Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Kad ne neko od vas zadnji put gledao Sulejmanija?

 

Imamo grobarsku logiku ovde, bolje voditi coveka od 30 godina da bude druga izmena nego talentovanog klinca kome ovakvo iskustvo moze mnogo vise znaciti?!

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

2 minutes ago, John Coltrane said:

Kad ne neko od vas zadnji put gledao Sulejmanija?

 

Imamo grobarsku logiku ovde, bolje voditi coveka od 30 godina da bude druga izmena nego talentovanog klinca kome ovakvo iskustvo moze mnogo vise znaciti?!

 

pa bili su u grupi valjda sa YB u Ligi Evrope

 

ali to sve ne znači da treba da se vraća točak istorije i da se diže Sulejmani iz mrtvih kad je Gaćinović taman ušao u reprezentaciju

sve i da je odveo YB u zavšnicu Lige evrope, a ne da su ispali u grupi

Edited by levi
Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

 

kakav sulejmani sad? covek vec duze ne igra za reprezentaciju, sa skoro 30 godina igra u svajcarskoj, zasto je zaboga njegov izostanak nekakav minus?

 

 

Iznosim svoje misljenje. Gledao sam ga u nekoliko meceva prethodne sezone i skoro uvek je bio najbolji igrac na terenu. Jak, prodoran, dobar centarsut, dobra tehnika, borben... ne znam za koliko nasih igraca mogu ovo da nabrojim.

 

Al ne znam zasto uopste ulazim u diskusiju kad si poistovetio Vujacica od 50 godina i coveka koji je u trenutnoj sezoni vodio svoj tim do titule. Slobodno ti nastavi sa kenjanjem...

Link to comment
36 minutes ago, John Coltrane said:

Kad ne neko od vas zadnji put gledao Sulejmanija?

 

Imamo grobarsku logiku ovde, bolje voditi coveka od 30 godina da bude druga izmena nego talentovanog klinca kome ovakvo iskustvo moze mnogo vise znaciti?!

 

Izvini, ali poserem ti si i na grobare i na cigane i na tu patku sto malo malo pa je isuces.

 

Covecem reprezentacija, svetsko prvenstvo.... Sulejmani ima mesta u 23. Igrao je vrhunsku sezonu, gledao sam ga minum 4-5 puta, doduse skoro sve u prvom delu sezone. Al verovatno nije zaboravio da igra za poslednjih nekoliko meseci.

 

 

edit. Ako neko od 30 moze sutra da pruzi vise nego onaj od 20, onda me zabole za tog klinca i da li ce njemu to vise znaciti. Ej znacice mu vise :isuse:  Nek se kali negde drugde, pa kad zasluzi ide na SP. Nevezano od bilo kog imena u bilo kom sportu... Izuzetak je neki vrhunski talenat, kome treba naci mesto i sa 18.

Edited by Timmy
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

Kako ce Ljajic da "izvisi" kad nije minut odigrao kao starter u kvalifikacijama? Ovo ti je odvala u rangu ppp sipke za Sulejmanija.

 

Izvisice u smislu da je po kvalitetu blizi starterima nego klupi. Kvalifikacije je vodio Muslin, tako da to ne igra neku ulogu. Da je tako, ni SMS ne bi bio siguran starter, a bice. Poenta je da ce Ljajic biti prva ofanzivna rezerva za sve tri pozicije iza spica.

Edited by Malvo
Link to comment
8 minutes ago, Timmy said:

 

Iznosim svoje misljenje. Gledao sam ga u nekoliko meceva prethodne sezone i skoro uvek je bio najbolji igrac na terenu. Jak, prodoran, dobar centarsut, dobra tehnika, borben... ne znam za koliko nasih igraca mogu ovo da nabrojim.

 

Al ne znam zasto uopste ulazim u diskusiju kad si poistovetio Vujacica od 50 godina i coveka koji je u trenutnoj sezoni vodio svoj tim do titule. Slobodno ti nastavi sa kenjanjem...

ok, izvini

zaboravio sam da na forumu iamamo pasioniranog ljubitelja svajcarske lige

Link to comment

Mislim da se previse raspravljas sa answerom, pa si delom poprimio njegov nacin komuniciranja. Slobodno razmisli o ovome sto te kazem

Link to comment
29 minutes ago, Timmy said:

 

Izvini, ali poserem ti si i na grobare i na cigane i na tu patku sto malo malo pa je isuces.

