Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

intervencija drzave, blede, ocajne igre, ljudski rastanak, "strucan" selektor, losa atmosfera... Jbt koliko puta mi se smucilo dok procitah tekst. Pracenja vesti iz FSS je stvarno za mazohiste. Zelim im svima slicnu, dugu, bolnu smrt i da im Radomir i Antic uzmu zadnji dinar.

Link to comment

-Svima™ je jasno da je loša atmosfera oko državnog tima i da su promene neophodne. :mellow: pa naravno da je losa kad je svigoveda iz fss kvare i teraju najboljeg selektora u poslednjih x godina...-Jedina prepreka takvom scenariju mogla bi ponovo da bude neka intervencija iz vrha države, kojom bi, kao pre mesec dana, ponovo bio sačuvan selektor Antić - kaže naš sagovornik blizak FSS-u.nema, nije doneo kes sa sp i bagra je jednostavno zacrtala da ga moraju oterati... pa zar se niko ne seca kako smo igrali pre antica? da smo se direktno plasirali na sp? da je on napravio™ krasica i laneta. da smo konacno dobili neku igru, i to napadacku...vracamo se pizonu i bata djora bunkerisanju :isuse:sto kaze shan jan ovo je da povratis. znam da je nemoguce, ali posto su svi igraci za antica bilo bi dobro kad bi bojkotovali repku! pa nek dovedu i strucne™ igrace...

Edited by ΟΛΥ
Link to comment

nemoguce je biti protiv antica u ovoj situaciji, prvo zbog olosa koji ga napada(tj. smenjuje) a i zbog pizona, koji je losiji trener.ipak, gledano samo sa aspekta 1 fudbala, nasoj reprezentaciji treba osvezenje™ i neke promene.smena selektora nije neophodna za tako nesto, ali antic u poslednjih 5-6 meseci ne pokazuje nista osim sujete i povredjenog ponosa.a ekipa na terenu ni toliko.

