Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

16 hours ago, Plajvi said:

Je l' neko posle Zigare u Santanderu i Pantele u Herti dao 10 golova u top 5? Filip Djordjevic nekad?

 

SMS?

Link to comment
On 18.4.2018. at 22:48, elementary said:

Ako ne povedu Jovića na SP treba ih obesiti za mošnice. Najbolji naš napadač. Ne znam kada smo zadnji put imali špica u ligama petice koji je konstantno davao golove .

Samo da ne zezne izbor sledećeg kluba i imamo špica za naredne 10 godine.

Mi već imamo špica za prvi petogodišnji plan

 

Aleksandar-_Mitrovic.jpg

Link to comment



- Prekinuta je saradnja sa jednim od pomoćnih trenera Slobodanom Pakovićem. Imamo različite stavove u vezi sa poslom i stvarima koje želim da uradim u narednom periodu. Slobodanu hvala na svemu, želim mu sreću i uspeh u nastavku karijere – izjavio je selektor Krstajić za sajt naše kuće fudbala.

 

cirkus medrano

Link to comment

Verovatno ste o tome pisali, al moram da priupitam. Sta mislite ko ce nam biti prvi golman na SP? Znam da su u one dve prijateljske branili Stojke i Dmitrovic i da Stojke nije primio nijedan, a Dmitar 2. Ne znam kako Stojke brani u Partizanu, a Dmitrovica sam gledao vise od pola meceva u sezoni jer sam se dosta kladio na njegov Eibar. I mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je Dmitrovic fenomenalan golman i da mora da bude zakucan na mestu prvog golmana. Siguran je, samouveren, ima odlicne rflekse i osecaj da istrci. Mislim da ce uskoro u neki veci klub..

 

Auh, dok ovo pisem gledam mec Eibara sa Hetafeom i upravo nabode Anhela nenamerno laktom u glavu kod boksovanja lopte. Ovaj pao i ostao bez svesti. Dmitrovic to odmah shvati i priskoci izvadi mu jezik. Jako vazno da se to odradi u par sekundi, moze covek da se vrlo lako tako ugusi. Dotrcali su i doktori, vratuila mu se svest, ok je 

 

Strasno da sad to kazem, jer je bilo bas zajbena scena, ali pokazao je i jednu hladnokrvnost i brzinu u oblasti koja nije njegova.

 

Dmitra za prvog golmana!

Link to comment

neverovatna koincidencija! upravo mi stize mail u kom potvrdjuju da je dmitrovic uplatio milion dolara u dobrotvorne svrhe, za gladnu decu afrike i mir u svetu

pokazao je veliko srce

 

dmitrovic za prvog golmana fudbalske reprezentacije srbije!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...