Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

I sad ce naravno da se napravi lud i nece se oglasavati na ovu temu par dana, a onda ce opet iznebuha da napise nesto slicno. Toliko puta vidjeno :yawn2:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

2 hours ago, dragance said:

 

prvi sam branio Krstaju ovde, radi čovek ono što Muslin može samo da sanja i procicemo bolje sa njim nego sto bi sa ćelavim.

 

+1

Link to comment

Rekao sam ljubitelji GTRa i Alkatrazovci (koji su imali zastave Tola).

 

u smislu kome nedostaje. Ako se Milogled našao uvredjenim zbog moje nespretne konstrukcije, onda izvini. Eto, ne moraš ni da se izvinjavaš.

 

A ovaj drugi mutavac je slučaj za sebe.

Link to comment

Милоглед је после успешно завршене мисије на баскету кренуо да ради радњу и на фудбалу. Драганче ниједну није погрешно рекао. КУМС за ваката криминалца из Петнице ниједном није рекао Да Бога изгубили сваку. Нити је то мукица Одговор иједном урадио.  И шта је ту проблем. 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

bokte mazo draganče jel problem pročitati par postova pa napisati nešto

 

procitao sam dovoljno i ovde i nekada na szd, na kk, itd. Isti modus operandi. Fali jos samo Kim da dodatno zatruje, no srecom on je banovan zanavek.

Link to comment

jel mi sto navijamo za zvezdu treba da gotivimo trenutno reprezentaciju jer je na celu saveza "nas" kokeza?

 

ja nekako ipak biram da me je sramota zbog te cinjenice

 

uopste jaka je ta ideja da se prema reprezentaciji imamo odrediti na osnovu toga ko je trenutno na celu saveza, a radi se o takvim velicinama poput 1 toleta karadzica i 1 slavise kokeze

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

 

uopste jaka je ta ideja da se prema reprezentaciji imamo odrediti na osnovu toga ko je trenutno na celu saveza, a radi se o takvim velicinama poput 1 toleta karadzica i 1 slavise kokeze

 

to vasić halucinira, da ne kažem učitava

Link to comment

pa vidim sta radi

tu je i dragance valjda po sluzbenoj duznosti da brani saborca sa tribine

 

 

valja i ovo predstaviti kao jos jedan zvezda-partizan sukob, sad sto nidje veze u tome, ko ga jebe

Link to comment

Nedoumicu je još pre treninga otklonio bivši predsednik FSS Tomislav Karadžić rekavši da je Ivanović tu u Pazovi, dok je selekor Krstajić kasnije otkrio da je Bane popodne imao zakazano kod zubara i da zato nije na treningu.

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

Милоглед је после успешно завршене мисије на баскету кренуо да ради радњу и на фудбалу. Драганче ниједну није погрешно рекао. КУМС за ваката криминалца из Петнице ниједном није рекао Да Бога изгубили сваку. Нити је то мукица Одговор иједном урадио.  И шта је ту проблем. 

 

Kakve ja sad veze imam sa ovim zlocinackim poduhvatom gtra? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...