Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kada smo vec kod toleta:i stas i glasLinku full screen modu stvarno izgleda jezivo.
Kad ga covek ovako slusa, reko bi da nam je kvalitet fudbala samo na korak od premijer lige, cvetaju ruze, sve je u redu, ni traga od problema na FSS oranicama :Hail: kako samo profesionalno laze ovaj covek
Link to comment

Mladi ce izgleda dobiti na Kipru ali su sve u svemu razocarali. Biti treci u ovako losoj grupi nije ni malo lako. :lol: Pozitivno je sto smo izbegli olimpijadu. Ni iz ove generacije nismo niticemo dobiti cestitog napadaca.

Link to comment
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:299211-Koroman-Kleo-nam-ne-treba
Kleo je kvalitetan igrač i odličan momak, ali cela situacija oko mogućeg igranja za Srbiju napravljena je više marketinški kako bi se iskoristila situacija i rezultati Partizana. Srbija ima dosta kvalitetnih špiceva, trebalo bi da se oslanja na svoje talente a ne da popunjava mesta sa recimo Brazilcem. Klea zaista cenim i ako bude zaigrao za Srbiju prvi ću mu poželeti sreću i on to zna - tvrdi Koroman. - S druge strane, ne želeći da umanjim neke vrednosti i profesinalnosti stranaca, jednu dimenziju ima kad Srbin nosi dres „orlova“ a sasvim drugu kad ga obuče stranac. Mi naš dres nosimo u srcu i zato verujem da za Srbiju treba da igraju Srbi i oni koji ovu zemlju doživljavaju kao svoju. Ne bih samo voleo da me druge nacionalnosti u zemlji zbog ovih reči smatraju nacionalistom, jer to nisam.
ko li se samo setio da pozove ovoga na nrazgovor :lol: uglavnom mene intresuje kako je moguce da kad neko ko nosi "dres u srcu" manje trci i manje se trudi u reprezentaciji ?
Link to comment
Pižon selektorČelnici FSS u četvrtak uveče napravili dogovor sa Vladimirom Petrovićem da preuzme vođenje „orlova". Aktuelnog selektora Antića od smene bi mogla da sačuva samo nova intervencija iz vrha državeVladimir Petrović Pižon biće novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije! Fudbalski savez Srbije smeniće gotovo sigurno aktuelnog šefa stručnog štaba „orlova" Radomira Antića na sednici Izvršnog odbora naredne nedelje. S druge strane, iskusnog stručnjaka u tom slučaju zameniće sadašnji šef stručnog štaba rumunskog Temišvara, saznaje Press.Izvor blizak dešavanjima na Terazijama 35 otkrio je u razgovoru za naš list da je načelan dogovor između predsednika FSS Tomislava Karadžića i „četvrte Zvezdine zvezde" postignut u četvrtak uveče.- Čelnici srpske fudbalske organizacije sastali su se s Pižonom u četvrtak uveče, pošto su prethodno zasedali u Beogradu i obavili niz razgovora i konsultacija. S Petrovićem su se našli i razgovarali na pola puta između Beograda i Temišvara. Postigli su načelan dogovor i najvažnije odredbe budućeg ugovora. Preostalo je još samo da se čelnici FSS rastanu s Antićem. Jedina prepreka takvom scenariju mogla bi ponovo da bude neka intervencija iz vrha države, kojom bi, kao pre mesec dana, ponovo bio sačuvan selektor Antić - kaže naš sagovornik blizak FSS-u.

Pižon je bio želja rukovodilaca srpske kuće fudbala i pre mesec dana, kada je Radomir Antić takođe bio na izlaznim vratima. Selektor koji je odveo Srbiju na Mundijal u Južnu Afriku tada se nekako spasao. Posle bledog izdanja „orlova" na Farskim Ostrvima i očajne igre protiv Slovenije u Beogradu, teško će Radomir uspeti da ubedi poslodavce da mu je i dalje mesto na klupi.Jedan od potpredsednika FSS-a Dragan Đorđević priželjkuje miran razlaz s Antićem, a ne da leti perje kao početkom avgusta.- Moramo da razgovaramo sa selektorom i da vidimo hoćemo li to da obavimo ljudski ili ne... Da li mislim na ljudski razlaz? Svima je jasno da je loša atmosfera oko državnog tima i da su promene neophodne. Moramo da se ujedinimo i već protiv Italije ostanemo makar neporaženi. Predsednik ima iskustvo i znanje i podržaću ga u svakom slučaju, jer verujem da će pronaći najbolje rešenje. Vidite da se selektor nigde ne oglašava... Ali, nemam saznanja da se razgovaralo s Pižonom - istakao je Đorđević.Savić: Govorio sam vamDušan Savić, koji je zbog Antića podneo ostavke u Izvršnom odboru i Stručnom savetu, smatra da je već potrošeno dragoceno vreme sa „starim" selektorom, ali da ništa nije izgubljeno.- Govorio sam pre dva i po meseca da su nam potrebne promene. Ne vezujući se za ime selektora, rekao sam da vojska bez vojskovođe ne može da dobije rat. Tako je i bilo. Potrošili smo vreme, emocije, pa čak i ambijent na stadionu, ali taman posla da je sve izgubljeno. Možemo da se vratimo na pobednički kolosek - naglasio je Savić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...