Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

pa igrajte kladzu pobogu, eno da ne osvojimo ni jedan bod u grupi kvota 15
aha, jest...

Srbija-Kostarika 0:1
Srbija-Svajcarska 1:5
(Brazil-Kostarika 2:0; Brazil-Svajcarska 2:1)

Brazil-Srbija 0:0 (uz 5 crvenih kartona, pobice se SMS sa Kolarov(icem) oko slobodnjaka i Mitar sa Ljajicem oko penala koji ce promasiti Radonjic i vijati sudiju da ponovi jer ga je ometao Krstajic.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

3 hours ago, Nikodije said:

 

ako bas hoces da ti se poverim - spavao sam i 90 i 98, i 2010 nakon ispadanja, i to sasvim normalno. to je bila samo stilska figura, nisam bas siguran koja, kada preuvelicavas nesto da bi se dobilo na slikovitosti

 

Onomatopeja?

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Bosančeros je geografska odrednica, to može biti i Srbin i Hrvat i musliman, i nisam ti uopšte učitavao, jebote, zajebavao sam se, mada ti već imaš istoriju netrpeljivosti prema svemu nesrpskom sa ex-yu prostora, čak i u fudbalu, ali eto, ja se zajebavao a ti sad nekim formalizmom pokušavaš da dokažeš nešto potpuno nebitno i tjeraš do kraja, tvoj klasični metod kad se uhvatiš jedne rečenice i krećeš da cijepaš dlaku na četvoro, čak i kad to izgubi svaki smisao. Muslin jeste po ocu Hrvat, Krstajić jeste po porijeklu Bosančeros, to su dvije različite stvari. No ok, meni propo fazon, loša šala, idemo dalje. 

Ово напросто није тачно. Ниједном тако нисам написао.  И да наравно да се ухватим једном кад поробају да ме дисквалификују као каквог расисту или нацисту...

Link to comment

Nisi nikad tako eksplicitno, ali realno često uzdižeš srpske fudbalere preko svake mjere objektivnosti u poređenjima sa CG, hr, BH i ostalim fudbalerima, ubacuješ politiku i u fudbal (npr. tamo gdje si mene za srce ujeo, kinjiš Deja preširoko, a sve zbog podrške nezavisnosti, pa ti se to prenosi i na druge fudbalske ocjene), ali ja ne mislim da si ti to što si naveo, niti ti to učitavam, ali da si nacionalista, jesi, i mislim da i ti ne bježiš od te ocjene, druga je stvar to što ti i ja drugačije vrijednosno gledamo na tu kvalifikaciju. 

Link to comment

Sta je, tu je. Selktori se smenjuju na isti nacin kako se i imenuju, bez plane i jasne ideje.

Imamo dobru sredinu terena i solidnu navalu.

Nadam se da ce Milenkovic igrati u prvih jedanaest, bas je bio dobar u finisu Calcio sezone. Ne znam da li cemo igrati sa tri stopera, te na kojim pozicijama ce biti Ivanovic i Kolarov.

Gotovo da se i ne secam kad nije bilo problema sa savezom, ali zbog igrackog kvaliteta verujem da cemo proci grupu.

Link to comment
20 minutes ago, mrdja said:

zbog igrackog kvaliteta

 

:wub:

 

Hmm, o kom igrackom kvalitetu pricamo? Onom koji nasi igraci umeju da prikazu za Lacio, Romu, Celzi a kad zamene dres deluju mnooogo slabije, jer su u drugom timu, sa drugim igracima... 

 

Nama pre svega fali kontinuitet na poziciji glavnoj, selektora, pa nemamo cist, profi fss koji kao savez radi u interesu uspeha...

 

Znaci ja ocekujem posle grupe kraj, mozda treci uz neresenu protiv Kostarikanosa...

 

Ako prodjemu grupu pored Svajcarske i Kostarika, to bi vec po meni bio ogroman uspeh ako se sve okolnosti uzmu u obzir...

 

No da ih vidimo vereras protiv Cilea...

 

Link to comment

Bosko Jankovic je jednom rekao da su afrikanci dobri igraci kad ih je nekoliko u timu, ali ako je citav tim africki to ne stima, nema discipline.
Tu je sve tacno samo je trebalo zameniti afrikanci sa Srbi.

Link to comment

SRBIJA - ČILE 20.00

Srbija: Stojković, Rukavina, Tošić, Milenković, Kolarov, Milivojević, Grujić, Ljajić, Živković, Radonjić, Mitrović

Čile: Arijas, Albornoz, Roko, Diaz, Pulgar, Rejes, Maripan, Fernandeš, Valdes, Mora, Sagal

Link to comment

oni, njih dvaesttroje i krstaja su slika fudbalskog saveza i svega oko njega

 

a slika je, barem gledajući šta rade njihovi pajtosi u drugim segmentima društva katstrofalno tragična. tako da ću sve preko toga smatrati velikim uspehom ovog tima

Link to comment
2 minutes ago, Aleksandar88 said:

Zasto ne uigravaju tim koji ce startovati? Ne deluje mi ovo kao ekipa koja ce biti od pocetka protiv Kostarike.

Zato sto mora da vidi kako izgledaju igraci (Radonjic, Zivkovic, Grujic,....) koji nisu bili u ranijoj startnoj postavi i koliko na njih moze da racuna.  Ja sam ocekivao jos vise ne-startera, ukljucujuci golmana i napadaca.

Link to comment

Čileanska himna traje ka gladna godina. Provera formacije i rezervnog tima, ljajić je alternativa smsu na amfu

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...