Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ja se sjećam da je tad bila aktuelna zajebancija da smo izašli u 6-3-1 formaciji, mada možda i nije bila zajebancija.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ima negde klip na yt kad Solobdan™ (tako je na saudijskoj TV jednom bio prikazan na grafici dok je bio selektor) objasnjava da je to 4-4-1-1, i da smo mi zapravo preokrenuli rezultat osim sto nismo. :D

Link to comment

bilo je to nešto tipa 4-3-2-1, sa jugovićem i piksetom iza mijatovića + sedmorica izrazito defanzivnih. u drugom je dejo zamenio piksija. pravo je čudo da smo dali gol, plus bili u prilici da iznudimo penal (iako neopravdano dosuđen).

Link to comment

 

sličan je dat i amerima. generalno užasno jalovo prvenstvo, pogotovo kad se uzme u obzir efikasnost koja je prethodila. sve se svodilo na bunarenje mihajlovića. očekuješ razmontiravanje irana ono porođajne muke dok ga miha nije zadenuo carskim rezom iz slobodnjaka, a tih dana je to mogao kad je hteo. ameri isto. njemačka najopasniji rezultat. i olandija nešto najmučnije za gledanje ikad. surovo su bili jači, ali je sticaj okolnosti namestio da smo čak mogli i preokrenuti u par minuta. na kraju gol u nadoknadi iz šuta kakvih je do tad bilo 683418364.

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

taj holandski tim, pa u stvari i većina njihovih timova, je bio mnogo zajeban baš zato što su pored velikih majstora imali i mesare u timu, bilo je mnogo zajebano pobediti ih, jer si morao usput i da ih prebiješ. imaju oni i kasnije slične kombinacije, ali mislim nikad kao ta iz 98.

 

So true. 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:




11:25, Branko bloody Brnovic. :Hail::lol:

Kralj je zakacio ovi Davidsovu na kraju. Mogao je da odbrani... 

Link to comment

Mislim da je neko od nasih kacio i vratio je unutra ka golu, cini mi se bi je sam Davids opalio pored. Al' ono realno, imali smo 20 dodira s loptom u 15 minuta videa, ko nas jebe. :D

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Ima negde klip na yt kad Solobdan™ (tako je na saudijskoj TV jednom bio prikazan na grafici dok je bio selektor) objasnjava da je to 4-4-1-1, i da smo mi zapravo preokrenuli rezultat osim sto nismo. :D

 

Link to comment
Mislim da je neko od nasih kacio i vratio je unutra ka golu, cini mi se bi je sam Davids opalio pored. Al' ono realno, imali smo 20 dodira s loptom u 15 minuta videa, ko nas jebe. [emoji3]
Mislim sa je saveljic koji je usao 10 sekundi pre toga.
Link to comment
9 hours ago, MocaVukotic said:

taj holandski tim, pa u stvari i većina njihovih timova, je bio mnogo zajeban baš zato što su pored velikih majstora imali i mesare u timu, bilo je mnogo zajebano pobediti ih, jer si morao usput i da ih prebiješ. imaju oni i kasnije slične kombinacije, ali mislim nikad kao ta iz 98.

Такви су и Бразил, Немачка, Француска, Аргентина...не иде једно без другог да би велики тим постојао. 

Мој ортак који деценијама живи у Холандији тврди да је Мијат погодио, да би се они потпуно распали.

Link to comment

Како да ти кaжем то је његов утисак. Он живи тамо и то је било неко размишљање Холанђана са којима је гледао фудбал.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...