Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, mrdja said:

 

Ma, nema problema Moco ... znam da nisi, uvek si bio OK :)

Bice da se ja ne uklapam vise ... a mozda mi i fudbal predstavlja nesto sasvim drugo

 

Mrđa, ne posustaj već piši. Ovo što je Moca napisao za dijasporu je stvarno nepotrebno da ne kažem nisko, ali ne osvrći se, desi se svakome.. Očigledno znaš fudbala :D i postovi  su ti konkretni i informativni nebitno bio u pravu ili ne, bolje to nego još jedan Middle :fantom:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Auh. Tesko pitanje  :)

 

Mada nije meni fudbalski mozak samo ono sto imaju "desetke"... 

 

Pa ne mora desetka, ali znaš na šta mislim. Aj baš me zanima :)

 

Link to comment

Pa ovaj po kojem se i nazvao, lažni reprezentativac i simbol svega što je loše u srpskom fudbalu. Da ima imalo poštenja, samobanovao bi se i time se barem malo iskupio u očima forumaša.

Edited by Goranz
Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

 

Mrđa, ne posustaj već piši. Ovo što je Moca napisao za dijasporu je stvarno nepotrebno da ne kažem nisko, ali ne osvrći se, desi se svakome.. Očigledno znaš fudbala :D i postovi  su ti konkretni i informativni nebitno bio u pravu ili ne, bolje to nego još jedan Middle :fantom:

 

Hvala Milane :) ...  ne odustajem od pisanja, samo odustajem od polemisanja (napisem sta mislim i idem dalje)... dobar je Moca, znamo se vec godinama, nema tu problema

Middle je super, duhovit, a nikog ne vredja (cak ni kad ne zna pravila ;))

 

Inace, nije to za dijasporu nesto uvredljivo za mene... Ja sam u Kanadu dosao da svom sinu obezbedim bolji zivot i mislim da nisam pogresio ... nisam na nekom privremenom radu ovde

Mogu zamisliti da ljudima koji me ne znaju licno moji postovi mogu izgledati kao "pametovanje", ali ja tako pricam o svemu. U zivotu nisam izgovorio psovku, volim cuti suprotno misljenje (pa i nauciti nesto). Volim argumentovanu diskusiju (a manje emocionalnu), u prijateljskom tonu i, sto je najvaznije, bez pretpostavki o sagovorniku. Ne volim kad diskusija postane licna, ili prelazi u uvrede i psovke, pa makar bila i o fudbalu.

Ostavljam mogucnost da ja gresim o Sasi Ilicu, sigurno ga nisam gledao onoliko koliko ste ga vi tamo gledali.

Ali mi svakako nije poptuno nepoznat fudbaler. Misljenja sam da kvalitet uvek ispliva, a on je svakako imao prilike da dokaze da moze igra vrhunski fudbal. Igrao je u Spaniji, igrao utakmice lige sampiona, reprezentativac 37 puta, dakle, sasvim dovoljno prilika da se dokaze.

Naravno da sam kao navijac Veleza voleo Sliskovica, ali najjaci klub za koji je on igrao u Italiji je Pescara. Ne mogu reci da je on znao vise fudbala od Jugovica koji je igrao u Juventusu i Interu.

 

Sve je to nebitno, citacemo se i dalje .. i neka nam Middla

 

Link to comment
14 minutes ago, extragluv said:

nego jel reko mrdja koji mu je omiljeni igrac?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

Od danas aktivnih, verovatno Iniesta ... volim kako shvata fudbal, pravi je sportista. Nedavno je dobio zuti karton zbog zestokog prigovora, preterao je. Dva minuta kasnije, lopta je izasla napolje, on je prisao sudiji, pruzio mu ruku, uz izvinjenje.  Sjajan tehnicar, odlicnog pregleda igre, igrao mnogo velikih utakmica, na mnogima bio i najbolji, osvojio sve moguce.

Ipak, ako mi kazes da nikad nije bio najbolji, sl;azem se. Ako mi kazes da je prespor, da je slab u duelu, da slabo radi u defanzivi, verovatno si u pravu.

 

Nekad sam voleo Velez, stvarali su igrace u svom podmlatku, igrali lep fudbal, Nisu se bunkerisali. Nisu imali dva lica (jedno kuci, jedno u gostima). Mozda nijedan igrac Veleza nije u prvih 25/50//100 ex YU, ali to mi nije ni vazno.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Ma zezao sam se za Midla :)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

 

Obicno ne volim one-linere, ali Middle me cesto bas nasmeje ;)

Link to comment

Ostaje nam da se zapitamo zasto srpski fudbal ne moze da porodi 1 praaaavog kreativca na sredini terena, a da isti pritom lici na fudbalera po fizickim karakteristikama. Jbg u fudbalu ipak mora da se trci i da se izdrzi neki duel, samo znanje™ bez toga mozes da okacis macku o rep, tj mozes da budes legenda na petoparcu™ kao sto je 1 predrag kodzo ili salence ilic, ali to nije ozbiljan fudbal. Srpska repstacija je za 1 luku modrica daleko od toga da bude solidna ekipa, ali takvog nema na vidiku

Link to comment

"Tošić, koji je protekle tri godine proveo u turskom Bešiktašu, otišao je u Kinu kako bi potpisao ugovor sa Gvangdžuom R&F, prenosi "Hurijet".

Prema navodima tog dnevnika, Bešiktaš će od transfera dobiti pet miliona evra, dok će Tošićeva godišnja plata u timu koji vodi Dragan Stojković Piksi iznositi 5,8 miliona evra.

Zbog putovanja će propustiti poslednje kolo turske lige, a ukoliko su informacije "Hurijeta" tačne, postaće drugi najplaćeniji srpski fudbaler. Preskočiće po zaradi Nemanju Gudelja i ispred njega će ostati samo Nemanja Matić iz Mančester junajteda. 

Tošić je do sada odigrao 22 utakmice za ‘Orlove’ i postigao jedan gol."

 

Kvalitet se kad tad naplati! :fantom:

 

 

 

Link to comment

Kakav ugovor za Tosica, svaka cast.

Sale nije ni u medju 10 najboljih igraca Partizana u poslednjih 20 godina, ali je to ipak Sale..on se gleda na drugaciji nacin.

Link to comment

Kad je već Saša Ilić tema, da kažem da iz tih generacija Partizana ja više volim i cenim Zvonimira Vukića. Dobar je Sale ali mi je gotivniji Zvone...i imao je više kondicije :D

Pa i njegovih 28 nastupa za reprezentaciju nije baš prošlo neprimetno, koliko pamtim, dok je Saša Ilić polovinu (ako ne i više) nastupa za reprezentaciju ostvario iz ulaska sa klupe za rezerve.

Link to comment
28 minutes ago, Godfrey said:

Kakav ugovor za Tosica, svaka cast.

Sale nije ni u medju 10 najboljih igraca Partizana u poslednjih 20 godina, ali je to ipak Sale..on se gleda na drugaciji nacin.

Realno gledano, verovatno ni među 1000. Mada ima ona priča da je bio bolji od jednog lika kojeg smo doveli na probu iz pustinje Takla Makan, ali nikad nije zvanično potvrđena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...