Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

2344 nema nikakve veze sa reprezentacijom Srbije, ja sam bio protiv Pizonove smene u Zvezdi ali sam isto tako protiv da sad smenjuju Antica i dovode njega na to mesto. Ako su hteli da smene Antaru to su trebali da urade odma posle SP a ne sad. Sa Pizonom na klupi ce mo igrati defanzivnije i bojazljivije nego sa Petkovicem sto je velika steta jer imamo dosta dobar i uigran tim

Link to comment

Videcemo kako ce Pizon da radi kada u timu ima dobre igrace. U Zvezdi je imao na raspolaganju skart sa kojim nije imao mnogo izbora osim defanzivne taktike, izgaranja i igranje na minimalac. Sto se tice smene Antica, Posrbica je vec napisao sta treba. Bilo bi neobicno da tako nesto prodje bez dreke, psovanja i prljavstine.

Edited by Dimitrije
Link to comment

uh, al ta prica pa sta ta igra po krilima, to moze svako da napravi. pa sto nije? sto bunkerisemo i igramo iskljucivo dugim loptama godinama? antic nece da prizna da je radomir gresio? sta je gresio? plasirali smo se na sp direktno kao prvu ispred 1 francuske. u odnosu na izdanje sa prethodnim selektorima igrali ultra sexy ofanzivan fudbal. na sp uz malo srece mogli i do 1/4, ili 1/2 finala. nemoj neko da kenja sad za ovo, pogledajte urugvaj ili ganu. nije on kriv sto smo pravili najgluplje penale na sp, sto ziga promasi zicer protiv gane, sto krasic promasi prazan gol protiv australije, sto nismo dobili penal pa se provukli u 1/8 finala. na sp svi imaju kvalitet i sitnice odlucuju, a one nisu bile na nasoj strani. realno niko nije pljuvao po timu i anticu, jeste rano ispadanje neuspeh i razocaranje, ali to je u tom trenutku bila nasa realnost.i umesto da covek nastavi dalje da radi, i poboljsa ono sto je bilo problematicno u igri mi imamo nevidjen pritisak da se on smeni i rusenje atmosfere u ekipi od nikoga drugog do vodecih ljudi saveza. a svi su igraci za njega, i zele da nastave rad sa njim.a da je samo larionda dunuo u pistaljku kod ruke kejhila sad bi se opet tocio sampanjac i sevali osmesi. za stvaranje igre i tima koga boli qrac, a i puno kosta taj radomir nas posteni fs... imamo mi i bolje a jeftinije, kao sto je pizon. sad ce on uz poznatu smaracku taktiku da nas dovuce do baraza gde cemo puci, pa onda daj novog pulena bata djore...i da radomir je ljakse, i sabanisao se strasno posle sp, ali to uopste nema veze sa tim sta je on generalno uradio sa repkom od kako je selektor.nervira me ova situacija strasno. inace znam da je sve jasno i da sve ovo dzabe pisem <_<

Edited by ΟΛΥ
Link to comment

Dosta sajtova je objavilo intervju sa Pizonom o preuzimanju repke. Nigde nisam procitao vest o ostavci ili smeni Antica. Simpatije, strucnost i sve ostalo na stranu- ovakav redosled dogadjaja ne bi smeo da bude prihvatljiv ni za koga. Pizon je izgleda za nasu repku pravi izbor posto se njegovo (ne)kolegijalno ponasanje kompletno uklapa sa ponasanjem FSS. Na ovakav nacin preuzeti repku posle neukusnog odstranjivanja iz Zvezde dosta govori o Pizonovom karakteru. I ja sad treba da ocekujem da ce on nekim igracima da podigne formu, objasni taktiku, podigne ih na psihickom nivou itd. Hoce, ali malo morgen!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...