Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 minute ago, pbg12345 said:

pravi covek na pravom mestu

 

 

+1.

A ne ko onaj raspali "francuska škola" Muslin koji bi igrao bunker celo SP a ispratili bi ga vrv Filip Žmaher i simfonijski orkestar rts-a.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Većina selektora je već saopštila spisak od 23 igrača, neki 25, nije očekivano baš 27. Zbog čega ih je toliko?

 

- Bolje da ih imamo sad, u slučaju neke, ne daj bože, povrede. Imamo takve treninge da nam trebaju golmani. 

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

to ti kazem: ja o cinjenicama ti o utiscima

ti baziras na svom utisku gledajuci  kvalifikacije za sp i to verovatno kad su vec ostvarili plasman, ja na osnovu rezultata na sp i rezultata u tim kvalifikacijama

 

 

Чини ми се да уопште не читаш оно што ја пишем.Ти ниси гледао Костарику ни минут у последње четири године. Ја сам одгледао целе квалификације у Конкакафу јер живим овде. Све утакмице америчке репрезентације коју је клинсман довео па на ниво Чукаричког по квалитету игре. Пошто се играла мини лига за пласман свака утакмица је одлучивала. Е, ту Костарика није показал ништа. Споро без идеја са солидним голманом. И сад ти мени наводиш шта као чињенице? Резултате од пре четири године? После тога напишеш безвезни чаршаф, који нема везе о ономе о чему дискутујемо. 

Link to comment

Ok ajmo o utiscima, Kostarika nije pokazala nista dok smo mi bili dominantni u grupi sa Evropskim gigantima. Naravno, ima smisla...  

 

Porucnice, naravno da mi svi ovdje zelimo pobjedu, ali nema te reprezentacije na prvenstvu protiv koje smo mi favoriti. 

Link to comment

Pa Srbija se kvalifikovala protiv polufinaliste, osminfinaliste i ucesnika evropskog prvenstva. Nisu giganti ali su imali respektabilne rezultate.

Link to comment
2 hours ago, MangupIzCivilstva said:

Ok ajmo o utiscima, Kostarika nije pokazala nista dok smo mi bili dominantni u grupi sa Evropskim gigantima. Naravno, ima smisla...  

 

Porucnice, naravno da mi svi ovdje zelimo pobjedu, ali nema te reprezentacije na prvenstvu protiv koje smo mi favoriti. 

Pa nisu ni Kostarika ni Svajcarska favoriti.  Ili je u pitanju prpa-taktika: da omalovazimo nase da u slucaju kiksa ne bi ispali glupi zato sto smo se preterano u njih uzdali.  Bolje da igraci ispadnu paceri nego njihova veklicanstva navijaci.  Malo kurazi, i pozitive; igramo na SP.   Ko je od gospode navijaca postigao nesto sto nosi pridev 'svetski' ili 'svetsko"?

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 hours ago, MangupIzCivilstva said:

Ok ajmo o utiscima, Kostarika nije pokazala nista dok smo mi bili dominantni u grupi sa Evropskim gigantima. Naravno, ima smisla...  

 

Porucnice, naravno da mi svi ovdje zelimo pobjedu, ali nema te reprezentacije na prvenstvu protiv koje smo mi favoriti. 

Јеси ли и то гледао утакмице Костарике или своја запажања засниваш на 'чињеницама' из Википедије?

Link to comment

jok nego je srbija favorit

 

zaboravljate da smo u kvalifikacijama bili u grupi sa drugo/trećeligaškim evropskim reprezentacijama

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jok nego je srbija favorit

 

zaboravljate da smo u kvalifikacijama bili u grupi sa drugo/trećeligaškim evropskim reprezentacijama

 

50 minutes ago, borris_ said:

Pa Srbija se kvalifikovala protiv polufinaliste, osminfinaliste i ucesnika evropskog prvenstva. Nisu giganti ali su imali respektabilne rezultate.

Што се бркаш КУМС-е?

Link to comment

irska i vels su druga i treća liga

druga i treća

 

svako loženje na fudbalsku reprezentaciju je kontraproduktivno, pokazalo je vreme

a ova mafijaško/cirkuska udruga zaslužuje samo bezrezervni hejt

 

66lu0l.jpg

 

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

irska i vels su druga i treća liga

druga i treća

 

svako loženje na fudbalsku reprezentaciju je kontraproduktivno, pokazalo je vreme

a ova mafijaško/cirkuska udruga zaslužuje samo bezrezervni hejt

 

66lu0l.jpg

 

Тако си мислио и за време мафијаша из Суботице?

Link to comment

naravno da ne, ali selekcija fudbalskog saveza ne zaslužuje ni promil avansne podrške. njihov cilj u rusiji nije rezultat, ni promocija zemlje iz koje dolaze već isključivo lični 

ćar počevši od slaviše kokeze pa do poslednjeg na spisku  tzv selektora

 

štos mene tiče to prvenstvo će mi učiniti samo za trunku zanimljivijim od onog u brazilu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...