Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Milogled Bluff said:

 

Ajde da za potrebe diskusije pretpostavimo da muslin zaista jeste slina od coveka, ali kako ovaj intervju to dokazuje?

 

Na stranu onaj deo o SMS, i kako bi mi sačuvao poziciju da ga je zvao i “pa šta ako ga nije zvao”... Onaj deo kako objašnjava da i “jedna Francuska ne zove najboljeg golgetera”, sve kao pravdajući se svojim sistemom igre - zaboravi da kaže zašto Francuska ne zove Benzemu i da to nema veze sa fudbalom i sistemom igre.

 

Muslin se izdrkavao na Sergeju kao i Siniša nad Matićem, bez ikakvog fudbalskog razloga.

 

usput, igra mu je jajarska i ne donosi ništa osim bata djorizma i uništavanju mladje i nadolazeće generacije fudbalera.

 

To aludiranje da je nekom “seo na žulj”, i “interesima” kao da je on borac protiv muljanja je smešan, kad je jedan od vidjenijih muljatora i trenera koji odredjeni menadžeri vole.

 

usput, na stranu sav šljam u FS, neko je izgleda naučio od prošlosti i da se ne ponovi kasno uvodjenje u seniore, kao što se odugovlačilo sa Čileancima. Ta generacija sa NZ mora što pre da postane okosnica reprezentacije.

 

višem verujem Krstajiću (tj manje ne verujem), nego dokazanom lelemudu Muslinu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 hour ago, Milogled Bluff said:

 

Ajde da za potrebe diskusije pretpostavimo da muslin zaista jeste slina od coveka, ali kako ovaj intervju to dokazuje?

 

Na stranu onaj deo o SMS, i kako bi mi sačuvao poziciju da ga je zvao i “pa šta ako ga nije zvao”... Onaj deo kako objašnjava da i “jedna Francuska ne zove najboljeg golgetera”, sve kao pravdajući se svojim sistemom igre - zaboravi da kaže zašto Francuska ne zove Benzemu i da to nema veze sa fudbalom i sistemom igre.

 

Muslin se izdrkavao na Sergeju kao i Siniša nad Matićem, bez ikakvog fudbalskog razloga.

 

usput, igra mu je jajarska i ne donosi ništa osim bata djorizma i uništavanju mladje i nadolazeće generacije fudbalera.

 

To aludiranje da je nekom “seo na žulj”, i “interesima” kao da je on borac protiv muljanja je smešan, kad je jedan od vidjenijih muljatora i trenera koji odredjeni menadžeri vole.

 

usput, na stranu sav šljam u FS, neko je izgleda naučio od prošlosti i da se ne ponovi kasno uvodjenje u seniore, kao što se odugovlačilo sa Čileancima. Ta generacija sa NZ mora što pre da postane okosnica reprezentacije.

 

višem verujem Krstajiću (tj manje ne verujem), nego dokazanom lelemudu Muslinu.

Link to comment

Jebo Muslina sad... nema ga vise. Ali da vjerujes ovom Krstajicu. Marioneti FSS-a i menadzera. Pitao se oko spiska taman koliko ti i ja. Vjerujem da su mu odredili i ko koliko minuta mora odigrati na SP.

 

Na proslosti se naucilo to si u pravu. Nece se vise dozvoliti autoritet selektor kao Antic koji ce se pitati oko dosta stvari no ce i ubuduce isturiti budalu ala Krstajica, a mafijaski savez ce donositi sve odluke oko spiska i minutaze. 

 

Ako se zabode neko veliko taknicenje - super, ako ne - danas svi igraju fudbal. :fantom:

Link to comment

И Драганче је објаснио зашто мање верује Муслину. Сад га то поново исто питај...

Link to comment

Muslin je digao Zvezdu iz mrtvih u doba kada je Partizan harao domacim fudbalom i kada je Arkan jos uvek bio na celu Obilica.  To je Muslin uradio u svakoj sezoni u kojoj je bio Zvezdin trener.  Muslin je prvi trener Zvezde koji ju je dovao na prag ulaska u grupnu fazu LS; Zvezda nije prosla na tehnikalije (gol u gostima) a ne zato sto je porazena i nadigrana od kijevskog Dinama.  Tolkiko blizu niko u Zvezdi posle njega nije uspeo da dodje.  Konacno, odveo je Srbiju na SP, posle dugog posta, poraza i brukanja, sa timom od koga su gotovo svi u zemlji digli ruke.    Negovi timovi igrali su prilicno ruzan fudbal, ali su umeli da igraju na rezultat, postojala je disciplina, sistem i znalo se ko kosi i ko vodu nosi.  Ako sve ovo znaci da je Muslin los trener, ko je onda dobar?

