Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

6 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Јесте, Петр Коуба, Бироф дао златни гол.

Najgluplje pravilo ikada. jebeni zlatni gol :isuse:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

2 hours ago, Nikodije said:

Ja sam staromodan, navijacu i za ovakvu™ srbiju, ali ne verujem da nakon ispadanja bas necu moci da spavam, sto mi se desavalo 90, 98 i 2010

 

+1

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

Ja sam staromodan, navijacu i za ovakvu™ srbiju, ali ne verujem da nakon ispadanja bas necu moci da spavam, sto mi se desavalo 90, 98 i 2010

Moguce da si malo star da ne spavas zbog ispadanja reprezentacije na SP.

Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Moguce da si malo star da ne spavas zbog ispadanja reprezentacije na SP.

Nece moči Nikodije spavati ni nakon ovog mondiala zbog naše repstacije 

Link to comment
11 minutes ago, Godfrey said:

Moguce da si malo star da ne spavas zbog ispadanja reprezentacije na SP.

 

moguce da si tipican ppp cinik bez srca i duse koji nikada zaplakao zbog repstacije nije, steta sto ne pises cesce. a ja sam u najboljim godinama. steta sto ih tracim, al to je druga tema

Edited by Nikodije
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

moguce da si tipican ppp cinik bez srca i duse koji nikada zaplakao zbog repstacije nije, steta sto ne pises cesce. a ja sam u najboljim godinama. steta sto ih tracim, al to je druga tema

1990. si jedino mogao da zaplačeš od tuge što ne postoji gilja za brnovića

Link to comment
2 minutes ago, teacher said:

1990. si jedino mogao da zaplačeš od tuge što ne postoji gilja za brnovića

bolje srece smo bili 1978, 1986, 1994, i dalje se ne secam... sa izuzetkom '98me.

1990ta je cista anomalija™. 

Link to comment
4 minutes ago, teacher said:

1990. si jedino mogao da zaplačeš od tuge što ne postoji gilja za brnovića

 

vise me piksi deprimirao tada, ili dejo sa promasajem one mrtve sanse u produzecima, kada je vec doslo do brnovica tu su samo nebesa mogla da nas spasavaju

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

vise me piksi deprimirao tada, ili dejo sa promasajem one mrtve sanse u produzecima, kada je vec doslo do brnovica tu su samo nebesa mogla da nas spasavaju

zato je dragoljub rešio da promeni nogu i rasturi jugoslaviju na parčiće

Link to comment
46 minutes ago, Nikodije said:

 

moguce da si tipican ppp cinik bez srca i duse koji nikada zaplakao zbog repstacije nije, steta sto ne pises cesce. a ja sam u najboljim godinama. steta sto ih tracim, al to je druga tema

Nisam mislio nista lose, samo sam hteo da kazem da verovatno ima i do toga sto sa godinama covek zrelije sagledava stvari. 

Ispadanje 1998. me jeste jako pogodilo, ali danas to svakako ne bi bilo tako. I svakako cu navijati za Srbiju, ma ko da je predsednik FSS-a ili selektor.

Vec sa 20+ godina bi zaista bilo cudno da se ne spava zbog ispadanja reprezentacije.

Link to comment
Just now, Godfrey said:

Nisam mislio nista lose, samo sam hteo da kazem da verovatno ima i do toga sto sa godinama covek zrelije sagledava stvari. 

Ispadanje 1998. me jeste jako pogodilo, ali danas to svakako ne bi bilo tako. I svakako cu navijati za Srbiju, ma ko da je predsednik FSS-a ili selektor.

Vec sa 20+ godina bi zaista bilo cudno da se ne spava zbog ispadanja reprezentacije.

 

ako bas hoces da ti se poverim - spavao sam i 90 i 98, i 2010 nakon ispadanja, i to sasvim normalno. to je bila samo stilska figura, nisam bas siguran koja, kada preuvelicavas nesto da bi se dobilo na slikovitosti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...