

Link to comment

Stojković: Ne brine me ništa

Quote

Tokom meča se požalio na problem sa malim prstom, ali nije u pitanju povreda.

"Samo sam zaboravio bandažu, imam naviku da mi budu jaki prsti i kako je bio mokar na poluvremenu ja sam ga skinuo i kako smo pričali ja sam samo stavio rukavicu i posle video da ga nema".

 

Edited by W.F.C.
Link to comment
40 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Ocigledno skrivanje aduta pred kostarikanskim skautima...

 

Mislim da ako smo u necemu najbolji na svetu,to je u skrivanju aduta,bas nam to ide

Link to comment

sve ide svojim tokom™, tako je bilo i nedavno, bedno protiv maroka - depresija, tri dana kasnije ugazena nigerija - euforija, sada bedno protiv cilea - depresija, ugazicemo boliviju - euforija. kilav remi protiv kostarike - depresija, gazenje laznih svajcaraca - euforija, i konacno ispadanje nakon brazila - depresija i nesanica

Link to comment
Po tvome scenariju uzeli bi 4 boda a to bi trebalo biti dovoljno za drugi krug.
Kostarika ce tu onda imati 5 ili 7

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, Cash said:

Po tvome scenariju uzeli bi 4 boda a to bi trebalo biti dovoljno za drugi krug.

 

istina, sa bodom protiv kostarike i pobedom protiv svajcaraca mi smo na 4, a svajcarci u tom slucaju ne mogu da osvoje 4 bode, osim ako ne iznenade brazil.

sta se bese prvo gleda u slucaju istog broja bodova, medjusobni skor ili gol razlika?

Link to comment
2 minutes ago, Milogled Bluff said:

Jbt ladno ste vec poceli s kalkulacijama.

 

I, sta kaze racunica, na koga idemo u polufinalu?

na Spaniju :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...