Link to comment
 
Na stranu onaj deo o SMS, i kako bi mi sačuvao poziciju da ga je zvao i “pa šta ako ga nije zvao”... Onaj deo kako objašnjava da i “jedna Francuska ne zove najboljeg golgetera”, sve kao pravdajući se svojim sistemom igre - zaboravi da kaže zašto Francuska ne zove Benzemu i da to nema veze sa fudbalom i sistemom igre.
 
Muslin se izdrkavao na Sergeju kao i Siniša nad Matićem, bez ikakvog fudbalskog razloga.
 
usput, igra mu je jajarska i ne donosi ništa osim bata djorizma i uništavanju mladje i nadolazeće generacije fudbalera.
 
To aludiranje da je nekom “seo na žulj”, i “interesima” kao da je on borac protiv muljanja je smešan, kad je jedan od vidjenijih muljatora i trenera koji odredjeni menadžeri vole.
 
usput, na stranu sav šljam u FS, neko je izgleda naučio od prošlosti i da se ne ponovi kasno uvodjenje u seniore, kao što se odugovlačilo sa Čileancima. Ta generacija sa NZ mora što pre da postane okosnica reprezentacije.
 
višem verujem Krstajiću (tj manje ne verujem), nego dokazanom lelemudu Muslinu.


Posle ovakvog objasnjenja ubedjen sam da ti duguje neku kintu.
Salu na stranu.

Muslin je bez SMS otisao na SP.
Jajarskom igrom i batadjorizmom je otisao na SP.
To da je vidjeniji muljator nije sire poznato, jel ima neka afera, dil sa menadzerima, sta god?
I u danasnjem fudbalu mladje nadolazece generacije se mnogo vise oblikuju u maticnim klubovima gde odigraju po 50 tekmi u sezoni nego u repki.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Meni je čak veći problem Krstaja koji nije imao moralnih dilema da uskoči u vrelu stolicu™ umjesto čovjeka kome je bio pomoćnik (e sad, da mi ga je Muki doveo sam ili na sugestiju, to ne znam) ali ono, gazim preko mrtvih, nema problema. Uvijek sam se ježio takvih likova. 

Sve u vezi sa ovom reprezentacijom, savezom i tom ekipom je bizarno. 

Link to comment
47 minutes ago, Malvo said:

Ceo njegov boravak u Zvezdi je obelezen tim aferama, samo tada su elektronski mediji bili tek u povoju, a stampa pod kontrolom.

 

I sad je pod kontrolom, samo s druge strane. Muslin gowno™. 

Link to comment

Muslin nije ni manje ni vece govno od prosecnog srpskog fudbalskog radnika, a RSB i neRSB zna da je to 1 zavidna kategorija.

 

Naravno da je neuporediv sa nekim Kokezom koji ga je sutnuo kao kera, ali predstavljati Muslina kao pravednog mucenika koji se borio protiv zlih sila moze samo neka tetka sa Fejsbuka koja je iskonstruisala tursku seriju u svojoj glavi.

Edited by Malvo
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Meni je čak veći problem Krstaja koji nije imao moralnih dilema da uskoči u vrelu stolicu™ umjesto čovjeka kome je bio pomoćnik (e sad, da mi ga je Muki doveo sam ili na sugestiju, to ne znam) ali ono, gazim preko mrtvih, nema problema. Uvijek sam se ježio takvih likova. 

Sve u vezi sa ovom reprezentacijom, savezom i tom ekipom je bizarno. 

 

+ 1

I molim da se ne učitava mržnja prema reprezentaciji, već gađenje prema jajarenju govnara iz saveza. To se prosto tako ne radi.

Kartkoročno gledano, svima bi godilo da reprezentacija napravi odrđeni uspeh na SP (prođe grupu npr.), ali dugoročno gledano, to bi nanelo samo štetu, jer bi jajare iz FSS pomislile da ovaj govnarluk i improvizacije sa smenom selektora i oko spiska fudbalera može da im prođe, i nastavili bi da se tako ponašaju i u narednim takmičarskim ciklusima E, zato bi bilo bolje da se obrukamo, pa da se malo razmisli ubuduće, postavi neki sistem na duže staze, itd (znam, znam, to je samo wishfull thinkig u Srbistanu)

Lično, protiv sam Muslinovog shvatanja i postavke igre, ali je čovek napravio rezultat, i zaslužio da vodi tim na SP. 

Postavljanje Krstajića, šikaniranje Baneta, izostavljanje Gaćinovića sa spiska....su potezi preko kojih ne mogu da pređem, i da navijam za ovaj turistički skup.

Link to comment

^^

 

Doveli su ga ti isti da im odradi posao (ako im je uopšte bila namjera da se plasiramo, je li), on odradio, onda kad je trebalo da se ubiraju plodovi rada, oni ga šutnu. Nema tu veze kakav je Muslin čovjek, ako je to nekome smetalo, nije ni trebalo da ga postavljaju, ovako, uspjeli su da učine da on spram njih izgleda kao monahinja

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...