Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

valjda cemo i mi da kidamo. ne bih ja pravio bauk od kostarike i svajcarske, plus racunam da ce brazil igrati rekreativno u poslednjem kolu, stoga nije nemoguce da i tu otkinemo bod. nije ovo tako los tim, koliko god se mi rugali kokezi i krstaji

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Морам признати да је коректан списак, мада смо изостављањем Басте спали само на Рукавину као десног бека. О Банету на тој позицији не треба размишљати.

 

Са списка би требало да отпадну Јовановић, Грујић, Спајић, Радоњић. 

Link to comment
12 minutes ago, MocaVukotic said:

da to je ta dobitnička politika, pokazalo se u praksi toliko puta. nama je sada svaki protivnik težak ko crna zemlja, ako neko misli da se kostarika i švajcarska dobijaju tek tako, taj je u zabludi.

 

Najvisa smo ekipa na natjecanju i imamo dobre skakače. Treba to iskoristiti. Mitrovic i Sergej mogu uzeti svaku ispucanu loptu i spustiti Ljajicu i Tadicu ili sami ravno na gol. Lacio tu takticku opciju koristi od kad je Sergej tamo. Nema potrebe da se forira pas igra od noge do noge iz zadnje linije ako tu nema dovoljno kvalitete i ako protivnik vreba bas na takvu gresku.

Edited by reginald
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

valjda cemo i mi da kidamo. ne bih ja pravio bauk od kostarike i svajcarske, plus racunam da ce brazil igrati rekreativno u poslednjem kolu, stoga nije nemoguce da i tu otkinemo bod. nije ovo tako los tim, koliko god se mi rugali kokezi i krstaji

 

Drugi u grupi ide na Njemacku tako da se Brazil nece zajebavati.

Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

Toliko drame oko Krstajića, a on ipak izbacio skroz korektan spisak.

 

Svakom spisku se uvek moze naci zamerka, ali drama ce tek nastupiti kad bude trebalo da objasni nesto ovima sa spiska.

Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

Toliko drame oko Krstajića, a on ipak izbacio skroz korektan spisak.

 

najjače da ga je sam sastavljao :Jova:

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

rodic umesto obradovica, svidja mi se to, plus jovic

 

golmani: Stojković, Rajković, Jovanović, Dmitrović

odbrana: Kolarov, Rukavina, Rodić, Ivanović, Spajić, Veljković, Duško Tošić, Nastasić, Milenković

vezni red: Matić, Milivojević, Grujić, Nemanja Maksimović, Tadić, Živković, Gaćinović, Kostić, Radonjić, Milinković Savić, Ljajić

napad: Mitrović, Prijović, Jović.

 

3 hours ago, W.F.C. said:

Nije toliko strasno, nadam se da sad niko nov mece moci da upadne (a ne bi me cudilo da hoce). Izbaciti Rajkovica, i trojicu od Rodica, Spajica, Veljkovica, Grujica, Radonjica. Nisam ih puno gledao, ali u svakom slucaju dobro je da bude 6,7 mladih u 23.

Ниси гледао али знаш кога треба напоље. Ти си неки врцански мудријаш философ?

2 hours ago, MocaVukotic said:

treba ostaviti i jovića i radonjića, koji kurac grujić spajić veljković

Вељковић игра стандардно и врло пристојно у Бремену. Спајића нисам гледао нимало, као ни овог Миленковића из Фиорентине.  

Списак је више-мање најбоље што имамо у нашем фудбалу у овом моменту. Десни бек нам је рупа, али Гајић за кога сам се надао да ће да наметне је очигледно стагнирао у Бордоу, и то нам је што нам је са Рукавином и Банетом. Мени је у целој причи споран највише Љајић и то само због улоге коју треба да има у тиму. Он човек није крило и ако га Крстајић види на тој позицији он је потпуно мртав терет. Уколико ће да игра у везном реду централног има смисла да иде и поврх тога што је спор као пуж. Јовић под обавезно.

Link to comment

Ljajic, Kostic i dzoker Zivkovic mogu da pokriju to krilo, nece biti strasno (bar ne onoliko koliko ce biti promaje u pozadini). Ili ce biti ono sto je neko pisao vec, SMS ce se povuci pozadi umesto Luke, a LJaja u sredinu, a Kostic na krilo.

 

Svejedno, ja bih ovde dodao Fejsu, ne znam sto su njega iskulirali, solidnu sezonu je imao.

Link to comment

Будаласто је да спор играч без икакве жеље и воље да игра одбрану буде теран на крило. 

Link to comment
7 hours ago, MocaVukotic said:

treba ostaviti i jovića i radonjića, koji kurac grujić spajić veljković

+1

naravno da treba ostaviti dva mlada igraca koja znaju fudbala, a ne voditi gomilu stopera, od kojih ce na sp zaigrati najvise njih trojica ili cetvorica

6 hours ago, MocaVukotic said:

da to je ta dobitnička politika, pokazalo se u praksi toliko puta. nama je sada svaki protivnik težak ko crna zemlja, ako neko misli da se kostarika i švajcarska dobijaju tek tako, taj je u zabludi.

i jbg, opet +1

naravno da trebamo pokusati igrati fudbala, a ne kalkulisati od starta i racunati na neprobojni bunker i opustenost brazila u poslednjem kolu

 

ali i svajcarska i kostarika su konstantnije reprezentacije od nase

po ko zna koji put, svajcarska je od poslednji 8 igrala na 7 velikih takmicenja, 3 puta prosla grupu

mi u istom tom periodu ucestvujemo tek na trecem od 8 takmicenja, grupu nijednom nismo prosli

za kostariku je ovo 4to sp na kom ucestvuju od proteklih 5

a na proslom sp na koje se mi nismo ni plasirali i jedni i drugi su prosli grupu, kostarika stigla i do cetvrtfinala (nisu izgubili utakmicu)

 

jbg, to su cinjenice koje se olako zaborave

 

ne cini ovo ni jedne ni druge brazilom ili nemackom ili kandidatom za osvajanje sp, ali ih cini ozbiljnim reprezentacijama, koje ocigledno poslednjih godina igraju kvalitetniji fudbal od nase

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...