Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

12 minutes ago, pbg12345 said:

pa ciji je? u kom klubu je bio pre fss? nije sigurno partizanov

msm, nije ni bitno ciji je, bitno je da ne bi trebao biti na tom mestu

 

a sto se ozbiljnosti tice, puca mi kurac koliko ce me ko shvatiti ozbiljno

ne zbog nekakve prepotentnosti, nego zato sto je ovo forum, a tema reprezentacija srbije u fudbalu

meni ovo sluzi za opustanje i razmenu stavova, a ne kao referenca u cv

 

 

 

Zato sto

Tom liku puca ona stvar i za Zvezdu i za Partizan

U Zvezdu je usao svesno da malo izmulja i, jos vaznije, pripremi javnost za sledeci korak, a to je bio FSS

 

U medjuvremenu je iz Zvezde izbacen i zapoceo licni rat sa Terzicem

Koji je ostao u Zvezdi

Pa tako podmece klipove gde i kako stigne

Izmedju ostalog i kopira Obilicev model u Omladinskoj ligi sa svojim Brodarcem protiv Zvezde kao protivnika

 

Ovo je forum

I u diskusiji te neko takodje moze shvatiti

Ozbiljno ili neozbiljno

 

 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

"Malopre sam završio pregovore sa premijerkom Anom Brnabić i ministrom finansija Sinišom Malim i 'ovlašćen' sam da saopštim da će reprezentacija, ako osvoji prvo mesto, dobiti rekordnu nagradu svih vremena u iznosu od 10 miliona evra“, kazao je predsednik Srbije.

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Sporost, neuigranost, tanka odbrana, neiskusan selektor. Borbenost i zelja bice kljucni pri ovakvom razvoju dogadjaja, a tu smo od sjaja do ocaja, od trenutka do trenutka. Kad krene krenulo je, kad ne ide ode sve bestraga za tren oka. Muslinovo trenersko iskustvo ce mnogo da fali, najverovatnije i da presudi jer ipak je ovo SP.

Nama ce prolaz grupe biti uspeh, a ispadanje ocekivano...tako da Krstajic ima win-win situaciju, razocarenja skoro pa i ne moze da bude

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

"Malopre sam završio pregovore sa premijerkom Anom Brnabić i ministrom finansija Sinišom Malim i 'ovlašćen' sam da saopštim da će reprezentacija, ako osvoji prvo mesto, dobiti rekordnu nagradu svih vremena u iznosu od 10 miliona evra“, kazao je predsednik Srbije.

jako

 

mogu im komotno za prvo mestro obecati i milijardu evra po igracu :D

 

kolika je nagrada za nesto realnije? npr prolaz grupe?

 

@Malvo

ok jbg, ne slazemo se

Link to comment

Prolaz grupe = 500 000 evra.  Na njih 23-jcu + strucni stab + ljudi iz saveza, plus porez, .... ostace svakom za kafu i sok.

Link to comment
32 minutes ago, W.F.C. said:

Sporost, neuigranost, tanka odbrana, neiskusan selektor. Borbenost i zelja bice kljucni pri ovakvom razvoju dogadjaja, a tu smo od sjaja do ocaja, od trenutka do trenutka. Kad krene krenulo je, kad ne ide ode sve bestraga za tren oka. Muslinovo trenersko iskustvo ce mnogo da fali, najverovatnije i da presudi jer ipak je ovo SP.

da, muslin je iskusniji trener, ali i njemu je ovo prvo svetsko prvenstvo. mi smo u stanju da puknemo na najbanalnijoj krivini. kopačke, dušan petković, pa i oni penali u africi.

da postoji darvinova nagrada u fudbalu, mi bi je osvajali ko žabari titula. tako da je tu krstajina šansa da nešto epski zasere podjednaka kao da vozača autobusa zaluta u kalinjingradu, zakasnimo i izgubimo 3:0 pf

 

a ovo oko sporosti stoji. ona je uz nedostatak čvrstine u igri najveći razlog za našu ranjivost

Link to comment

odveo reprezentaciju na sp?

radio nekad kao trener? 

