Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zamenik generalnog sekretara Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Uroš Zeković izjavio je danas da nekadašnji selektor Slavoljub Muslin izjavama za ruske medije uoči početka Mundijala želi da poremeti atmosferu u reprezentaciji

 

Muslin je u intervjuu za "Sovjetski sport" između ostalog rekao da je otišao iz FSS jer mu se navodno neko "iz vrha Saveza mešao u posao" i da je "očigledno čačnuo nečije interse odozgo".

- Kada je Muslin postavljen za selektora imao je dva zadatka, da napravi rezultat i da ne sarađuje sa menadžerima. Do razlaza je došlo kad je prekršio drugo pravilo i počeo da se sarađuje sa menadžerima. To vrlo dobro znaju pojedini igrači, menadžeri... - rekao je Zeković i dodao:

- Pa uostalom ne tako davno je o tome govorio Mateja Kežman koji je menadžer Sergeja Milinkovića-Savića. Kežman je tada između ostalog naveo da je odbio Muslinove ponude za kombinacijama. Da li je potrebna veća potvrda od te? Odlaskom Muslina sprečeno je da se realizuju samo i isključivo lični interesi bivšeg selektora - istakao je Zeković.

On ima vrlo jasan odgovor na pitanje zbog čega je Muslin baš sada odlučio da progovori o odlasku iz FSS.

- Pokušava da poremeti atmosferu u reprezentaciji i stručnom štabu. Želi neuspeh, pa kako bi se on onda predstavio kao veliki trener. Veliki trener koji je od završetka kvalifikacija nije uspeo da pronađe inostrani angažman. Kao i pojedinici iz određenih klubova, želi da se dogodi nešto negativno. Zbog toga što mu nije dozvoljeno da bude mendažer - zaključio je Zeković. 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

26 minutes ago, Apollo Creed said:

Zamenik generalnog sekretara Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Uroš Zeković izjavio je danas da nekadašnji selektor Slavoljub Muslin izjavama za ruske medije uoči početka Mundijala želi da poremeti atmosferu u reprezentaciji

 

Muslin je u intervjuu za "Sovjetski sport" između ostalog rekao da je otišao iz FSS jer mu se navodno neko "iz vrha Saveza mešao u posao" i da je "očigledno čačnuo nečije interse odozgo".

- Kada je Muslin postavljen za selektora imao je dva zadatka, da napravi rezultat i da ne sarađuje sa menadžerima. Do razlaza je došlo kad je prekršio drugo pravilo i počeo da se sarađuje sa menadžerima. To vrlo dobro znaju pojedini igrači, menadžeri... - rekao je Zeković i dodao:

- Pa uostalom ne tako davno je o tome govorio Mateja Kežman koji je menadžer Sergeja Milinkovića-Savića. Kežman je tada između ostalog naveo da je odbio Muslinove ponude za kombinacijama. Da li je potrebna veća potvrda od te? Odlaskom Muslina sprečeno je da se realizuju samo i isključivo lični interesi bivšeg selektora - istakao je Zeković.

On ima vrlo jasan odgovor na pitanje zbog čega je Muslin baš sada odlučio da progovori o odlasku iz FSS.

- Pokušava da poremeti atmosferu u reprezentaciji i stručnom štabu. Želi neuspeh, pa kako bi se on onda predstavio kao veliki trener. Veliki trener koji je od završetka kvalifikacija nije uspeo da pronađe inostrani angažman. Kao i pojedinici iz određenih klubova, želi da se dogodi nešto negativno. Zbog toga što mu nije dozvoljeno da bude mendažer - zaključio je Zeković. 

 

Koliko je ovo mocno :rolf:

 

 

 

Link to comment

Ја сам богам' 98е и сузу пустио, дијете јбг. Након Аустралије 2010. дуго нисам заспао.

Link to comment
3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ја сам богам' 98е и сузу пустио, дијете јбг. Након Аустралије 2010. дуго нисам заспао.

Repstativne neuspehe sam lako podneo ali zato Croaciu i Artmediu nikad :(

Link to comment

Ma daj zamenik gen. sekretara, on je nebitan lik, daj Joca sekretar da prepricava dozivljaje sa tribine, to bi odjeknulo u medijima.

Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

 

+ 1

I molim da se ne učitava mržnja prema reprezentaciji, već gađenje prema jajarenju govnara iz saveza. To se prosto tako ne radi.

