Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ima u fr njuz (le gorafi) ali ovaj srpski je mnogo bolji, vjerovatno što te apsurdno vijesti i nisu toliko udaljenje od realnosti.

 

Naslov je odlican.

Link to comment

pa zar nismo kod muslina igrali jedno vreme tu formaciju sa "laznim bekovima"

odnosno 3 ili 5pozadi kako se uzme, a ne 4 (2 stopera + 2 beka)

 

znam da je muslin to pominjao kad je postavljen za selektora, insistirao cak da sve reprezentativne selekcije slede formaciju a tima da bi se kasnije lakse uklopili i znam da je zakljucak bio da imamo igrace kojima bi takva formacija i vise odgovarala

Link to comment

Kod muslina su klasicni bekovi bili ti bocni igraci (najcesce kolarov i rukavina), a ovde je predlog da to budu ofanzivniji igraci. Kod muslina smo zatvorili bokove, ali zato nismo imali sredinu i nismo mogli da organizujemo igru, a sada cemo biti jaci na sredini, a busni po bokovima gde ce nam prolaziti kao kroz sir

Link to comment

pa i kolarov i rukavina su ofanzivni bekovi i mogu igrati to

basta pogotovo

pitanje je samo da li su iza njih 2 ili 3 stopera

a taman imamo i takve stopere: ivanovic desni, karleusa levi, nastasic u sredini i nebo je granica :fantom:

 

Link to comment

ivanović, tošić i nastasić su tanki na lopti pa kad igramo sa 3 pozadi organizacija igre nam je u ozbiljnom problemu

 

nemamo mi odbrambene igrače koji to mogu da iznesu

 

e

mislim na centralne igrače, bekovi ma kavi bili tu nisu problem

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
11 hours ago, Malvo said:

 

Kako mladji kad je '88? Rodic je tri godine mladji od njega. Od odlaska iz Partizana je zaglavljen u prosecnosti, nije napravio karijeru koja mu je predvidjana, ali se sve vreme uredno poziva, mislim da ga samo kod Mihajlovica nakratko nije bilo.

Хтео сам да кажем да је Обрадовић подједнако бесмислен избор као и Баста плус је и млађи, што је по мени отежавајући фактор.

Link to comment
26 minutes ago, MocaVukotic said:

video sam na dnevniku, ali sam upao pri kraju i čujem čita straja napadače, na kraju reče i pešićevo ime

to je bio širi spisak od 35 imena, a sutra će  objaviti spisak od 26 igrača koje vodi u austriju

 

 

Link to comment

Нјастрашније лупеташ. Крстаја је досад постављао игру офанзивније него Ћелави.

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Bez obzira na spisak, formacija koju se Koki i Bjeka izvesti bice 7-2-1. Evropski batadjoristi.

 

za razliku od kolumbijskih ili marokanskih batadjorista?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...