Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

manje vise ok spisak

ocekivao sam vise iz naseg prvenstva, naravno, bolje sto ih nema

 

najveca zamerka sto nema jovica. ne vidim zasto je prijovic ispred njega

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 minute ago, pbg12345 said:

najveca zamerka sto nema jovica. ne vidim zasto je prijovic ispred njega

stvarno čudno, ni jedan ni drugi nisu do sada igrali za repstaciju, kamoli dali neki gol.

Link to comment

zbog tog jednog gola treba da ima prednost?

 

lik je u 28 godini dobacio do grcke lige, prethodno igrao po svedskoj, poljskoj itd

ovaj drugi sa 20 igra redovno (i dobro) u bundesligi

 

 

mada i to sto vode samo dva napadaca je diskutabilno

 

 

Link to comment

možda ne znaš, ali prijović je već neko vreme u reprezentaciji, ne može sad da se vreme vrati unazad pa da jović uđe pre njega. mislim...

Link to comment

Prijovic je zabio ove sezone 28 golova u Grckoj ligi. Nije neka liga, ali nije ni za potcjenjivanje. Takodje, dokazao se i u ozbiljnijoj konkurenciji kada je bio najbolji igrac Legie u Ligi Sampiona i postigao (cini mi se) tri gola u grupnoj fazi. Ni doprinos reprezentaciji nije za zanemariti. Odlicno se uklopio  od prvog dana i davao doprinos kolika mu god minutaza bila. Osim odlucujuceg gola za plasman, asistirao je i Mitrovicu za gol kojim smo uzeli zlata vrijedan bod protiv Velsa na Marakani. Nije posvadjan s loptom, nije jednodimenzionalan tip igraca, moze igrati i kao solo napadac i s Mitrom u paru. Njegovo mjesto u 23 putnika ni u kojem slucaju ne bi smjelo biti upitno.

 

Uz sve receno, mislim i da se za Jovica moralo naci mjesta u timu. Voditi samo dva klasicna napadaca je premalo, a Jovicevo pozivanje bi bilo opravdano i kratkorocnim (odlicna forma u Bundesu) i dugorocnim (najveci nas talenat na deficitarnoj poziciji) ciljevima.

Link to comment
4 hours ago, borris_ said:

Nije mi jasna raspodjela igrača. Ako je Tadić napadač, onda je to i Ljajić.

 

То је стандардно откако смо утањили на нападачким позицијама. Па као ставе Тадића, Костића, Живковића или Љајића као да су напад кад објаве списак. Лупетање класично.

 

Реалност је да идемо са само два шпица, ако је овај списак тачан. Мишљења сам да то није довољно и да је неко морао бити укључен (Јовић, Пешић или неко трећи).

Са овог списка би реално требало да отпадну Грујић и Обрадовић.

Link to comment

već vidim mitraru koji fasuje crvendaća u 30min prve utakmice

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Stojko, Ivanovic, Maksimovic, Karleusa, Splavarov, Matic, Milivojevic, SMS, Tadic, Kostic, Srboteli? Odbrana je jeziva, ali ne znam koga bih stavio. Doduse ne zna ni Krstajlo tako da opusteno. :D

Hvala presvetom kurcu da ne ide Stefan Mitrovic. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Игра за Сент Етјен и одавно се повукао из репрезентативних активности. 

Link to comment

Pa kapirao sam Tosica na centarhalfu, koliko sam citao (nisam gledao), igra u Besiktasu u paketu s Pepeom, igrao je i u Zvezdi to prinudno. Nema Nastasica, SMitrovica, nema Jagosa, Ivanovic mozda na CB ali onda mora Rukavina desno pa ne znas sta je gore... Jesu Veljkovic i Milenkovic debitovali? 

Ovaj prednji deo minus SMS je uigran do jaja. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Vintage zadnja linija godiste '84, '85 :  Rukavina, Ivanovic, Tosic, Kolarov, sa Stojkovicem na golu.

Dva zadnja vezna, Matic i Milivojevic. Ispred njih Sergej, Tadic, Ljajic i Mitrovic.  Sa klupe Zivkovic i jos jedan po potrebi.

 

Link to comment
18 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Игра за Сент Етјен и одавно се повукао из репрезентативних активности

 

I to dobro igra. 

Link to comment

Prošlih godina još od odlaska generacije Pixi, Mijatovic, Jugović i ostali, Srbija je uvjek imala bolju odbranu od napada. Sada je situacija obrnuta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...