Kartkoročno gledano, svima bi godilo da reprezentacija napravi odrđeni uspeh na SP (prođe grupu npr.), ali dugoročno gledano, to bi nanelo samo štetu, jer bi jajare iz FSS pomislile da ovaj govnarluk i improvizacije sa smenom selektora i oko spiska fudbalera može da im prođe, i nastavili bi da se tako ponašaju i u narednim takmičarskim ciklusima E, zato bi bilo bolje da se obrukamo, pa da se malo razmisli ubuduće, postavi neki sistem na duže staze, itd (znam, znam, to je samo wishfull thinkig u Srbistanu)

Lično, protiv sam Muslinovog shvatanja i postavke igre, ali je čovek napravio rezultat, i zaslužio da vodi tim na SP. 

Postavljanje Krstajića, šikaniranje Baneta, izostavljanje Gaćinovića sa spiska....su potezi preko kojih ne mogu da pređem, i da navijam za ovaj turistički skup.

Ово о чему ти причаш се дешава у нашем репрезентативном фудбалу од 1962-ге године. Буквално. Говнари у Савезу су правили срања и тад и 74-те,82-ге, 90-те, само си био превише млад да се тога сећаш или се још ниси родио. 

5 hours ago, extragluv said:

pa igrajte kladzu pobogu, eno da ne osvojimo ni jedan bod u grupi kvota 15

Тачно, ем лепо око срца ем пала солидна кинтица.

4 hours ago, James Marshall said:

Više je Muslin Hrvat nego Krstaja Bosančeros, možda je to ključ čitanja

Ово онако пиздински покушаваш да ми учиташ, јако ружну ствар. Иако од тебе човек може свашта да очекује ово је баш пробило ниве беде...

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kad je glupi bosančeros

:sad:

Зашто се ово стално Крстајићу учитава?

Link to comment

У том случају су Дражен и Ацо Срби? Значи у једном случају користиш очеву националност, а у другом место рођења. И онда ми учиташ да га због тога мрзим?

Link to comment
39 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ја сам богам' 98е и сузу пустио, дијете јбг. Након Аустралије 2010. дуго нисам заспао.

 

Ja sam 1982 suze pustio. Prvo prvenstvo koje sam pratio kao klinac i koje pamtim. Mucenje protiv Hondurasa i Sjeverne Irske i onaj mec sa Spancima kad je Gudelj zabio, i onda  sudija u glavnoj ulozi sa sviranjem penala na Zajecov prekrsaj van sesnaest i ponavljanje penala nakon promasaja spanca.

 

Nakon 1990, 1998, i 2010 nisam lio suze ali nisam mogao spavati. Tako blizu a tako daleko. Kad pogledas sa odmakom, uvjek se nesto pojavi da nas zaustavi. Penal, precka, ili jajarenje i yebiga nije to slucajno. Nemozes iz haosa, improvizacije, sujeta raznih likova, menadjerisanja, politike, ili raspada drzave praviti rezultat. Treba svakakoi  sportske srece, ali ako stvarno ovisimo o sreci da postignemo uspjeh, tu uspjeha nema. 

 

Tko god Muslin bio, napravio je rezultat i zasluzio je da vodi tim. Suludo je otpustiti nekog nakon uspjesnog rezultata i onda postaviti lika koji utakmicu u zivotu nije vodi i reci to je napredak i za boljitak reprezentacije.

 

Ja cu i ovo prvenstvo navijati, i nadati se ali nemam iluzija. Proslost je dokaz tome...

Link to comment

Bosančeros je geografska odrednica, to može biti i Srbin i Hrvat i musliman, i nisam ti uopšte učitavao, jebote, zajebavao sam se, mada ti već imaš istoriju netrpeljivosti prema svemu nesrpskom sa ex-yu prostora, čak i u fudbalu, ali eto, ja se zajebavao a ti sad nekim formalizmom pokušavaš da dokažeš nešto potpuno nebitno i tjeraš do kraja, tvoj klasični metod kad se uhvatiš jedne rečenice i krećeš da cijepaš dlaku na četvoro, čak i kad to izgubi svaki smisao. Muslin jeste po ocu Hrvat, Krstajić jeste po porijeklu Bosančeros, to su dvije različite stvari. No ok, meni propo fazon, loša šala, idemo dalje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...