Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

37 minutes ago, Majo said:

Sprdaj se ti, decko je makina. Zivkovic, Rajkovic i on su zvanje bez razmisljanja, bez obzira igrali ili ne na SP.

 

Makina ako ne igra za Valensiju bolje je da ide iz kluba negdje. To sam mislio.

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Makina ako ne igra za Valensiju bolje je da ide iz kluba negdje. To sam mislio.

Trenutno u Spaniji nema boljeg kluba za njega, sve sami klinci. Bice vise minuta za njega, posto verovatno Guedes ide natrag u PSG. Ono sto je odigrao, bilo je odlicno.

Link to comment

spisak iz real, ako je ovo tacno, bio sam ubedjen da ce na munidjal ici vujadin i/ili pesic, ali dobro je sto nece. pretpostavljam da ce otpasti milenkovic i gudelj, a steta je za jovica svakako, ali opet koga izbaciti da bi on isao. mozda gacinovica.

Link to comment

za onaj drugi deo repke koji nije prva postava kriterijum će biti i uefina kompezacija klubovima čiji su igrači na mundijalu, ~7000€/dan/igrač

 

nešto što dva bilmeza terzan i bazdura ne žele da propuste i činiće sve da ubace što više svojih kod Krstaje

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

radonjić bi morao da ide, izbacio bih ili gudelja ili grujića iz veze, i nekog od ovih slepaca na desnom beku rukavina/basta. u suštini nije ni bitno, ionako smo odustali odavno.

 

Zašto bi Radonjic morao da ide? Zato što Kokeza o njemu priča već godinu dana? Prije će biti da je Muslin šutiran da bi njega ugurali nego SMS-a. Tako ga je Lalatovic forsirao na onom EP za mlade (pored jos nekih igraca), a vidjelo se da je ovaj pao s Marsa u tu ekipu. Na njegovoj poziciji igraju ili mogu igrati Tadic, Ljajic, Zivkovic, Kostic i Gacinovic.

 

 

 

Link to comment
43 minutes ago, Nikodije said:

spisak iz real, ako je ovo tacno, bio sam ubedjen da ce na munidjal ici vujadin i/ili pesic, ali dobro je sto nece. pretpostavljam da ce otpasti milenkovic i gudelj, a steta je za jovica svakako, ali opet koga izbaciti da bi on isao. mozda gacinovica.

Jovic je trebalo da bude realna opcija za prvih 11, mada svakako [zasluzeno] Mitrovic ima prednost. 

 

Pozivanje Radonjica je... Ne znam. Svaka cast decku, meni je naravno drag jer igra za Zvezdu, ali ako je vec po kljucu morao neko iz Zvezde onda su mogli to prije da budu Krsticic i Pesic [pri cemu ne kazem da je bilo ko od njih ekchli potreban repstaciji]

Link to comment
15 minutes ago, reginald said:

 

Zašto bi Radonjic morao da ide? Zato što Kokeza o njemu priča već godinu dana? Prije će biti da je Muslin šutiran da bi njega ugurali nego SMS-a. Tako ga je Lalatovic forsirao na onom EP za mlade (pored jos nekih igraca), a vidjelo se da je ovaj pao s Marsa u tu ekipu. Na njegovoj poziciji igraju ili mogu igrati Tadic, Ljajic, Zivkovic, Kostic i Gacinovic.

 

 

 

mora u smislu ja bih ga vodio, od gore ponuđenih igrača. mislim da može da bude upotrebljiv na recimo 15-30 minuta, u nekim situacijama recimo kada protivnik ostavlja prostor za kontru ili tako nešto. nemamo baš igrača koji može nepredvidivim potezom da napravi razliku, i možda nije loše na klupi imati jednog koji ima momente lucidnosti, a uz to je dosta brz. verovatno je najtanje ime na spisku, ali kao što znamo, posebno dobro mi u srbiji, imena ne igraju fudbal.

Link to comment
21 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jovic je trebalo da bude realna opcija za prvih 11, mada svakako [zasluzeno] Mitrovic ima prednost. 

 

Pozivanje Radonjica je... Ne znam. Svaka cast decku, meni je naravno drag jer igra za Zvezdu, ali ako je vec po kljucu morao neko iz Zvezde onda su mogli to prije da budu Krsticic i Pesic [pri cemu ne kazem da je bilo ko od njih ekchli potreban repstaciji]

 

pa ajde, za radonjica mogu da razumem, nama generalno fali brzine posto smo najsporija reprezentacija na svetu vec decenijama, i u tom smislu radonjic moze biti koristan, dok krsticic i pesic ne vidim da donose neki kvalitet koji vec nemamo. iz zvezde bih, zapravo, prvo birao borjana da je moguce, posto mi ovaj nas golmanski triling nimalo ne uliva poverenja

Edited by Nikodije
Link to comment

a mozda je doslo vreme da zalimo sto je stojkovic odabrao montenegro   :dry: tesko da basta i rukavina trenutno mogu bolje od njega

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...