Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mada se slažem sa tobom da nismo favoriti protiv Švajcarske i Kostarike, ovaj drugi deo mi je malo truo.

Na kraju krajeva, bez obzira koji idiot je trenutno na vlasti, reprezentacija predstavlja zemlju, a ne Kokezu ili Vučića.

A ako ćemo iskreno, menadžersko mafijaške sprege su prisutne u većini zemalja... Da se ne lažemo, onog trenutka kada počne Mundijal većina od nas će se ložiti na tekme, bez obzira da li je na klupi ćelavi ili Krstaja, i da li traku nosi Bane ili Splavarov...

 

 

 

irska i vels su druga i treća liga druga i treća

 

svako loženje na fudbalsku reprezentaciju je kontraproduktivno, pokazalo je vreme

a ova mafijaško/cirkuska udruga zaslužuje samo bezrezervni hejt

 

66lu0l.jpg&key=e09009b57bc8ab6eee51904ea7a1db8b7e48860b83720a49dfc52e53f58f4f50

 

 

 

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da ne, ali selekcija fudbalskog saveza ne zaslužuje ni promil avansne podrške. njihov cilj u rusiji nije rezultat, ni promocija zemlje iz koje dolaze već isključivo lični 

ćar počevši od slaviše kokeze pa do poslednjeg na spisku  tzv selektora

 

štos mene tiče to prvenstvo će mi učiniti samo za trunku zanimljivijim od onog u brazilu

Ali cete imati medju onima koji imaju najvise upisa na temi reprezentacije i SP.  Ako vas odista ne zanima, ne bi visili na ovoj temi i imali odgovor na svaki prilog. 

Link to comment
Mada se slažem sa tobom da nismo favoriti protiv Švajcarske i Kostarike, ovaj drugi deo mi je malo truo.
Na kraju krajeva, bez obzira koji idiot je trenutno na vlasti, reprezentacija predstavlja zemlju, a ne Kokezu ili Vučića.
A ako ćemo iskreno, menadžersko mafijaške sprege su prisutne u većini zemalja... Da se ne lažemo, onog trenutka kada počne Mundijal većina od nas će se ložiti na tekme, bez obzira da li je na klupi ćelavi ili Krstaja, i da li traku nosi Bane ili Splavarov...
 
 
 

  
 
Sent from my E6653 using Tapatalk
 
 
 
 
 
Srbija jeste favorit protiv Kostarike i sigurno dobija prvu tekmu. Protiv Švicarske već nije. Tu su nekako 45/55, a 'nešto mi kaže' da će biti 0:1 i završiti kao treći u grupi nakon laganog poraza od Brazila. Realno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Mene je sutiranje coveka koji nas je odveo na SP (bez obzira na kvalitet grupe) totalno razocarenje i mislim da sam jos pod tim utiskom.

Moracu se sloziti sa KUMSom ovaj put. Navijati za repku je kao voleti roditelja koji te zlostavlja.

 

Tako ce biti vazda dok ne bude nekih vecih rezultata ili konstantnosti u prisustvu na velikim smotrama™.

 

Bez zavaravanje- ne sede ni u savezima  ostalih sprotova mnogo veca gospoda, ali je odnos prema tim repkama drugaciji samo i jedino zbog dobrih rezultata (basket, vaterpolo, odbojka...).

Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

Ali cete imati medju onima koji imaju najvise upisa na temi reprezentacije i SP.  Ako vas odista ne zanima, ne bi visili na ovoj temi i imali odgovor na svaki prilog. 

vidoviti dimitrije

:isuse:

Link to comment

Vasic i Dimitrije pokazuju zavidan nivo patriotizma, karakteristican za Srblje u rasejanju. Tako se voli svoja domovina (iz koje se pobeglo), ucite od njih!

Link to comment

Koja jerbana Kostarika vredi 40 miljuna, a Srbija 234. Čak smo bolji individualno i od ove tzv Švajcarske koja vredi 200 miljuna, ali su oni uigraniji od nas.

Link to comment
58 minutes ago, Milogled Bluff said:

Vasic i Dimitrije pokazuju zavidan nivo patriotizma, karakteristican za Srblje u rasejanju. Tako se voli svoja domovina (iz koje se pobeglo), ucite od njih!

 

+1389.

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Vasic i Dimitrije pokazuju zavidan nivo patriotizma, karakteristican za Srblje u rasejanju. Tako se voli svoja domovina (iz koje se pobeglo), ucite od njih!

 

da su znameniti rodoljubi i patriote, vidi se vec po njihovim nickovima - dimitrije i porucnik vasic, ne moraju nista ni da napisu. a vidi tebe - milogled bluf? ili ovaj apolo? buffalo bill, reginald, koji kurac. ili ja koji sam odabrao nick po nekom partizanu iz kursumlije o kojem je u tom trenutku bilo reci na tv-u. to srbin?

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Vasic i Dimitrije pokazuju zavidan nivo patriotizma, karakteristican za Srblje u rasejanju. Tako se voli svoja domovina (iz koje se pobeglo), ucite od njih!

 

6 minutes ago, Apollo Creed said:

 

+1389.

Слично се сличном радује. Тупан и локални кловн глупан.

Link to comment
1 hour ago, Buffalo Bill said:

Koja jerbana Kostarika vredi 40 miljuna, a Srbija 234. Čak smo bolji individualno i od ove tzv Švajcarske koja vredi 200 miljuna, ali su oni uigraniji od nas.

 

Digitron kao ultimativni argument izgleda bas uzeo maha.

Link to comment
8 minutes ago, porucnik vasic said:

 

Слично се сличном радује. Тупан и локални кловн глупан.

 

Pricas o sebi i kome jos?

 

Nego, kad vec spominjes tola (koji uzgred nije pre prvenstva oterao selektora koji nas je odveo na to prvenstvo), zivo me zanima kako ces u svoju patkometarsku logiku uklopiti to sto simovic ne odobrava smenjivanje cigana muslina i dovodjenje grobara krstaje? Mora da ti u glavi vlada prilican nered zbog toga.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...