 

Covecem reprezentacija, svetsko prvenstvo.... Sulejmani ima mesta u 23. Igrao je vrhunsku sezonu, gledao sam ga minum 4-5 puta, doduse skoro sve u prvom delu sezone. Al verovatno nije zaboravio da igra za poslednjih nekoliko meseci.

 

 

edit. Ako neko od 30 moze sutra da pruzi vise nego onaj od 20, onda me zabole za tog klinca i da li ce njemu to vise znaciti. Ej znacice mu vise :isuse:  Nek se kali negde drugde, pa kad zasluzi ide na SP. Nevezano od bilo kog imena u bilo kom sportu... Izuzetak je neki vrhunski talenat, kome treba naci mesto i sa 18.

 

Daj ne seri molim te. Fudbal, kako si sam rekao, ti je 4-5 sport koji pratis, a i to je uglavnom zbog kladionice.

 

Da nema 3-4 igraca koji bi pre Sulejmanija bili u 11 ne bi bilo dileme da li ga treba pozvati, ali u situaciji kad imas talentovanog klinca stvarno treba biti bez mozda pa pozvati coveka na zalasku karijere. Prodji kroz bilo koji spisak bilo koje repke bilo kog prvenstva pa ces sigurno naci nekog talentovanog klinca.

 

Da nema Tadica, Zivkovica, Ljajica, Kostica, pa da ti Sulejmani igra prvo krilo OK, ali da on ide da bi sedeo na klupi-cemu to?

 

Pri tom Sulejmani je kidao sezonama u Ajaxu (milsim i oborio rekord Huntelara po visini transfera kada je HOL u pitanju) a onda se u Benfici totalno skenjao, pre svega zbog sedenja na klupi a i zbog ozbiljne povrede kada je propustio sve tekme od prolece pa do januara-februara sledece godine (btw u toj turi se dosta Srba pogubilo u Benfici). YB i Svica su mu po meri, a ove sezone im se posrecilo da dominanti Bazel zakaze (prvi put posle x godina u nizu).

 

Link to comment

S obzirom ko nam je selektor,a naravno i ko vodi savez,cini mi se da je bespotrebno raspravljati o spisku igraca koji idu u Rusiju.Oni su imali svoju racunicu koga ce da vode. Mada selektor je verovatno odlucio da prepise od Muslina,doda SMS i saceka sta ce mu Kokeza dodati na papir.

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

Ispadas smesan ceo dan po forumu, odmori malo, bolje za sve.

 

1 hour ago, John Coltrane said:

 

 Fudbal, kako si sam rekao, ti je 4-5 sport koji pratis, a i to je uglavnom zbog kladionice.

 

 

Pri tom Sulejmani je kidao sezonama u Ajaxu (milsim i oborio rekord Huntelara po visini transfera kada je HOL u pitanju) a onda se u Benfici totalno skenjao, pre svega zbog sedenja na klupi a i zbog ozbiljne povrede kada je propustio sve tekme od prolece pa do januara-februara sledece godine (btw u toj turi se dosta Srba pogubilo u Benfici). YB i Svica su mu po meri, a ove sezone im se posrecilo da dominanti Bazel zakaze (prvi put posle x godina u nizu).

 

А видиш га како све зна. Још ракету да га питаш да ли зна да вози...Иначе Мики се највише сјебао што човек нема амбиције спортске. Врло слично Перици Огњановићу. То југоси знају јако добро.

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nije ni miki

:sad:

 

 

stojković, rukavina, obradović, nastasić, milenković, fejsa, raća, živković, ljajić, sulejmani, mitrović je tim za 1/4 finale

 

al u savezutm nemaju sluha

Драго ми је што ниси био искренији у свом форумашком животу. Лепо је гледати све те асове на папиру. 

Link to comment

@porucnik vasic

 

Covek je sam rekao, sta si se ti uzjogunio, kakve rakete?

 

 

On 30.5.2018. at 9:53, Timmy said:

Fudbal mi nije medju 3-4 sporta koje pratim. Pogotovo mi evropski nije zanimljiv. Ali se lozim SP i hocu da se sto bolje informisem... Pa u skladu sa tim povremeno ovde postavim i neko informativno pitanje. Ako je tebi pitanje glupo sta da radim. Necu prestati dok ima dobrih ljudi spremnih da odgovore nama neinformisanima...

 

I ko je Perica Ognjanovic? :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...