Link to comment

Žurnal

Љуп­ко Пе­тро­вић ди­рек­тор ре­пре­зен­та­ци­је. Функ­ци­ју је бар имао у сре­ду по­под­не. Та­ко је би­ло до­го­во­ре­но. Оче­ки­ва­но име­но­ва­ње, за­јед­но са Вла­ди­ми­ром Пе­тро­ви­ћем у се­лек­то­ра уме­сто Ра­до­ми­ра Ан­ти­ћа ко­ме пре­ма на­ја­ва­ма са Те­ра­зи­ја­ма 35 већ на сле­де­ћој сед­ни­ци Из­вр­шног од­бо­ра Фуд­бал­ског са­ве­за Ср­би­је сле­ди от­каз, ју­че, ипак, ни­је до­че­као.Још не­ма об­ја­шње­ња шта се до­го­ди­ло. Из срп­ске ку­ће фуд­ба­ла још не­ма ни по­твр­де, али ни де­ман­ти­ја ве­сти да ће до­ћи до про­ме­не на клу­пи Ор­ло­ва уз при­дру­жи­ва­ње но­вог чла­на ад­ми­ни­стра­тив­ног ти­ма. То би тре­ба­ло да бу­де ди­рек­тор ре­пре­зен­та­ци­је, чо­век ко­ји би тре­ба­ло да сед­не у фо­те­љу ко­ја је не­ка­да при­па­да­ла Зо­ра­ну Мир­ко­ви­ћу и Дра­га­ну Џа­ји­ћу. Љуп­ко Пе­тро­вић има „ре­зер­ва­ци­ју“, ме­ђу­тим, ни­ко још не мо­же да ка­же ког да­на ће се­сти у ди­рек­тор­ску фо­те­љу.У га­ли­ма­ти­ја­су ко­ји је на­стао по­сле от­кри­ћа да ФСС по­но­во при­пре­ма сме­ну Ан­ти­ћа, Љуп­ко Пе­тро­вић ју­че је био је­ди­ни ак­тер ове при­че до ко­га је би­ло мо­гу­ће до­ћи. Ни­ма­ло уз­бу­ђен ни­ти уз­не­ми­рен, док је во­дио уну­ка у вр­тић, спрем­но је до­че­као пи­та­ње о ан­га­жма­ну у Фуд­бал­ском са­ве­зу Ср­би­је.- Ја сам већ ан­га­жо­ван у ФСС. Пред­сед­ник сам Удру­же­ња тре­не­ра Ср­би­је – под­се­тио је Љуп­ко Пе­тро­вић и на­ста­вио: – Не раз­у­мем бу­ку ко­ја се бар око ме­не по­ди­гла. Ни­сам ни од­ла­зио из ФСС да бих се на­вод­но вра­тио на не­ку функ­ци­ју.Је­ди­ни срп­ски тре­нер ко­ји је по­ди­гао Сре­бр­ну ам­фо­ру, пе­хар на­ме­њен осва­ја­чу Ку­па шам­пи­о­на – са Цр­ве­ном зве­здом 1991. – по­ди­гао је гард на при­чу око име­но­ва­ња у ди­рек­то­ра ре­пре­зен­та­ци­је.- Члан сам срп­ске фуд­бал­ске ор­га­ни­за­ци­је и имам сво­је ме­сто у Фуд­бал­ском са­ве­зу Ср­би­је. По­сао ко­ји ми је по­ве­рен тру­дим се да ра­дим на нај­бо­љи мо­гу­ћи на­чин. Ако зва­нич­ни­ци са­ве­за ми­сле да мо­гу да ра­дим и не­што дру­го, спре­ман сам да при­хва­тим иза­зов. Ми­слим да мо­гу још мно­го да по­мог­нем срп­ском фуд­ба­лу, да имам зна­ња и ис­ку­ства, и за­то се не пла­шим би­ло ког по­сла.На пи­та­ње да ли ће тај по­сао ра­ди­ти из фо­те­ље ди­рек­то­ра ре­пре­зен­та­ци­је, Пе­тро­вић не од­го­ва­ра ни са „да“ ни са „не“.- Мо­гу да ка­жем са­мо да ни­је баш ја­сно шта бих мо­гао да ра­дим. Ко­ли­ко ја ви­дим, ни у са­ве­зу не­ма ја­сне сли­ке шта и ка­ко да­ље. Очи­глед­но је да је по­тре­бан пре­ци­зан план ка­ко би се ста­ње по­пра­ви­ло, јер по­сле по­след­њих ре­зул­та­та ре­пре­зен­та­ци­је и до­га­ђа­ја око се­лек­то­ра, не­ке про­ме­не су по­треб­не. Лич­но же­лим да по­мог­нем, сви­ма нам је у ин­те­ре­су да кре­не на­бо­ље, али за са­да не­мам шта дру­го да ка­жем осим да не­ма на­ја­ва о би­ло ка­квим ка­дров­ским про­ме­на­ма. До да­љег мо­гу да по­ма­жем са­мо са по­зи­ци­је пред­сед­ни­ка Удру­же­ња тре­не­ра Ср­би­је – ре­као је Љуп­ко Пе­тро­вић. М. То­дић
edit: pogledajte još bolje tekst Stojadinovića. Ovaj smrad prevazilazi sve. Evo za cenjeni forum izdvajam:
Томислав Караџић који је једини нормално резоновао и причао за време и после Мондијала, раздвајао срећу од пехова и неправди, лоцирао проблеме и називао појаве правим именима, неодлучношћу је допринео да се у овом тренутку у репрезентацији Србије дешава то што се дешава. Морао је одмах по повратку
Edited by degenije
Link to comment
Žurnaledit: pogledajte još bolje tekst Stojadinovića. Ovaj smrad prevazilazi sve. Evo za cenjeni forum izdvajam:
Imam utisak da bih se vise obradovao da neko razjuri ovu gomilu nepismenih govana bez integriteta koja sebe naziva srpskim sportskim novinarima nego bandu sa Terazija koja ih placa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...