Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Krstaja je smešan lik, ali nije baš da ne ume da pročita spisak koji su mu dali

 

pročitao je Maksimovića veznog, posle Matića, Grujića (:isuse:) i Milivojevića..

Link to comment

Jeste, taj iz Valensije. Sta bi onda sa Nikolom iz Spartaka? Ne znam ni sta se desava sa Nastasicem, on ako ne bude mogao da igra odbrana ce nam biti grozomorna.

 

Gudelj ako hoce u repku mora da se vrati u Evropu. Nema ni Fejse, valjda drugi imaju prednost.

Radonjic, Grujic i Milenkovic otpadaju po meni, ako ne bude povreda i menadzerskih tumbanja.

Link to comment

Sa sireg spiska od 35 otpali: Basta, Obradovic, Vukovic, Savic, Gudelj,  Lukic, Pantic i Pesic. Sa ovog ce otpasti jos 3 igraca i 1 golman do konacnog spiska (4. jun).
Korektno je ovo, ja bih zvao Jagosa...

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

i meni cudno da je dao preimucstvo spajicu umesto jagosu koji je dosta igrao u kvalifikacijama.

uz golmana jovanovica, otpada jedan odbrambeni (nastasic/spajic), jedan zadnji vezni (grujic/maksimovic), a za cetvrtog verujem da ce se lomiti izmedju radonje i jovica

Edited by Nikodije
Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

rodic umesto obradovica, svidja mi se to, plus jovic

 

golmani: Stojković, Rajković, Jovanović, Dmitrović

odbrana: Kolarov, Rukavina, Rodić, Ivanović, Spajić, Veljković, Duško Tošić, Nastasić, Milenković

vezni red: Matić, Milivojević, Grujić, Nemanja Maksimović, Tadić, Živković, Gaćinović, Kostić, Radonjić, Milinković Savić, Ljajić

napad: Mitrović, Prijović, Jović.

Nije toliko strasno, nadam se da sad niko nov mece moci da upadne (a ne bi me cudilo da hoce). Izbaciti Rajkovica, i trojicu od Rodica, Spajica, Veljkovica, Grujica, Radonjica. Nisam ih puno gledao, ali u svakom slucaju dobro je da bude 6,7 mladih u 23.

Link to comment

golman (najverovatnije jovanovic), nastasic zbog povrede a ako ozdravi onda milenkovic, grujic jer imamo previse igraca na toj poziciji,  cetvrti je radonjic ili nemanja maksimovic

Link to comment

Vrlo tanko u sredini. Ako jos izbaci Grujica i Maksimovica, koji za mene uopce nebi trebali da budu na spisku, nece imati koga da stavi u igru umjesto Matica ili Milivojevica.

 

Za Radonju ce izgurati jos jednog od ovih koji su standarno pozivani ili ce negdje napraviti deficit, mozda u obrani.

Edited by reginald
Link to comment

Ma samo klinci ce ispadati, nije zvao nikog od ovih dzindzova™ od 26-27 da ih posle vraca kuci, ako ne bude povreda naravno. I ako ne bude klanova, tipa bundesligasi, splavarovi, cempionsipasi, itd. 

Edited by Plajvi
Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Realno je nama trece mesto u grupi plafon, a prolaz grupe san.

Реално си досадан као тесан пар ципела.

Link to comment

A čekaj W.F.C ... Švicarska i Bogata obala su neke nestvarne velesile, neki magovi i kraljevi fudbala? U čemu je fora...Pa nemoguće je da smo totalni autsajderi sa Švicarskom i Bogatom obalom...

Edited by ronin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...