Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 minutes ago, Apollo Creed said:

Krstajić: Normalne su greške kada meč počnu tri-četiri klinca

Genijalno

Pa ih zato vodim na SP, jer prizeljkujem, normalno, greske

Edited by Godfrey
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Pocetni sastav je potpuno ludilo. To nisu "tri klinca", nego pola sastava. Da je bar ubacio tri "klinca" na ostatak prve postave, nego ovo nesto potpuno besmisleno u svakom smislu.

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

Krstajić: Normalne su greške kada meč počnu tri-četiri klinca

Kakav je ovo ljomber, pa jel realno da tako nesto izjavi somina?? 

 

 

Link to comment




Kad sve saberes i oduzmes, razum mi kaze da smo mi jedna obicna govna i ne zasluzujemo da prodjemo dalje, a da pobedimo Svajcarsku, ako je to moguce [emoji3]


Apsolutno..ako je Alah veliki, grupu ce proci Brazil i Kostarika..a mi cemo svajcarske govnare da povucemo na dno sa nama.

Valjalo bi vec naci neku ozbiljnu repku za koju cu da navijam...Tipa Argentina ili Belgija.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Glede morala u FSS, ne znam oko cega raspravljate, jer se ta bulumenta u stvari savrseno uklapa (osim sto su im fore sibicarske) u to kartelsko FIFA drustvo dokazanih korupcionasa koji daju legitimet i publicitet raznim sumnjivim despotskim rezimima, a sve pod sponzorstvom korporacija koje olicavaju ono najgore sto kapitalizam ima da ponudi.

 

Burn that fucker down!

 

(probudicu se u nedjelju 17. ranije no sto to obicno radim, da bih gledao Srbiju protiv neugodne Kostarike. Nadam se prolazimo u drugi krug, a onda sa Svabama repriza iz Juzne Afrike)

Link to comment

Ma jasno je Krstaji da ni u najjačem sastavu veze nemamo, pa mu je lakše da ovako meša i vadi se na klince. 

 

Ali grupa, a posebno raspored su takvi da i ovako jadni možemo proći. Međutim, nekako bi kosmička i logička pravda bila da gazda Kokeza, šef Krstaja i kapiten Koki dožive gadan debakl tamo. 

 

Jedino mi Matića žao, momak je zalutao u taj mafijaško-menadžersko-šabanski cirkus. I danas se videlo da mu je daleko najviše stalo. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

+1

 

Oj Srbijo među šljivama

 

Ko poslednji izađe nek ugasi svjetlo

Poslednji če svetlo ugasiti Bard Zivadinovic kad ga postave za selektora( u Naprednoj Srbiji to uopste nije nemoguce)

Link to comment

Ljudi, koji je vama andrak? Od kada je SFRj a bogami i pre II svetskog rata (problem oko hrvatskog podsaveza u banovini koja nije htela da pošalje svoje najbolje igrače u reprezentaciju na sv.prvenstvo u urugvaju) uvek ćete imati razne ljude koji tu nikako ne pripadaju, pa razne menadžere, lopove, političare-lopove, oko naše reprezentacije, selektora, sastava, protežiranja igrača...

Dobro se sećam komentara za svetsko prvenstvo 1990.g. kada su svi "dobronamerni" ljudi pričali da Ivica Osim ne bi baš trebalo tvrdoglavo da gura razne Baljiće, Hadžibegiće... Pa onda ona smešna priča oko Piksija da on, eto, može da igra samo sa Spasićem jer je on iz Srbije a ostalo je Osim gurao Bosance, Hrvate, Crnogorce, pobože po "nekom ključu" itd..

Ljudi, manite se toga. Nepravde i izuzetno pogrešnih i nakaradnih poteza ima, svakako, ali to je naša reprezentacija.

Da, slažem se, užasan potez što je Muslin smenjen i doveden neki poslušnik koji nema ni 5 minuta staža kao samostalni trener neke ekipe a kamoli reprezentacije. Ali TO SMO MI.

Takvi su kakvi su. Naši su i navijajmo za njih. Nije baš da se tako često plasiramo na velika takmičenja.

Svi smo 8 godina stariji od zadnjeg velikog takmičenja na kojem smo učestvovali.

 

Link to comment

koji smo to mi?

 

mislim mogu ja da sviram kurcu do sutra, da me sve ovo mnogo iritira, a iritira zaista, ali znam da cu kad pocne prvenstvo navijati za srbiju

 

samo nikakao za sebe ne mogu da kazem da sam "mi" zajedno sa kokezom i ostalim govnima

 

uopste postavljanje kokeze na celo fudbalskog saveza je dno dna. pa onda sve ovo ostalo, toliko puta pomenuto

i da, veceras po ko zna koji put pricam sa ocem koji mnogo duze pamti o tome, nama se raspadi redovno desavaju

 

voleo bih jednom videti neko veliko takmicenje gde ce otici zaista najbolji tim srbije, gde se nece napraviti cirkus pre pocetka takmicenja, gde se nece ici od toga da uzimamo prvenstvo, pa do alibi izjava tipa danas svi igraju fudbal, gde cemo igrati fudbal, ulaziti u utakmice da pobedimo, a ne da kalkulisemo jos od dana plasmana i "igramo da ne primimo gol"

 

pa dokle stignemo

nije uopste poenta da srbija treba osvojiti svetsko prvenstvo u fudbalu (jedno 1/4 finale bi za nas bio jako veliki uspeh u normalnim okolnostima)

nikad ili odavno mi nismo ne elita, nego ni ona grupa iza elitnih reprezentacija, ali nismo ili bar po individualnom kvalitetu ne bi trebali biti ni kanta za napucavanje, sto nam se manje vise svaki put desi ili jajare koje posle pobede nad nemackom (ej pobeda srbije nad nemackom na fudbalskom sp) izadje u jajarskom sastavu sa jednim napadacem i izgubi od nesretne australije

 

samo toliko, smatram da uopste nemam visoka ocekivanja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...