Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Saša Ilić prosto ima vrhunski fudbalski mozak i to nema veze ni sa fizičkim ni sa tehničkim karakteristikama. Isto tako je i Piksi imao savršeni fudbalski mozak. Itd, mislim da ne mora dublje da se objašnjava šta to znači.

 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zoki će mi dopustiti da protumačim njegov post. znati fudbala ne znači da neko može da trči 90 min, da je jak ko bik, da sprinta u 88 min 30 metara niti da može da pimpuje 100 puta žmureći

 

to što ilić zna fudbala više nego bilo ko sa krstajićevog budućeg spiska ne znači da on treba da bude na spisku(odbijam da verujem da neko ko piše ovde to zaista misli). njegov pik je bio u nemačkoj na svetskom prvenstvu, a zašto tamo nije više igrao zna najbolje ilija petković

 

 

nego kad krstaja objavljuje the spisak?

 

I ja sam to slicno razumeo, ali nije fudbal samo tehnika. Dejan Savicevic je imao sjajnu tehniku pa je cesce sedeo na klupi Milana nego sto je pocinjao. To je bilo jos pocetkom 90-ih.

To i pokusavam da kazem od samog pocetka. Puno je vrhunskih igraca koji su ostvarili sjajne karijere (dakle, znaju fudbal) a da su imali sasvim elementarnu tehniku.

Link to comment

Aj što se Mrdja upecao na sprdnju Asova, ali sto se ovde protura kvalitet Čaše Ilića?! Još ga stavljate u istu rečenicu sa Pixijem :isuse:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

Saša Ilić prosto ima vrhunski fudbalski mozak i to nema veze ni sa fizičkim ni sa tehničkim karakteristikama. Isto tako je i Piksi imao savršeni fudbalski mozak. Itd, mislim da ne mora dublje da se objašnjava šta to znači.

 

 

Auh. Piksi je od Ilica po fudbalskom mozgu udaljen taman koliko i Zidan. Kapiram sta hoces da kazes, ali primjer je los...

Link to comment
3 minutes ago, mrdja said:

 

Au Moco, dodjosmo do dijaspore oko fudbala ... bas mizerno

Ne treba logika za voljenje neceg (potpuno se slazem), ali elementarna pristojnost i kultura ce uneti izvesnu realnost u diskusiju. 

Moj omiljeni fudbaler je bio Veron, ali nikad ne bio rekao da je on bio najbolji, najkorisniji, najvredniji. .. ne mora ono sto ja volim da bude najbolje. Svaku kritiku na njegovu igru ne dozivljavam licno.

Mislim, mozes kritikovati i mene samog, to je sasvim ok ... zasto onda ne bi mogao reci koju rec kritike za mog omiljenog fudbalera?

Ton? Procitaj ponovo moj prvi post na temu .. pa onda procitaj tvoj? Obrati paznju i na ton upucen meni? Posle toga mozemo o tonu.

Izrazio sam neslaganje da Sasa Ilic zna vise fudbala od igraca koji su vec dosad vise postigli, a jos igraju aktivno. Stvarno ne znam sta je tu nekorektno ili uvredljivo.

Tvoj prvi post je bio o jednom golu na WC ... ako to smatras kvalitetnom diskusijom, stvarno nemamo o cemu pricati

Nemam sta da kazes vise ... ljude nikad nisam kvalifikovao po tome odakle su ili gde zive i u mom svetu ne postoji "dijasporaski govor"

ono što ti ne razumeš je to da si na topiku koji već mesecima ima ironični otklon, apsolutno svaki post je takav, a onda se ti pojavljuješ i mrtav ozbiljan objašnjavaš da je ilić prosečan igrač, da je liga loša... mi to sve znamo možda i bolje od tebe. i da je ilić, ne prosečan, nego ispodprosečan igrač, i da je liga ne loša, nego katastrofalna i tako dalje i tako dalje. milslim, mi u tome živimo, naravno da znamo da je grozno, ne treba mi mrđa da mi to objasni. čudi me da to nisi shvatio, i otud primedba o tonu i dijaspori. prosto tako zvuči.

Link to comment

Bilo kako bilo, hvala na razmeni misljenja ... nesto sam i naucio, bolje zadrzati pravo na cutanje nego odgovotiti na svaki komentar, misleci da je to pristojno

Izgleda da je prihvatljivije licno vredjati forumase, nego izneti negativno misljenje o "idolima"

zavrsio sam sa konstatacijama da smrdim na dijasporaski govor i da ne zasluzujem polemiku zbog nadimka koji nosim od rodjenja 

Link to comment
3 minutes ago, mrdja said:

Bilo kako bilo, hvala na razmeni misljenja ... nesto sam i naucio, bolje zadrzati pravo na cutanje nego odgovotiti na svaki komentar, misleci da je to pristojno

Izgleda da je prihvatljivije licno vredjati forumase, nego izneti negativno misljenje o "idolima"

zavrsio sam sa konstatacijama da smrdim na dijasporaski govor i da ne zasluzujem polemiku zbog nadimka koji nosim od rodjenja 

 

Goranz zajebava... :)

Link to comment

žao mi je ako sam te uvredio, nije mi to bila namera, samo sam rekao ono što mislim. i ja sam nešto naučio, no to ću zadržati za sebe.

#mrdja

Edited by MocaVukotic
Link to comment
20 minutes ago, MiddleClass said:

 

Auh. Piksi je od Ilica po fudbalskom mozgu udaljen taman koliko i Zidan. Kapiram sta hoces da kazes, ali primjer je los...

+22

 

u pravu je midlara. pratio sam piksija kako je lomatao one kineze u grampus8

vrhunska karijera

:fantom:

Link to comment
12 minutes ago, MocaVukotic said:

žao mi je ako sam te uvredio, nije mi to bila namera, samo sam rekao ono što mislim. i ja sam nešto naučio, no to ću zadržati za sebe.

#mrdja

 

Ma, nema problema Moco ... znam da nisi, uvek si bio OK :)

Bice da se ja ne uklapam vise ... a mozda mi i fudbal predstavlja nesto sasvim drugo

Link to comment
27 minutes ago, MiddleClass said:

 

Auh. Piksi je od Ilica po fudbalskom mozgu udaljen taman koliko i Zidan. Kapiram sta hoces da kazes, ali primjer je los...

 

Zanima me, ko je po tebi imao najbolji fudbalski mozak u našoj reprezentaciji, nakon što se Piksi povukao? Ili daj top 3, možeš i po redosledu.

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Zanima me, ko je po tebi imao najbolji fudbalski mozak u našoj reprezentaciji, nakon što se Piksi povukao? Ili daj top 3, možeš i po redosledu.

Pantelic,Pantelic i samo Pantelic 😊

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Zanima me, ko je po tebi imao najbolji fudbalski mozak u našoj reprezentaciji, nakon što se Piksi povukao? Ili daj top 3, možeš i po redosledu.

 

Auh. Tesko pitanje  :)

 

Mada nije meni fudbalski mozak samo ono sto imaju "desetke"... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...