Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

On 17.5.2018. at 14:55, Apollo Creed said:

Vezni igrač OFK Beograda Dušan Petković zameniće povredjenog napadača Lečea Mirka Vučinića u sastavu reprezentacije Srbije i Crne Gore za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj, saopštio je u ponedeljak Fudbalski savez SCG. 

Selektor SCG Ilija Petković je doneo definitivnu odluku da u tim za SP pozove svog sina Dušana, koji će se "plavima" pridružiti na pripremama u Austriji. 

 

Kad je već tu, odnosno stiže danas, pitanje je na kojoj poziciji će Dušan igrati.
- Čujte, ja sam vam rekao kada smo objavljivali kandidate. Prema tome, pošto on, ajde, nekako u toj odbrani, ili ajde da kažem u srednjem redu, nazvao bih ga nekim polivalentnim, koji baš može da zadovolji više mesta kao što je igrao u svom klubu. Videćemo, kažem vam, utakmice slede, ovde se radi, vidite i sami - rekao je selektor Petković.

Kada smo vec kod flesvekova: 23 jun 2010. poluvreme u Nelspruitu 0-0, rapsodija...

Edit: citiran post je slucajno odabran samo kao link...

 

P.S. Iace suska se da ce konacan spisak biti objavljen sutra.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

izasao spisak od 35, jos se ne zna ko ce biti na uzem spisku od 26, koliko ce ici na pripreme, tako da jos uvek traje licitacija  ima nade da tu bude i jovic

Link to comment

Ниједан.

2006: Јеврић, Ковачевић, Стојковић.

2010: Стојковић, Исаиловић, Ђуричић.

Link to comment

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić rekao je da je plasmanom na Mundijal u Rusiji napravljen ogroman uspeh, ali i da je u životu sve moguće, pa i da njegova ekipa ode čak do finala.

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за mladen krstajiÄ

Link to comment
On 21.5.2018. at 11:38, Nikodije said:

izasao spisak od 35, jos se ne zna ko ce biti na uzem spisku od 26, koliko ce ici na pripreme, tako da jos uvek traje licitacija  ima nade da tu bude i jovic

 

     Ako ja nisam nešto propustio, ovo je spisak do koga je došao Žurnal, inače već 4.-5. od kada ga je Krstaja misteriozno sastavio. Ko zna da li je on validan? 

 

    U četvrtak valjda javno obznanjuje imena 26 igrača koji putuju u Austriju na pripreme. 

 

    E sad, koja je svrha tog proširenog spiska od 35 kada verovatno nikada sa sigurnošću nećemo znati ko je bio na njemu?

 

    Ako je, pak, ovaj Žurnalov spisak tačan onda ja praktično i nemam zamerki. Od mlađih bih vodio Pantića, Milenkovića, Radonju i Jovića. I Rodića pre Obradovića.

 

   Ova Krstajićeva izjava koju je Apollo postavio je u rangu one Šestkove- Ne mogu vam obećati da ćemo biti prvaci sveta, ali vam mogu obećati da nećemo. 

Edited by fandorin
Link to comment

Narator: Srbija nece stici do finala

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić rekao je da je plasmanom na Mundijal u Rusiji napravljen ogroman uspeh, ali i da je u životu sve moguće, pa i da njegova ekipa ode čak do finala.
 
20151207135323_340805.jpg&key=03c305111dc4fe86b16cb68c8ce43b22082dc83aeac8040c463a9f099a866f91
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

 

     Ako ja nisam nešto propustio, ovo je spisak do koga je došao Žurnal, inače već 4.-5. od kada ga je Krstaja misteriozno sastavio. Ko zna da li je on validan? 

 

    U četvrtak valjda javno obznanjuje imena 26 igrača koji putuju u Austriju na pripreme. 

 

    E sad, koja je svrha tog proširenog spiska od 35 kada verovatno nikada sa sigurnošću nećemo znati ko je bio na njemu?

 

    Ako je, pak, ovaj Žurnalov spisak tačan onda ja praktično i nemam zamerki. Od mlađih bih vodio Pantića, Milenkovića, Radonju i Jovića. I Rodića pre Obradovića.

 

   Ova Krstajićeva izjava koju je Apollo postavio je u rangu one Šestkove- Ne mogu vam obećati da ćemo biti prvaci sveta, ali vam mogu obećati da nećemo. 

 

od ovih mladih koje si naveo mislim da ce samo radonja ici. navijam i za jovica, ali tesko.

Link to comment

mene nerviraju i obradovic i rukavina

a nije da imamo neka bolja resenja, bekovi su nam mozda i najslabiji deo tima

 

za bastu bih voleo da ide, jedini uz stojokovica iz one ekipe 2006

Link to comment

missim idgaf, ali el moguce dae slepac preuzeo reprezentaciju koja se vec plasirala na sp, i sada pre nego sto je sp i pocelo kae kako smo mi nas cilj vec ostvarili.. :krsta:

Link to comment

Basta je raspad i nadam se da nece ici. A za Rodica se nadam da hoce, ali verovatno mrka kapa, proslepace se Obradovic opet, iako ne igra nista niti sta donosi.

Link to comment

Marusic je ubio Bastu ove sezone na desnom spoljnem, ne racunajuci pocetak sezone, Basta nije vezao 2-3 tekme u startnoj. Btw jel Marusic Middlov ili nas™?

Link to comment

Мидлов. Ладно смо им пустили Марушића и Стојковића као да десно имамо Кафуа и Маикона.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...