Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

3 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Au od koga mi izgubismo...doduše u kombinovanom sastavu...ali i oni su bili u kombinovanom isto.

 

Oni su bili u mnogo kombinovanijem sastavu. Dvojica ovih glavnih nisu igrali, plus 6 njih iz prethodnog meca sa Rumunima nije igralo. Traje im liga, povrede, postede... ovde ako je bilo 2 iz prvih 11 plafon

 

edit. Miljenko brzi i rigorozniji :D

Edited by Timmy
Link to comment
Just now, Timmy said:

 

Ni ovo nije tacno. Serija je bila 10 meceva gde smo davali gol. Pre toga igrali 0:0 sa Amerima. Ne razumem da li je retard pa ne moze najjednostavnije podatke da obradi ili ima neki cilj...

 

pa sa Amerikom valjda nije bila zvanična utakmica A reprezentacije

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Ovo je njima bio sastav, gde nije igrao niko iz startne postave.

I meni se cini, ja ni za kog nisam cuo od ovih

Link to comment
9 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Nego, jeste prijateljska i nije strašno, ali problem je što s novim selektorom, na deset dana pred sp tim izgleda ovako kako izgleda. Nisam bas optimista, ali ajde, valjda na samom sp to ipak bude na nešto ličilo

 

Na SP ce biti razlika u tome sto ce protivnici biti mnogo ozbiljniji od vecerasnjeg Chilea pa ce umesto 0:1 biti neka nova Argentina iz 2006.

Link to comment
18 minutes ago, theanswer said:

totalno nebitna utakmica sta naricete

ako je nebitna što su se lomatali, umesto da su ladili jaja u bespućima povjesne zbiljnosti

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Sad protiv Bolivije da pokazemo punu snagu

 

To valjda i nekakva strategija, koliko sam razumeo. Protiv Cilea, ceo svet gleda u nas a mi mrk. A onda neka dupla petarda, heavy metal fudbal protiv Bolivijanaca i ovoooliko pitanje na RTS Dnevniku: Spavas li mirno Neymar da Silva Santos Júniore, a?

Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jesi gledao tekmu?

 

Vecina je nezadovoljna izvedenim sastavom i odustvom bilo kakve smislene igre. Pri tom koliko moze biti nebitnija tekma nama nego Chileu koji je izveo tim bez glavnih zvezda bez motiva da se "zagreju" za SP?

 

jesam, nije toliko strasno, dosta bezidejni, ali jbg, ovo je tek polutim koji ce igrati na sp pritom nije da ocekujem nesto na sp. ali hocu da kazem da je mozda znacajnija nama od cilea jer oni ne igraju sp, ali generalno bas zato kakav je tim igrao ne bih joj pridavao veliki znacaj. 

Link to comment
7 minutes ago, renne said:

ako je nebitna što su se lomatali, umesto da su ladili jaja u bespućima povjesne zbiljnosti

 

pa zato sto ne mogu tek tako da se pojave na sp a da 2 meseca ne odigraju utakmicu zajedno. 

 

mada nije da im ovo nesto pomaze, eto ko je imao neku pauzu da oseti utakmice i to je to

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...