Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

2 hours ago, clever bastard said:

Prijovic je zabio ove sezone 28 golova u Grckoj ligi. Nije neka liga, ali nije ni za potcjenjivanje. Takodje, dokazao se i u ozbiljnijoj konkurenciji kada je bio najbolji igrac Legie u Ligi Sampiona i postigao (cini mi se) tri gola u grupnoj fazi. Ni doprinos reprezentaciji nije za zanemariti. Odlicno se uklopio  od prvog dana i davao doprinos kolika mu god minutaza bila. Osim odlucujuceg gola za plasman, asistirao je i Mitrovicu za gol kojim smo uzeli zlata vrijedan bod protiv Velsa na Marakani. Nije posvadjan s loptom, nije jednodimenzionalan tip igraca, moze igrati i kao solo napadac i s Mitrom u paru. Njegovo mjesto u 23 putnika ni u kojem slucaju ne bi smjelo biti upitno.

 

Uz sve receno, mislim i da se za Jovica moralo naci mjesta u timu. Voditi samo dva klasicna napadaca je premalo, a Jovicevo pozivanje bi bilo opravdano i kratkorocnim (odlicna forma u Bundesu) i dugorocnim (najveci nas talenat na deficitarnoj poziciji) ciljevima.

ok, ima smisla

 

mada i dalje mislim da treba voditi i jovica

 

 

moco znam da igra vec neko vreme, ali samo to mi nije bio dovoljan argument i da ide na sp

van reprezentacije nisam odgledao nijednu njegovu utakmicu, a klubovi/lige u kojima je igra(o) nisu obecavajuci

4 minutes ago, Plajvi said:

Subotic ima Ergic sindrom, ne moze da se uklopi jer nije pajser. 

sindrom momaka iz austrougarske :fantom:

 

sale bez, sto se subotic tako rano povukao?

sad vidim da je sa 25 prestao igrati, nekako sam uvek mislio da je stariji

i posle povlacenja iz reprezentacije je imao par dobrih sezona u bundesligi

 

Link to comment
49 minutes ago, pbg12345 said:

sale bez, sto se subotic tako rano povukao?

sad vidim da je sa 25 prestao igrati, nekako sam uvek mislio da je stariji

i posle povlacenja iz reprezentacije je imao par dobrih sezona u bundesligi

 

 

Zato sto je:

 

A) Nakon otkaza Anticu posle SP-a video koliki debili vode FSS

B) Nakon teske povrede i pauze od 6-7 meseci tokom koje ga niko iz FSS-a nije pozvao i pitao kako je ili kako ide oporavak. Kada se oporavio, tadasnji selektor Advocat, koji zivi na dva sata voznje od Dortmunda samo poslao SMS u fazonu "ej Nevene,  jel da te zovem" a Nevenov odgovor je Advocatu dao utisak da Subotic ne zeli vise da igra i od tada se vise nikada nije o njemu pricalo ili pisalo u vezi repke....

 

A za nasu odbranu bi nam dosao i vise nego dobro, sada valjda igra u Francuskoj, ne secam se u kom klubu je otisao posle Dortmunda (to je bilo tek prosle sezone, valjda) gde ga navijaci i dan danas obozavaju...

 

Edit: Otisao u AS St.-Étienne

Odigrao nekih 17-18 utakmica ove sezone...

Edited by assignment
Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

Navodno je nastupao za Sent-Etjen ali se o tome pisalo davno, pre sat vremena, možda više nije tačno.

 

Ej izvini sto nisam isao na proslu stranu da vidim da je bilo gde sada igra  :happy:

Link to comment

Исправите ме ако гријешим, али чини ми се да се ни Миха није прославио на тему Суботића. Мислим да је то тад почело.

Link to comment

Prijovic treba da igra kao starter u paru s Mitrovicem, videlo se ono malo sto su odigrali zajedno da se odlicno slazu i da delujemo ofanzivnije i agilnije, opasnije tada. Tako bi bilo kad bi imali rezultatski apetit kao tim. Medjutim, kod Muslina su igrali zajedno po 10, 15 minuta na kraju, a kod Krstajica nece ni toliko, odnosno uvodice Prijovica umesto Mitrovica ili nece ni da ga uvodi.

Link to comment

Steta za Jovica, ostalo manje vise ocekivano uz jezu zvanu Ivan morate me staviti na spisak Obradovic.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...