Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

9 minutes ago, John Coltrane said:

@porucnik vasic

 

Covek je sam rekao, sta si se ti uzjogunio, kakve rakete?

 

 

 

 

I ko je Perica Ognjanovic? :huh:

Ех, сад једно слово. Ниси знао о ком сам писао. А за Тимија сам напросто хтео да кажем да фудбал не прати али зна ко треба да буде позван. Са таквом ничим изазваном самоувереношћу може да вози ракету...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

@vasić

miralem je samo ilustracija na presmešno trabunjanje gde se 1 radonjić poistovećuje sa nejmarom. ali te je nešto sigurno sprečilo da primetiš i to. inače bi reagovao kao što uvek činiš

 

da je mesto radonjiću u avionu za rusiju misli samo njegov menadžer i slaviša kokeza(pod uslovom da to nisu iste osobe)

Link to comment

Радоња да је остао код вас би од тебе био исто овако здушно подржан. Већ би због њега избацивао Грујана, Јовића, Луку...

Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

Mislim da se previse raspravljas sa answerom, pa si delom poprimio njegov nacin komuniciranja. Slobodno razmisli o ovome sto te kazem

 

mislim da si opet pokazao da si ubedljivo najneinteligentniji clan foruma

Link to comment

radonja je zvezdasrbijanikadjugoslavija varijanta šabana tipa neca tomić

 

a isto i znaju fudbala

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

radonja je zvezdasrbijanikadjugoslavija varijanta šabana tipa neca tomić

 

a isto i znaju fudbala

kums koliko si gledao radonju onako iskreno?

posto pretpostavljam da se zajebavas pominjuci necu tomica kome je najveci domet igranje u partizanu

radonjica je kao klinca potpisala roma, to nesto govori o talentu

to sto je iz rome dospeo u cukaricki govori nesto o njegovom odnosu prema fudbalu, ali na osnovu ovih godinu dan u zvezdi i odgledanih gomilu utakmica, deluje mi da je sad na dobrom putu

Link to comment

...Naravno, Ruse je interesovala Muslinova selektorska karijera u Srbiji i otkaz koji je dobio posle kvalifikacija i plasmana Orlova na SP. 

 

„Da krenemo od početka... Kada smo potpisali ugovor, FS Srbije mi je garantovao maksimalna ovlašćenja. Imao sam samostalnost da odlučujem koga pozivam, koju taktiku ćemo da igramo i ko će biti u stručnom štabu. I tokom kvalifikacija mi se niko sa strane nije mešao u rad. Svi su bili zadovoljni. Ali kada sam uspešno obavio zadatak, rečeno mi je da bi bilo bolje da na Svetskom prvenstvu promenim sastav ekipe i način igre. Ja sam odgovorio da je to moj lični izbor i da ne želim da slušam nikoga sa strane. Došlo je do konflikta i morao sam da odem“.

 

Na pitanje zašto je FS Srbije intervenisao i šta im nije odgovaralo, Muslin kaže:

„Ma to su gluposti... Mnogi u Srbiji ni sada ne razumeju zašto na Mundijalu imamo drugog selektora. Očigledno da sam čačnuo nečije interese 'odozgo'. Neko je imao drugačiju viziju o razvoju srpskog fudbala. I zato sam ja žrtvovan“.

 

Optuživali su ga da ne zove u reprezentaciju Sergeja Milinković Savića.

„Trener je taj koji sastavlja tim i pravi izbor baziran na kompaktibilnosti igrača određenom modelu igre. A na kraju je rezultat taj koji donosi konačan sud. Ako postoji dobar rezultat, to znači da je izbor bio pravi. Mi smo otišli na Mundijal bez Milinković Savića. U tom periodu smo na njegovoj poziciji imali Tadića koji je dao četiri gola i zabeležio osam asistencija. Razmislite o tim brojkama! Po mom izboru, logično je bilo da se odlučim za vezu Tadić - Ljajić“.

 

Na pitanje da li bi sačuvao poziciju da ste zvali Milinković Savića na SP?

„U teoriji - da. Nisam imao nikakve predrasude prema Sergeju. On je sjajan fudbaler. Ali sam ljudima u Savezu rekao: On nema zagarantovano mesto u timu i konačnu odluku ćemo doneti na osnovu klupske sezone“.

 

A o tome što nije hteo da zove igrača koji je jedan od naših najvećih talenata, Muslin kaže:

„Pa šta? Karim Benzema je prvi centrafor Real Madrida, tri godine zaredom osvaja Ligu šampiona... A ne zovu ga u reprezentaciju Francuske i to nikome ne smeta. Francuska ne igra ništa slabije zato što nije pozvan Benzema“.

 

Link to comment

"Sačuvao bih poziciju da sam zvao Sergeja. Pa šta ako ga nisam zvao...": Pred Mundijal se oglasio i bivši selektor Muslin

"Mnogi u Srbiji ni sada ne razumeju zašto na Mundijalu imamo drugog selektora. Očigledno da sam čačnuo nečije interese 'odozgo'. Neko je imao drugačiju viziju o razvoju srpskog fudbala. I zato sam ja žrtvovan“
 
Edited by John Coltrane
Link to comment
34 minutes ago, pbg12345 said:

kums koliko si gledao radonju onako iskreno?

 

u evropi, derbiji. možda i više od deset puta

dovoljno?

 

 

problem sa radonjićem je baš to što je otišao iz rome u čuku. ali je između rome i čuke bilo još dosta klubova

 

partizan, hadžijeva akademija, roma, pa opet hadžijeva akademija, pa empoli, pa opet roma, čuka, roma, zvezda(by tm)

 

tu je kod radonje problem

 

eksplozivan je sa pristojnom tehnikom za poziciju na kojoj igra. takve kao on pini zahavi i falji ramadani valjaju na kilo

on od 2013. menja dva kluba po sezoni, maltene, pa valjda bi taj nebrušeni dijamant još neko prepoznao do doktora terzića

 

Link to comment

Muslin ponovo pokazuje (veoma uspešno) da je veliko govno, odnosno slina od čoveka™.

 

SMSu je menadžer kljakavi otac Mateja, koji ni sam ne zna splet okolnosti da on nekog takvog menadžeriše. A Benzema se ne zove u reprezentaciju zbog nefudbalskih razloga, a da je pravde taj nigde ne bi igrao, osim na poljani Brona (pored Lyona).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...