Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 minutes ago, copkillah said:

neka ga...

 

Ako budemo ovak igrali i na SP, možda se i zainteresujem da aktivnije pratim, mada i dalje mislim da nećemo dalje od grupe.

 

Bice opak meč sa Svajcarcima. Da se ja pitam dao bi im loptu pa ih busio iz kontre.Ko sto kaže Djani visok presing na zadnju stopersku liniju Švice jel tako @ZokiAsov 😊

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Odlično drugo poluvreme. Ne treba zaboraviti ni prvih 20 minuta gde smo takođe igrali prilično dobro i gde sudija nije priznao čist gol Mitroviću. Pozadi duva, istina, ali manje nego protiv Maroka. Ovih 11 gurati uz Sergeja MS i vozi..pa šta nam bog da. Voleo bih da se nekako izborimo sa Švajcarcima za to drugo mesto. Biće teško, vidim udarili su neku kanonadu Panamcima.

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Svaka čast za drugi gol ali u situaciji kad napadas mislim da je Žile bolji izbor. Žile-Tadic-Ljajic mogu da rese meč protiv bilo koga. Mada cenim da ce umesto Koste početi SMS. 

Момак је данас наместио два гола.  Од Љајића је играо боље, а и од Тадића.  И онда је Жиле бољи избор него Костић, али не ова двојица. :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Момак је данас наместио два гола.  Од Љајића је играо боље, а и од Тадића.  И онда је Жиле бољи избор него Костић, али не ова двојица. :fantom:

Ali slozices se da ovoliko dobrih igrača u ofanzivnom delu tima nismo imali pa jos od 98-e.

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Ali slozices se da ovoliko dobrih igrača u ofanzivnom delu tima nismo imali pa jos od 98-e.

Слажем се. Мислим да имамо генерецију која надолази какву одавно нисмо имали. Треба да  стекну искуство, и играју у континуитету. Не треба од њих човек претерано да очекује у Русији. Прођемо ли групу одлично, њихово време долази, треба да будемо стрпљиви.

Link to comment

Kostic je stvarno dobro odigrao danas, nema sta. Valjda smo proslih kvalifikacija govorilo ovde dosta o njemu. Decko je stvarno delovao kao neko ko bi mogao da napravi ozbiljnu karijeru. Ugazio je u groningemu, pa i na pocetku u Studgardu... Sad ne znam dali igra u HSV-u.

Smesi nam se junacko trece mesto u grupi, realno. Jbg.

Sent from my Paris_X using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, mandingo said:

Kostic je stvarno dobro odigrao danas, nema sta. Valjda smo proslih kvalifikacija govorilo ovde dosta o njemu. Decko je stvarno delovao kao neko ko bi mogao da napravi ozbiljnu karijeru. Ugazio je u groningemu, pa i na pocetku u Studgardu... Sad ne znam dali igra u HSV-u.

Smesi nam se junacko trece mesto u grupi, realno. Jbg.

Sent from my Paris_X using Tapatalk
 

 

igra, nije los.  hsv je generalno godinama u kanalu, vidjeni su za ispadanje. ali kostic ce naci vec dobar angazman na leto.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
29 minutes ago, porucnik vasic said:

Слажем се. Мислим да имамо генерецију која надолази какву одавно нисмо имали. Треба да  стекну искуство, и играју у континуитету. Не треба од њих човек претерано да очекује у Русији. Прођемо ли групу одлично, њихово време долази, треба да будемо стрпљиви.

 

Tu je savez da i ono malo sto bude valjalo razjebe.

Link to comment
12 minutes ago, dragance said:

Cekajte, odigrali smo jednu od najnapadackijih utakmica od iha-ha vremena i ovde opet neki kukaju? Pa ovo bi bio sci-fi pod Celavim.

 

 

Da nije celavog navijao bi za Francuze na SP.

Link to comment

Dajte ljudi, nemojte zajebavati. Ovo jeste bila solidna igra, ali ne znam zasto iko ozbiljan misli da ne bismo odigrali isto ovako protiv prosecnog protivnika i sa muslinom. Sad ispade da covek koji nas je odveo na sp ne bi bio u stanju da odradi ekipu anonimusa u prijateljskoj utakmici, vec to moze samo krstaja madjija. Ako je zajebancija ili cista patkometrija ok, ali ajmo biti bar malo ozbiljni.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ne lupaj middle. Mene je muslin jednom iseko u saobraćaju, a kad sam mu svirnuo on mi samo pokazo srednji prst.

 

Đubre od čoveka!

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...