Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

+1 na Mrdjin post. To je to.

 

Da sam video ranije sta je pisao, bio bih kraci...

 

edit. ipak mislim daje primio 3 ili 4 od Reala. Ali na toj tekmi je briljirao.

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

protiv Barce je Dmitrovic primio nekih 6-7 golova, mada je verovatno skinuo još toliko..

uglavnom niko drugi ga nije izbušio, u jakoj ligi, odličan je bio, prevazišao je Rajkovića ove godine

 

kad se Stojković povuče njih dvojica bi trebalo da preuzimu, u zavisnosti od forme i kako im se budu razvijale kerijere

Link to comment

Stojkovic treba da ide kao prvi golman ili da ne ide uopste. Posto je ovo drugo dosta nerealno dokle god je zdrav, mislim da je onda jasno zasto se menjanje Stojkovica pominej samo na ovom topicu. Da se ne ponavljam u vezi sa saradnjom sa saigracima i iskustvom, dosta je tacno i sto je neko vec pomenuo a to da je Stojke na goluocekivan i sugran izbor. Ukoliko zasere ionako ide u penziju i niko nece kukati na to sto je bas njega selektor stavio na gol. 

 

Dmitrovic nije blistao kada je dobio sansu, tako da ako bi on bio prvi golman a mi izgubili bod ili tri zbog neke njegove greske em bi selektor bio prvi na udaru em bi gotovo izvesno izgubili i Dmitrovica na duze vreme. Jednostavno sa razlogom se golmani kale kroz manje utakmice i kvalifikacije a ne na zavrsnicama SP i EP.

 

Iz vase price sticem utisak da je Dmitrovic standardan i dobar golman koji ne brani nemoguce ali ne prima glupe golove, tj ne odskace ni gore ni dole od nekog svog standarda, sto je za vecinu reprezentacija normalna opcija na golu, nazalost meni se sve vise cini da nam generalno treba ludak u 16ercu koji moze da skine penale i 3 suta iz 5m kad odbrana zasere pa makar imao rizik u vidu toga da ce sa loptom da udje u gol ili da ga primi sa 35m

Link to comment

taj na koga misliš da se nije proslavio kad je dobio šansu je verovatno Rajković

 

 Dmitro je debitovao sad protiv Koreje kad je izluđivao Sona

 

 

inače Stojković brani sezonu karijere i ima 80 utakmica za reprezentaciju, od toga verovanto nekih 60-tak sa Kolarovim i Banetom, tako da je diskusija o njegovom menjanju u ovom trenutku više u svrhu debatne rekreacije. mada su ovaj savez i ovaj selektor pravili i veće gluposti tako da se sa nima nikad ne zna

Link to comment

u stvari sad je tu i ova povreda Stojkovica, treba videti koliko dugo ce se oporavljati i kako ce mu se odraziti na formu, tako da nije bas sasvim bespredmetna prica o naslednicima, tj rezervama

Edited by levi
Link to comment

Mislio sam da se protiv Maroka nije proslavio.

 

Takodje mislim da u prici oko odlaska na svetsko prvenstvo nema smisla porediti kakav je i gde je Stojke bio sa 26 vs Dmitrovic danas. Ako nista drugo Stojke je posebna vrsta budale koja ocigledno nema ugradjen roming, da li je to zato sto mu fale splavovi, mamina kuhinja ili mu je engleski u odbrani kao kriptonit, to vec ne znam, ali je ocigledno da najbolje partije daje okruzen nasima. To mu je karijeru ogranciilo na pa Zvezdu, Partizan i Reprezentaciju gde je svuda ostavio dubok trag.

 

Generalno Stojkovica ne bi trebao ni jedan stranac da kupi, taman eksplodirao na SP i odveo nas do titule bez primljenog gola jer su sanse 99% da ce da implodira cim potpise ugovor na stranom jeziku ali na nasu srecu u reprezentaciji ne bi trebao da ima nikakvih problema.

Link to comment

Meni ide na qrac što na svaku loptu u 16 istrčava. Bar je prije radio, ne gladam ga ima vremena. I što visoko stoji, onaj gol Tijaga s početka, kvalifikacije 2007, me ubio. Reprezentacija je tada puno izgubila što se Klemente konjina odrekao Jevrića.

Link to comment

 stojković je u peaku svoje karijere, što je otprilike ovih meseci, došao najdalje do prosečnog golmana, a i inače na toj poziciji kuburimo još od poslednje decenije SFRJ. imali smo vrhunske odbrambene igrače, vezne, čak i napadače, ali golmane nismo otkad ja pamtim fudbal. nekad su nam golmani redovno branili za tim sveta i obavezno bili među top 5 na svetu u tom trenutku (beara, šoškić). i inače u svetu je prošlo vreme velikih golmana, danas se oni gledaju kao jedan od članova odbrane, i verovatno je u tom smislu stojke bolji izbor od bilo kog novajlije, dugo je tu i zna se dobro sa ostalima iz odbrane, što ne znači bog zna šta mnogo, al eto bar nešto. inače je klasični golman koji zavisi od inspiracijekad je inspirisan, na bitnim tekmama, ume da poludi, a baš na mundijalu su sve takve utakmice, pa verujem da je on siguran starter. uz mitrogicerina i matića, možda i jedini siguran.

Link to comment

Proslo je vreme  velikih golmana zato sto ih nema (mnogo). Bufon je na kraku karijere, a osim Nojera i DDG i nema nešto inspiracije sada. Vratiće se to jednog dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...