Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A ti si misljenja da Antica treba smeniti i postaviti Zonpija zbog? Veceg znanja, manjeg seljastva, manje plate, lepse frizure, strucnosti?Nisam pratio previse topic, pa ne znam tvoje misljenje... zato pitam.Btw, Antic mi se malo ogadio filozofijama posle SP, ali ako govorimo o fudbalu, rezultatima (istina, uzdrmani su), atmosferi, misljenja sam da ovaj drugi sigurno nije bolji u tim parametrima.
ovaj antarin nivo seljane i kompleksiranja se je definitivno previse cak i za fudbal. dok je zonpi poluautistican lik i ima neke momente iskrenosti koji su meni jako zabavni, na stranu sto je ovo jednolicno probijanje po bokovima mogao i jesic da ih uvezba, to stvarno nije neka nuklearna fizika.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

ovaj antarin nivo seljane i kompleksiranja se je definitivno previse cak i za fudbal. dok je zonpi poluautistican lik i ima neke momente iskrenosti koji su meni jako zabavni, na stranu sto je ovo jednolicno probijanje po bokovima mogao i jesic da ih uvezba, to stvarno nije neka nuklearna fizika.
U potpunosti se slazem i za kompleksiranje i za nivo seljane, kao i za igru po krilima (koja su potpuno van forme), ali promena trenera u sportu treba da ima pozitivnu reakciju, a postavljanje Pizona tesko da je moze izazvati medju igracima! Sta imas od njegove iskrenosti, da li se i sada moze ograditi da smo krenuli od nule i da je ekipa mlada? A zabava - pa, meni je Stepi mnogo zanimljiviji!Mozda on i dobije Italiju, pa usledi potpuna euforija, ali prosto se ne zelim sladiti i uzivati u Anticevoj smeni, ako nakon njega dolazi neko ko nije kadar za vece domete od samog Antica.
Link to comment

Ali Pižon učestvuje u igri aktivno. Ako nam bude viso plasman o koncu njegova bravura može nas odvesti direktno na EP.wink.gifSa druge strane, spreman je i da elaborira svoje odluke detaljno. dry.gif

Edited by Ted
Link to comment

dobro manje je problem što je on džukela, mnogo je veći što će forsirati igru sa 3 zadnja bezvezna kojima će zabraniti da pređu centar a napred šta urade lane, krasić i kamila to će nam biti to

Link to comment

dobro, debitovace vujadin savic i na mestu centarfora ako treba... al nece tu neka bitna razlika da se oseti. na svetsko smo se plasirali tako sto su se francuzi i rumuni raspali, sad cemo da vidimo kakvo je stanje kod italijana i slovenaca; za nas se zna, mi smo standardno prosecni. malo srece, malo novi sistem igre i eto nas na evropskom...

Edited by Bright Billy
Link to comment

StojkovićIvanović Savić Vidić LukovićKrasić Stanković Milijaš JovanovićŽigić LekićRezerve: Stamenković, Ninkov, Tošić, Bogdanović, Kaluđerović, Perović, Vešović (pending naturalizacija)Selektor: Vladimir PetrovićOvako na prvu, ne deluje loše...

Link to comment
dobro, debitovace vujadin savic i na mestu centarfora ako treba... al nece tu neka bitna razlika da se oseti. na svetsko smo se plasirali tako sto su se francuzi i rumuni raspali, sad cemo da vidimo kakvo je stanje kod italijana i slovenaca; za nas se zna, mi smo standardno prosecni. malo srece, malo novi sistem igre i eto nas na evropskom...
samozato i nizbogcegadrugog
Link to comment
na svetsko smo se plasirali tako sto su se francuzi i rumuni raspali
Ne preteruj. Igrali smo solidno u velikom delu kvalifikacija. Problem je period posle i neprihvatanje Antića da je Radomir nešto pogrešio. Meni je osnovni problem kod Antića (ako izuzmemo antipatičnost), što sam sve više ubeđen da on nije svestan gde greši, jer se iste greške ponavljaju iz meča u meč. Takođe, kod selekcija bitan je timski duh, koji je očigledno izgubljen u JAR-u, ali Antić ne pronalazi način da ga povrati.Tek posle dolaze pitanja oko izbora igrača, rata sa savezom...Što se mene tiče on je odavno trebao da bude bivši, ali je problem, što će ovi krimosi iz saveza da dovedu umesto njega nekog koji neće ni toliko moći, a tek nešto će biti simpatičniji kao ličnost.
Link to comment

Cekaj, jel' mene oci varaju ili zaista postoje forumasi koji veruju da je Antic trebalo da bude smenjen Pizonom i da to nece biti nikakav downgrade nase igre? Pa ovo je veca komedija od eskapada Barry White-a o tome kako je "Turska pokradena" protiv nas u polufinalu SP. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...