 

ustvari, vec ovo drugo je dovoljno. ne dovoljno, nego nema reci da se opise postavljanje selektora bez dana trenerskog iskustva pred sp

 

muslinova velika mana (u ovom ciklusu) je sergej

ali kapiram da se to moglo drugacije resiti nego ovako

a i ako nije, koliko god bili slabi sa trenerima (ako smo ograniceni na domace), postojalo je gomila boljih resenja od krstajica

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Ovogodisnji Grujic je jednako beskoristan, a pritom veoma slican Maticu i Luki. Neammo trkaca na sredini i to cemo sigurno osetiti. Imamo problem da je Milivojevic postao dovoljno dobar da igra startera, a on i Matic se tesko uklapaju ako ovi napred i po boku ne trce kao ludi. Nekako ne verujem da ce Ivanovic i Kolarov to raditi, Mitrovic sigurno nece, a Tadic je vise kreator. Svi nas hvale kako smo visoki i snazni, ali ovo je prilicno neizbalansirana prva postava, pre izgledamo kao rukometasi nego kao fudbaleri.

 

 

Грујић је ту позван да седи на клупи и сакупља искуство. Као Пиждра ’74-те, Пикси ’84’-те или Роби ’90-те. Он, Јовић,Жиле,Радоња,Миленковић, Вељковић, СМС, и Родић су путници за Катар. 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

zato što mu je defanziva odlična. trči za dvojicu, taktički je jedan od pismenijih igrača na toj poziciji defanzivnog veznog igrača. on i matić u paru znatno učvršćuju odbranu što ćemo nažalost videti kada bude bilo kasno

Ти ниси гледао Луку ове године. Сезона му је боља од Матићеве. 

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Грујић је ту позван да седи на клупи и сакупља искуство. Као Пиждра ’74-те, Пикси ’84’-те или Роби ’90-те. Он, Јовић,Жиле,Радоња,Миленковић, Вељковић, СМС, и Родић су путници за Катар. 

Ти ниси гледао Луку ове године. Сезона му је боља од Матићеве. 

pa ok je to naravno

ali je pitanje zasto onda i gacinovic nije u toj grupi

on em je igrao vec za reprezentaciju, em je standardan u bundesligi

 

i otkud rodic u toj grupi?

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

pa ok je to naravno

ali je pitanje zasto onda i gacinovic nije u toj grupi

on em je igrao vec za reprezentaciju, em je standardan u bundesligi

 

i otkud rodic u toj grupi?

Мени је свакако ту Гаћиновић проблем што није позван, ја би њега увек водио пре Љајића. Родић је напросто најбољи леви бек кога имамо за наредни циклус квалификација. Не верујем да ће нешто сад да игра. 

Link to comment
8 minutes ago, porucnik vasic said:

Грујић је ту позван да седи на клупи и сакупља искуство. Као Пиждра ’74-те, Пикси ’84’-те или Роби ’90-те. Он, Јовић,Жиле,Радоња,Миленковић, Вељковић, СМС, и Родић су путници за Катар. 

Ти ниси гледао Луку ове године. Сезона му је боља од Матићеве. 

možeš da pojasniš kako je luka imao bolju sezonu od matića osim uobičajeno "ja gledao a ti baš i ne"

Link to comment

basta je trebao da ide. boljeg desnog beka nemamo. gacinovic isto i pre radonjica i pre ljajica. isto jos jedan spic da se izmisli. koji god.

Link to comment

Баста се нешто није разбио од играња прошле сезоне. Скоро колико и Гајић.

Link to comment

pa imamo tri napadaca

u formaciji sa jednim napadacem koju uglavnom igramo to deluje kao sasvim dovoljno za turnir od 3-7 utakmica

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...