Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

bespovratni zajam od dijasopre

Какав си ти провинцијални циник највеће класе.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

bezi bre budalo :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
10 hours ago, bradilko said:

možeš da pojasniš kako je luka imao bolju sezonu od matića osim uobičajeno "ja gledao a ti baš i ne"

 

Kako komentarises to da mu je dodeljena kapitenska traka posle samo godinu dana u Palasu?

 

Matic je bolji igrac od Milivojevica, ali nije nikakvo preterivanje reci da je Luka imao bolju sezonu. Prosto ju je imao.

Link to comment

Zalud trosimo tastature. Uvek ce neko biti nezadovoljan spiskom, sto je daleko manji problem od toga da mi nemamo trenera.

Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

Nema problema.  Ako nasi osvoje SP, osvojice ga dijaspora pa ce i navijaci iz dijaspore drage volje da odrese kesu. 

 

Iz Bostona moji, znaš ti dobro koji...

Link to comment

O imena na spisku,kao i u svim slicnim situacijama,se moze raspravljati,a ono oko cega,barem meni,nema rasprave je da je Krstajic visak na spisku.Sramota je i kako je dobio posao.

Link to comment

Kako god da bude Krstaja teško da će ostati na klupi, zapažen rezultat ga šalje u neki klub, ispadanje iz grupe ga čini žrtvenim jagnjem

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ovo sa Gaćinovićem je zapravo ista situacija kao i sa samim Muslinom, on je trebao da ide zato što je učestvovao u svemu tome, a ne zato što je bolje ili lošije riješenje za neko mjesto u timu.

 

A krajnje je svejedno da li je na klupi Krstajić ili neki sličan poslušnik, suština je da svim trenerima sa mrvicom integriteta jasno da nemaju šta da traže na toj poziciji sa ovom garniturom.

 

Link to comment
32 minutes ago, *edited by mod said:

Kako god da bude Krstaja teško da će ostati na klupi, zapažen rezultat ga šalje u neki klub, ispadanje iz grupe ga čini žrtvenim jagnjem

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

 

Da ti ga nije zao, jbt?!

Link to comment

Slazem se sa valterom. Jedini visak je Krstajic. 

 

Grujic mi je drazi od Masimovica, ali mislim da je potonji vise zasluzio. Steta za Mijata, ali mislim da je upao Jovic umjesto njega jer nije htjeo da ide sa 2 klasicna spica. Nastasic i golman su ocekivano otpali.

 

Igramo li sa 2 stopera ili kao Muslin sa 3? I znamo li ko ce ih igrati u prvih 11?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...