Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 hours ago, porucnik vasic said:

Милоглед је после успешно завршене мисије на баскету кренуо да ради радњу и на фудбалу. Драганче ниједну није погрешно рекао. КУМС за ваката криминалца из Петнице ниједном није рекао Да Бога изгубили сваку. Нити је то мукица Одговор иједном урадио.  И шта је ту проблем. 

 

Kakve ja sad veze imam sa ovim zlocinackim poduhvatom gtra? 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

11 hours ago, dragance said:

Rekao sam ljubitelji GTRa i Alkatrazovci (koji su imali zastave Tola).

 

u smislu kome nedostaje. Ako se Milogled našao uvredjenim zbog moje nespretne konstrukcije, onda izvini. Eto, ne moraš ni da se izvinjavaš.

 

A ovaj drugi mutavac je slučaj za sebe.

 

I dalje mi nije jasno ko je to ovde na forumu imao zastave Tola i gde. Moras se preciznije i manje pausalno izrazavati, jebiga. Dolazilo bi do mnogo manje nesporazuma.

 

10 hours ago, porucnik vasic said:

Милоглед је после успешно завршене мисије на баскету кренуо да ради радњу и на фудбалу. Драганче ниједну није погрешно рекао. КУМС за ваката криминалца из Петнице ниједном није рекао Да Бога изгубили сваку. Нити је то мукица Одговор иједном урадио.  И шта је ту проблем. 

 

Covece, "dabogda izgubili svaku" je reakcija na smenjivanje coveka koji nas je odveo na prvenstvo i postavljanje menadzerskog izmecara i marionete umesto njega. Koji je slucajno i grobar. Kakve to veze ima sa Tolom i da li zaista mislis da KUMS zali za njim i da mu se ovakva repstacija gadi samo zato sto je na celu saveza Kokeza? Kapiras li da si ti taj koji konstantno forsira diskurs "cije govno manje smrdi" i onda projektuje to na druge?

Link to comment

Mislim da ne razumeš Superhiče...Uvaženi poručnik Vasić je veliki Srbin i patriota i njemu je reprezentacija svetinja nebitno ko je na klupi i na čelu saveza,.

Link to comment

ODBROJAVANJE DO MUNDIJALA - Milan Živadinović: Ne može nama Kostarika da bude ravnopravan rival!

MIŠLJENJE O REPREZENTACIJI SRBIJE?

Znate šta, lično se najviše plašim promene stručnog štaba. Tako su mene promenili 2000. godine (pred Evropsko prvenstvo, prim.aut.), pa su otišli u Holandiju i bili tamo poslednji... Prema tome, igrači, jer oni su bili nosioci da se promeni Muslin, napnite se, ispoštujte selektora Krstajića. Nema mnogo iskustva, ali mu svi mi bivši selektori stojimo besplatno na raspolaganju da pomognemo jer u pitanju je čast Srbije, a kad je Srbija u pitanju, svi smo spremni da uradimo najveće stvari. Imamo ekipu, imamo dobru atmosferu, ako hoće da budu disciplinovani, mi ćemo biti njihova prethodnica dole, trudićemo se nekim rezultatima da otvorimo poziciju naše plave čete. Moja je želja... Ovaj narod je zaslužio, kad je fudbal u pitanju, da bude zadovoljan i srećan. Momci, pokažite se u pravom svetlu!

ŠTA OČEKUJETE OD GRUPE U KOJOJ SE NALAZI SRBIJA?

Pa nemojte da preterujemo - Brazil?! Kad sam ja bio selektor, mi smo usred Brazila igrali 1:1. Oni jesu dobri, ali i mi smo dobri! Kažete, Kostarika? Nemojte, ne može Kostarika da nam bude ravnopravan rival, naši igrači igraju u boljim klubovima. I treći su Švajcarci. Oni jesu dobri kao kolektiv, ali Srbija je bolja!

GLAVNI FAVORIT ZA OSVAJANJE SP?

Tu su tradicionalno Brazil, Argentina, Nemačka... Svako ima svoju šansu. Ja sam učestvovao na nekoliko svetskih šampionata, pa znam, ko je trenutno motivisaniji, ko ima disciplinu, ko bolje sluša svog selektora, taj će biti prvak!

POTENCIJALNO IZNENAĐENJE?

Ne verujem u Hrvate:s_c:, oni su jedanput-dvaput bili iznenađenje, i više ne mogu... Belgijanci nisu takvog kapaciteta da mogu da budu iznenađenje. Tražićemo u Brazilu, Nemačkoj i Argentini kandidate za svetskog šampiona, ali nemojmo da zaboravimo Rusiju! Rusija igra kod kuće, ima dobre igrače, dobrog selektora, a ja vam kažem - najviše volim da moja Srbija bude najbolja!

KO BI MOGAO DA IGRA U FINALU U MOSKVI?

Voleo bih Srbija i Nemačka!

 

ODBROJAVANJE DO MUNDIJALA - Milan ŽivadinoviÄ: Ne može nama Kostarika da bude ravnopravan rival

:Hail:

Link to comment

Ma izlapitis, nego su krivi novinari koji ga uopšte nešto pitaju jer znaju da je viralan, pa onda tim ganjanjem klikova dobiješ novog Miroljuba ili tako neku "a jes' lud lik" pojavu na koju svi gledaju sa podsmjehom ili dozom sprdnje, a on se primi da ga zovu jer ima nešto pametno da kaže. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Ma izlapitis, nego su krivi novinari koji ga uopšte nešto pitaju jer znaju da je viralan, pa onda tim ganjanjem klikova dobiješ novog Miroljuba ili tako neku "a jes' lud lik" pojavu na koju svi gledaju sa podsmjehom ili dozom sprdnje, a on se primi da ga zovu jer ima nešto pametno da kaže. 

naravno

samo sto jbg, koliko god nama to suludo delovalo ima dosta likova koji veruju u ovo sto zivadinovic prica

 

covek ni u najboljim godinama nije znao mnogo o fudbalu, sad jbg vise ne moze ni imena najboljih svetskih igraca da popamti

 

u sustini je i ruzno sto ga vode okolo i prave od njega "mecku na vasaru", a verujem da je vecina novinara i "novinara" toga ipak svesna

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

naravno

samo sto jbg, koliko god nama to suludo delovalo ima dosta likova koji veruju u ovo sto zivadinovic prica

 

covek ni u najboljim godinama nije znao mnogo o fudbalu, sad jbg vise ne moze ni imena najboljih svetskih igraca da popamti

 

u sustini je i ruzno sto ga vode okolo i prave od njega "mecku na vasaru", a verujem da je vecina novinara i "novinara" toga ipak svesna

 

Pa kao i na Miroljubovo, a to je problem i pokazatelj koliko smo otišli u kurac i koliko je bitno samo da se neko pojavi na TV i da se njegovi stavovi počnu uzimati zdravo za gotovo. Mada mislim da se na Živinu priču prima manji broj ljudi i da je to benigno, za razliku od Miroljuba, ali šablon je isti. 

Link to comment

Idi bre u kurac, malo puta sam se smorio kao tad. Jos sam na povratku isao peske od stadiona do Sava centra preo Gazele i pokisao bukvalno do gaca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...