Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 minutes ago, Milogled Bluff said:

Dajte ljudi, nemojte zajebavati. Ovo jeste bila solidna igra, ali ne znam zasto iko ozbiljan misli da ne bismo odigrali isto ovako protiv prosecnog protivnika i sa muslinom. Sad ispade da covek koji nas je odveo na sp ne bi bio u stanju da odradi ekipu anonimusa u prijateljskoj utakmici. Ako je zajebancija ili cista patkometrija ok, ali ajmo biti bar malo ozbiljni.

Austrija nije bolja od Nigerije pa su nam u Becu pravili malu decu. Ne treba preterivati sa hvaljenjem 1 Krleta ali meni je ovo protiv Nigerije 1 veliki korak napred u odnosu na ziherasa Muslina

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

 
Tu je savez da i ono malo sto bude valjalo razjebe.
Jeste je savez govno na kvardrat ali mi vec imamo 2 generacije koji su osvajali EP i SP i uglavnom imamo solidne rezultate u mladjim kategorijama odavno. Jbg, skoro nijedan igrac nije napravio neku karijeru u seniorskom fudbalu. Tesko da su Tole ili Kokeza krivi zbog toga sto Ljajic, Markec, Djurisic, Maksimovic, Zivkovic, Jovic, Ristic, Srboteli, Saponjic i ostali, nisu napravili nikakve karijere napolju.

Jbg, bice da je do kvaliteta. Pre izvesnog vremena u reprezentaciji nije bilo mesta za Jovana Stankovica, Milinka "4 gola farsi" Pantica i Ramba....

Sent from my Paris_X using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Cash said:

Austrija nije bolja od Nigerije pa su nam u Becu pravili malu decu. Ne treba preterivati sa hvaljenjem 1 Krleta ali meni je ovo protiv Nigerije 1 veliki korak napred u odnosu na ziherasa Muslina

 

Vrlo je dobronamerno tumačenje kad uzmeš kao merilo jedini poraz u 10 kvalifikacionih utakmica, a zanemariš rezultat od pre tri dana. 

Ali da ne smaramo više sa mukijem, gotova je to priča. Podrška krletu mađiji, gospodu fudbalske penetracije!

Edited by Ruxin
Link to comment

Sve je o Krstajicu (i Stanoju) rekao gospodin Vujosevic kad je stao na stranu uprave i pocerao tu kvazi struku iz Partizana. I sad tog bolida gledamo na klupi reprezentacije koji nema dana trenerskog posla i debituje na SP. 

 

Kokeza rokni se momentalno... :fantom:

Link to comment
25 minutes ago, Ruxin said:

Ne lupaj middle. Mene je muslin jednom iseko u saobraćaju, a kad sam mu svirnuo on mi samo pokazo srednji prst.

 

Đubre od čoveka!

Možda te pomešao sa ruxinom.

I ja vas često mešam.

Link to comment

Prosto nema nikakve logike da se krstaja po bilo kom osnovu smatra boljim trenerom od muslina. Ako ni zbog cega drugog, a ono zato sto ovaj prvi do pre par meseci nije ni bio trener. 

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
29 minutes ago, MiddleClass said:

Sve je o Krstajicu (i Stanoju) rekao gospodin Vujosevic kad je stao na stranu uprave i pocerao tu kvazi struku iz Partizana. I sad tog bolida gledamo na klupi reprezentacije koji nema dana trenerskog posla i debituje na SP. 

 

Kokeza rokni se momentalno... :fantom:

Bolje da nam na klupi sedi jedan Krle nego 1 Mancini ili ne daj boze Macari 😁

Edited by Cash
Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

SRBIJA: Stojković - Rukavina, Ivanović, Nastasić, Kolarov - Milivojević, Matić  - Tadić, Ljajić, Kostić - Mitrović.

 

Cime je Kostic zasluzio da igra u prvih 11? Da se ogradim, ne pratim njegovu karijeru, nego mi je zanimljivo da ima prednost u odnosu na Zivkovica recimo.

