Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sa Grujicem je svinjarija napravljena jos kad se na prvobitnom spisku nisu pojavili Fejsa i Radoja. Od ostalih niko ne moze da bude zamena za Matica i Milivojevica, nema drugog zadnjeg-centralnog veznog osim njega.

А што би Љубо Фејса био позван као трећи? Напред је потпуно неспособан.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ovogodisnji Grujic je jednako beskoristan, a pritom veoma slican Maticu i Luki. Neammo trkaca na sredini i to cemo sigurno osetiti. Imamo problem da je Milivojevic postao dovoljno dobar da igra startera, a on i Matic se tesko uklapaju ako ovi napred i po boku ne trce kao ludi. Nekako ne verujem da ce Ivanovic i Kolarov to raditi, Mitrovic sigurno nece, a Tadic je vise kreator. Svi nas hvale kako smo visoki i snazni, ali ovo je prilicno neizbalansirana prva postava, pre izgledamo kao rukometasi nego kao fudbaleri.

 

 

Edited by Malvo
Link to comment
5 minutes ago, porucnik vasic said:


А што би Љубо Фејса био позван као трећи? Напред је потпуно неспособан.


Sent from my iPhone using Tapatalk

zato što mu je defanziva odlična. trči za dvojicu, taktički je jedan od pismenijih igrača na toj poziciji defanzivnog veznog igrača. on i matić u paru znatno učvršćuju odbranu što ćemo nažalost videti kada bude bilo kasno

Link to comment

Stupidan spisak, slazem se da Gruja nije trebalo da bude pozvan, a ako vec mora, pre bih Kostica izbacio nego Gacinovica.

 

Usput, kako ce SMS da se uklopi, bog sveti zna. Matic - Milivojevic su sigurni...ispred njih Tadic i Zivkovic... i SMS i Ljajic... previse istih/slicnih igraca... trebalo je jedan klasican DM da ode, ko god bio. Da li Fejsa ili Raca Petrovic ili Jovicic iz Zvezde, nebitno... neki krljator i trkac...

 

Protiv Brazila cemo igrati 6-4-1 taktiku verovatno.. i dobro je sto je poslednja utakmica u grupi.

 

Odbrana nam je tanka...bas tanka...

Edited by Milosh76
Link to comment

Milivojevic je Maticev par.  Jeste da Milivojevic igra za PL tim iz donjeg dela tabele, ali je celu sezonu igrao odlicno i bio medju najboljima u timu.  Njegova igra u fazi napada je nesto sto Srbiji treba ako zeli da pobedi u dve utakmice u svojoj grupi.  Timu isto tako treba dobar izvodjac penala i prekida a Milivojevic se dobro pokazao u tome.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Stupidan spisak, slazem se da Gruja nije trebalo da bude pozvan, a ako vec mora, pre bih Kostica izbacio nego Gacinovica.

 

Usput, kako ce SMS da se uklopi, bog sveti zna. Matic - Milivojevic su sigurni...ispred njih Tadic i Zivkovic... i SMS i Ljajic... previse istih/slicnih igraca... trebalo je jedan klasican DM da ode, ko god bio. Da li Fejsa ili Raca Petrovic ili Jovicic iz Zvezde, nebitno... neki krljator i trkac...

 

Protiv Brazila cemo igrati 6-4-1 taktiku verovatno.. i dobro je sto je poslednja utakmica u grupi.

 

Odbrana nam je tanka...bas tanka...

Kada se tako nesto napise, onda bi trebalo da se ponudi spisak koji nije "stupidan" (kakvo cerecenje srpskog jezika).

Link to comment
20 minutes ago, Dimitrije said:

Timu isto tako treba dobar izvodjac penala i prekida a Milivojevic se dobro pokazao u tome.

 

Jel to isti onaj MIlivojevic što je promašio penal protiv Sitija u nadoknadi?

Link to comment

Meni je Luka jedan od najdrazih Zvezdinih igraca u poslednjih desetak godina i bas mi je drago da je uspeo u Palasu. Brzo se videlo da moze da bude klasa i nije slucajno sto se dokazao prvo u Grckoj, pa i u Engleskoj. Medjutim, on nije Maticeva klasa, a ne uklapa se ni sa ostalima. Ne bi mozda bio ni problem Matic-Luka-SMS, ali ne moze sa matorim bekovima, Mitrovicem u spicu i Tadicem po krilu. Tu nema pluca za tri presinga na loptu, pitanje je i mozemo li da istrcimo kontre, jednostavno neizbalansirano skroz. Neki dobar trener bi verovatno uspeo sve to da sakrije, a da im iskoristi pas igru i fizikalije, ali Krstajic to sigurno nece uspeti.

 

Drugo krilo mora da bude ili Kostic ili Zivkovic, niposto ni Ljajic ni Radonjic, a cak bih rekao da Ivanovica treba prebaciti na stopera, a Rukavinu u prvu postavu. Neka ravnoteza ce morati da se uspostavi. Nekako je najlakse bilo umesto Luke u prvu postavu ubaciti Fejsu, ali to ne da se nije desilo, nego ce treci veznjak biti Grujic.

Link to comment

Od 10 penala koje je sutirao, promasio jedan.  U sezoni dao ukupno 10 golova.  I to sve u timu koji se borio za opstanak.  Sreca njegova da igra u Engleskoj, a ne u Srbiji gde bi mu onaj jedan promaseni penal obelezio karijeru.

Link to comment

Sporost, neuigranost, tanka odbrana, neiskusan selektor. Borbenost i zelja bice kljucni pri ovakvom razvoju dogadjaja, a tu smo od sjaja do ocaja, od trenutka do trenutka. Kad krene krenulo je, kad ne ide ode sve bestraga za tren oka. Muslinovo trenersko iskustvo ce mnogo da fali, najverovatnije i da presudi jer ipak je ovo SP.

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

 

U kom zivotu je na celu Saveza "nas Kokeza", leba ti? Kako mislis da te neko shvati ozbiljno nakon sto ovo napises?

pa ciji je? u kom klubu je bio pre fss? nije sigurno partizanov

msm, nije ni bitno ciji je, bitno je da ne bi trebao biti na tom mestu

 

a sto se ozbiljnosti tice, puca mi kurac koliko ce me ko shvatiti ozbiljno

ne zbog nekakve prepotentnosti, nego zato sto je ovo forum, a tema reprezentacija srbije u fudbalu

meni ovo sluzi za opustanje i razmenu stavova, a ne kao referenca u cv

 

 

nego, ovo vaznije

 

meni je drago sto je radonjic u ekipi

ne znam koliko je do toga sto igra u zvezdi,ali odavno pisem da mi je on jedan od omiljenih igraca kod nas

za grujica vec ne znam. posle zvezde ga uopste nisam gledao

 

i odlicno je sto jovic ide

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...