Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

nastasic je povredjen, zato nije na spisku i to ce biti veliki problem. jovanovic, ocekivano, ipak je cetvrti golman koji ce uskociti ako se neko do pocetka prvenstva povredi.

 

grujic je odigrao polusezonu u cempionsipu u timu koji se izborio za premijer ligu i kardif je zainteresovan da ga zadrzi. pricali smo o tome kako nam je potreban jos jedan igrac na zadnjem veznom za slucaj povrede ili kartona. on ili gacinovic? trenerov izbor, kontam da mu vise lici na matica i da necemo morati mnogo menjati u igri ako dodje do te promene.

 

radonjic je daleko najbolji zvezdin igrac ove sezone, brz je, prodoran, zna lopte i ima ludu glavu. jedini je zvezdin igrac koji sada, bez problema, moze otici u ligu petice i odigrati ozbiljan fudbal. bez njega bi zvezda bila traljavi tim na nivou prethodnih sezona. e sad, njegov problem je luda glava, i koliko god to moze biti prednost ako se nalozi i krene za nekim ciljem, toliko moze biti i mana ako padne u depresiju i skonta da mu se vise svidja da juri ruskinje.

 

maksimovic je rezerva u valensiji? mogu da shvatim da ga je pozvao kao nekoga na koga racuna ubuduce u reprezentaciji, ali razumem zasto je otpao.

 

uzasno mnogo ce nam biti bitni prekidi, plus imamo nekoliko igraca koji to dobro izvode sa obe strane.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

12 minutes ago, bradilko said:

možeš da pojasniš kako je luka imao bolju sezonu od matića osim uobičajeno "ja gledao a ti baš i ne"

Довољно је да упоредиш статистику, има линкова на то, ако не можеш да нађеш поставићу линкове. Уз Заху је најзаслужнији што је Кристал Палас остао у Премијершипу. Погледаш како је играо против Ситија против најсупериорнијег везног реда у такмичењу, одлично штити одбрану, што ће нама да буде јако важно.

Link to comment

@nautilus

uf, koliko god ja "voleo" radonjica i cenio ga, mislim da mnogo preterujes

on (posebno u evropi) ne da nije bio nas najbolji grac, nego je od ovih startnih bio i medju losijima

ja mu to sve oprastam i zaista verujem da ima talenta i da samo od njega zavisi da li ce imati vrhunsku karijeru

i svakako mi je najlepsi za gledanje u zvezdinom timu i to ne samo u ovoj generaciji, vec godinama unazad

ali jednostavno mislim da je bilo daleko zasluznijih igraca za zvezdine ovogodisnje uspehe (ponovo, posebno one najbitnije jel u evropi) od njega

Link to comment
2 minutes ago, reginald said:

A kako to da Ljajic nije dovoljno dobar?

Између Гаћиновића и Љајића ја бих изабрао Гаћиновића. 

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

@nautilus

uf, koliko god ja "voleo" radonjica i cenio ga, mislim da mnogo preterujes

on (posebno u evropi) ne da nije bio nas najbolji grac, nego je od ovih startnih bio i medju losijima

ja mu to sve oprastam i zaista verujem da ima talenta i da samo od njega zavisi da li ce imati vrhunsku karijeru

i svakako mi je najlepsi za gledanje u zvezdinom timu i to ne samo u ovoj generaciji, vec godinama unazad

ali jednostavno mislim da je bilo daleko zasluznijih igraca za zvezdine ovogodisnje uspehe (ponovo, posebno one najbitnije jel u evropi) od njega

 

moguce, uopste nisam objektivan kad je on u pitanju, volim takve lude igrace i mislim da ce biti jos bolji sa boljim igracima oko sebe. ali videcemo.

 

@porucnik vasic

 

ljajic je odlican igrac, mogao bi biti uzasno koristan za repku. problem je sto ga precesto boli neka stvar da igra fudbal nego se sakriva na terenu.

Link to comment

@nautilus

Dragi opisao si Radonju kao da je Neymar. 

U mocartu pišu da ga je preporučila vrhunska forma u play offu ove trololo lige. 

Svaka čast na svemu ali na SP ide projekat sa jednom solidnom sezonom umesto dečka koji je svaki put dao sve od sebe za reprezentaciju i ima sezonu iza sebe u Bundesligi, da ne nabrajam dalje. 

 

Ne znam za vas ali loš je osećaj I sranje je za tim kad ti novi trener tako iseče nekoga za koga su svi bili i navijali zdušno. (mislim na Mijata) ovo je bas sranje potez. Daj Kumse onu sliku sa mosta, klosar Krstaja.

Link to comment

Radonja moze da igra zadnjih 20-30 minuta ako vodimo i guzicarimo... Ako igramo protiv balansirane ekipe cija desna strana odbrane igra cvrsto, i desno krilo dolazi upomoc, Radonja je beskoristan. 

Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

moguce, uopste nisam objektivan kad je on u pitanju, volim takve lude igrace i mislim da ce biti jos bolji sa boljim igracima oko sebe. ali videcemo.

 

@porucnik vasic

 

ljajic je odlican igrac, mogao bi biti uzasno koristan za repku. problem je sto ga precesto boli neka stvar da igra fudbal nego se sakriva na terenu.

ma nisam ni ja

ako je neko pisao hvalospeve o njemu, taj sam :D

ponavljam, verujem i ja da ce on biti samo bolji, najmanje bih voleo on da ode iz ove ekipe zvezde i verujem da moze biti opasno oruzje kad budemo igrali protiv jacih protivnika u evropi

 

oko sadasnice, odnosno sad vec blize proslosti :)  se ne slazemo

1 minute ago, Azdaja said:

@nautilus

Dragi opisao si Radonju kao da je Neymar. 

U mocartu pišu da ga je preporučila vrhunska forma u play offu ove trololo lige. 

Svaka čast na svemu ali na SP ide projekat sa jednom solidnom sezonom umesto dečka koji je svaki put dao sve od sebe za reprezentaciju i ima sezonu iza sebe u Bundesligi, da ne nabrajam dalje. 

 

Ne znam za vas ali loš je osećaj I sranje je za tim kad ti novi trener tako iseče nekoga za koga su svi bili i navijali zdušno. (mislim na Mijata) ovo je bas sranje potez. Daj Kumse onu sliku sa mosta, klosar Krstaja.

podigao je formu da

istina i protivnici su bili slabiji (od onih evropskih)

 

ja nisam ni shvatio da je dilema bila gacinovic ili on

ako je tako, onda jbg ne znam

pre bih ipak radonjica, zbog svega ovog sto smo vec pisali

 

a i zvezda je pokazala da je bolja od bundesligasa ove sezone, radonjic je standardan u zvezdi, tako da radonjic>>>gacinovic :fantom:

Link to comment

Zamislite slicnu sliku negde 17. jula, samo sto Vucic umesto lopte drzi zlatni FIFA pehar, a umesto dresa on, Krstajic i Kolarov drze cek na 10 000 000 evra.  Ne bi nam vise trebali ni EU ni KiM, a PPP forum bi prestao da posttoji.

Link to comment

Ma za tu nuzdu raspisace se bespovratni zajam.  Penzioneri ce da daju sakom i kapom, a Druga Srbija ce po obicaju da mrsomudi, serucka i stiska banku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...