 

 

dodjem kuci da pogledam topic i prvo na sta mi otvori je ovaj post :D Nista licno samo Captain Hindsight 

Link to comment
3 hours ago, mandingo said:

Jeste je savez govno na kvardrat ali mi vec imamo 2 generacije koji su osvajali EP i SP i uglavnom imamo solidne rezultate u mladjim kategorijama odavno. Jbg, skoro nijedan igrac nije napravio neku karijeru u seniorskom fudbalu. Tesko da su Tole ili Kokeza krivi zbog toga sto Ljajic, Markec, Djurisic, Maksimovic, Zivkovic, Jovic, Ristic, Srboteli, Saponjic i ostali, nisu napravili nikakve karijere napolju.

Jbg, bice da je do kvaliteta. Pre izvesnog vremena u reprezentaciji nije bilo mesta za Jovana Stankovica, Milinka "4 gola farsi" Pantica i Ramba....

Sent from my Paris_X using Tapatalk
 

Jовић је једва напунио 20 година и игра одлично у Немачкој, Живковић ј тек малко старији, Срботели човек разби а и он није нешто матор. Кад да направе те каријере? Ми поседујемо потенцијал са као никад од распада Титостана.  Сад да ли ће од тога да буде нешто видећемо. 

4 hours ago, Milogled Bluff said:

Dajte ljudi, nemojte zajebavati. Ovo jeste bila solidna igra, ali ne znam zasto iko ozbiljan misli da ne bismo odigrali isto ovako protiv prosecnog protivnika i sa muslinom. Sad ispade da covek koji nas je odveo na sp ne bi bio u stanju da odradi ekipu anonimusa u prijateljskoj utakmici, vec to moze samo krstaja madjija. Ako je zajebancija ili cista patkometrija ok, ali ajmo biti bar malo ozbiljni.

Овај противник је у нивоу Ирске, Велса и Аустрије. Код Ћелавог никад нисмо показали овакву игру. То не значи да је Крстаја геније тренерски, али осим Марока утакмице су му гледљивије.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mitar je u životnoj formi

valjda će je zadržati do rusije

 

 

11 golova u 16 utakmica

Za Mitraru se ne brinem, on je 1 od retkih koji igra za repku kao i za klub. Glavu je sredio (mada se po radovanju posle gola ne bi reklo :lolol:) i ako ga povrede zaobiđu mi imamo pravog špica narednih nekoliko godina, on još uvek ima 23.

Utakmica ko i stadion, zajebancija. Gledaoci koji su posle utakmice okružili Baneta za autogram a ne Kolarova pokazuju ko je ko u fudbalu, samo je kod nas obrnuto.

Negativne posledice promene kapitena i selektora će se videti na prvenstvu, malo će nam faliti za uspeh, neko će reći da nismo imali sreće a u stvari nismo imali pameti pre prvenstva. 

Link to comment
4 hours ago, porucnik vasic said:

 

Овај противник је у нивоу Ирске, Велса и Аустрије. Код Ћелавог никад нисмо показали овакву игру. То не значи да је Крстаја геније тренерски, али осим Марока утакмице су му гледљивије.

 

Upravo ovo. Ziheraski fudbal a la Celavi i Bata Djora: stop.

Link to comment

Takodje, ovo je bila prijateljska, a protiv Irske, Velsa i Austrije ulog je bio daleko veci. 

 

Ali svejedno, jasna je namjera Krstajica da ima vise igraca u zavrsnici, i to je super, i to ocigledno odgovara i Mitrovicu. Mada  s druge strane, ekipa izgleda malo naivno na momente

Link to comment
11 hours ago, Captain_Darling said:

Свака част Вучићу! Преокрет је настао када је "један човек" на полувремену пружио безрезервну подршку суверенитету наше репрезантације...

 

+1.

Igrač utakmice!

 

15205432925abaa6c265951740717938_v4_big.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...