Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ma, hajde i da razumem "neuspeh", ali sta reci za zamenu? Uz duzno postovanje Pizonu kao vanserijskom igracu, njegove trenerske sposobnosti ne verujem da mogu da dovedu do boljitka. Ali, sto bismo se nervirali... Tole radi svoje.

Link to comment

Realno, na ovo bih trebalo da reagujem onako kako je Harper svojevremeno reagovao na smenu Đukića. Ali, čemu? Uzrujavati se zbog skandala unutar jednog od najvećeg kriminalnih udruženja u ovoj državi prepunoj kriminalnih udruženja? Jok ja. Fudbaleri se vraćaju u četvrti šešir gde im je i mesto, EP videti neće, posle toga šta urade uradili su (ništa), život teče dalje i to je to. Imamo druge sportiste i nacionalne selekcije u sportovima gde nije sve do kraja kriminalizovano i gde se još može videti nešto muške borbe i sportskog mentaliteta na terenu.Nadam se da će neko posavetovati Klea da se zahvali Toletu na Pižonovom pozivu jer mu tako nešto nije potrebno u karijeri. Prodaće se dobro i bez nastupanja za reprezentaciju Srbije.

Link to comment
Realno, na ovo bih trebalo da reagujem onako kako je Harper svojevremeno reagovao na smenu Đukića. Ali, čemu? Uzrujavati se zbog skandala unutar jednog od najvećeg kriminalnih udruženja u ovoj državi prepunoj kriminalnih udruženja? Jok ja. Fudbaleri se vraćaju u četvrti šešir gde im je i mesto, EP videti neće, posle toga šta urade uradili su (ništa), život teče dalje i to je to. Imamo druge sportiste i nacionalne selekcije u sportovima gde nije sve do kraja kriminalizovano i gde se još može videti nešto muške borbe i sportskog mentaliteta na terenu.Nadam se da će neko posavetovati Klea da se zahvali Toletu na Pižonovom pozivu jer mu tako nešto nije potrebno u karijeri. Prodaće se dobro i bez nastupanja za reprezentaciju Srbije.
+1
Link to comment
:lol: ja samo ne kapiram kolki mediokritet mora neko da bude da bi se palio na onu iskompleksiranu seljacinu
A ti si misljenja da Antica treba smeniti i postaviti Zonpija zbog? Veceg znanja, manjeg seljastva, manje plate, lepse frizure, strucnosti?Nisam pratio previse topic, pa ne znam tvoje misljenje... zato pitam.Btw, Antic mi se malo ogadio filozofijama posle SP, ali ako govorimo o fudbalu, rezultatima (istina, uzdrmani su), atmosferi, misljenja sam da ovaj drugi sigurno nije bolji u tim parametrima. Edited by Segundo
Link to comment

Pazi kad su oni postali toliko bezobrazni da vise ne postavljaju nekoga za koga ce tvrditi da je mlad i perspektivan. Direktno postavljaju idiota. Bice veselo, mogu samo zamisliti kako ce Vidic npr reagovati kada mu ovaj kaze da mu SAF daje lose instrukcije ili tako nesto. I bice interesantno citati Zurnal i kuknjavu o remecenju atmosfere.

Link to comment
Realno, na ovo bih trebalo da reagujem onako kako je Harper svojevremeno reagovao na smenu Đukića. Ali, čemu? Uzrujavati se zbog skandala unutar jednog od najvećeg kriminalnih udruženja u ovoj državi prepunoj kriminalnih udruženja? Jok ja. Fudbaleri se vraćaju u četvrti šešir gde im je i mesto, EP videti neće, posle toga šta urade uradili su (ništa), život teče dalje i to je to. Imamo druge sportiste i nacionalne selekcije u sportovima gde nije sve do kraja kriminalizovano i gde se još može videti nešto muške borbe i sportskog mentaliteta na terenu.Nadam se da će neko posavetovati Klea da se zahvali Toletu na Pižonovom pozivu jer mu tako nešto nije potrebno u karijeri. Prodaće se dobro i bez nastupanja za reprezentaciju Srbije.
Tacno tako. Ko posle onakvog smenjivanja Djukica nije ukapirao da je ovo sa Anticem bio samo intermezzo do sledece blamaze nije nista ukapirao. Inace, Karadzic je odavno namirisao da se najbolje jase na patkometriji izmedju Zvezde i Partizana i maksimalno rabi sentiment navijaca oba tima. Sada je red na "Zvezdin" dvojac da malo jebe A tim, pa kad zaseru sve sto se moze zasrati i izazovu odijum javnosti onda ce malo da jasu Tumbakovic ili Jokanovic (ako su dovoljno blesavi i alavi kao Petrovic i Petrovic) na opste odusevljenje navijaca Partizana i tako u krug.Nije nam fudbal nikad bio za ponos i diku ali sa Karadzicem je postao jadan da jadniji ne moze biti. Fuj.
Link to comment
ha, kakva arhetipska jadara ovaj Disljenkovic, da ne postoji trebalo bi ga izmisliti :lol:
Moze biti i da su mu upotrebljiva kolena vaznija od toga da li ce ga neki anonimni forumas nazvati jajarom i staviti :lol: smajli.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...