Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Kleo je pokrenuo lavinu nacionalističkih komentara. Da je ostao u Zvezdi, verujem da bi njihovi navijači pevali sasvim drugu pesmu oko njegovog učešća u reprezentaciji.Kad Srbi tako vole svoju zemlju, što ne igraju iz ljubavi za manje pare u Partizanu i Zvezdi, nego idu u Čelzi, Mančester, Olimpijakos ? Nisam primetio da u reprezentaciji Stanković i Vidić zapinju kao u svojim klubovima. A da li nam treba napadač poput Klea, valjda je pokazao meč protiv Farana. Žigić kao drvo, lopta se odbija od njega, jedva učačka go amaterima. Lazović više zna, ali je sebičan, komplikuje, i stalna opasnost da dobije žuti ili crveni. Pantelija, bogu hvala, nije igrao. Kleo igra mnogo jednostavnije, puca iz prve, minimum kontakta sa loptom, ne komplikuje i ne davi.Priča o tobožnjoj propasti srpskog fudbala i talentovane srpske dece, ulaskom stranaca u reprezentaciju, je čista zamena teza. Upravo obrnuto- pojačala bi se konkurencija, morali bi više raditi, tatini i mamini sinčići i puleni kriminalaca i instant menadžera ne bi imali zagarantovano doživotno mesto u timu, čak i ako loše igraju, ili čak nemaju ni klub. Takvi se najviše i plaše Klea, a ne pravi i talentovani.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa ako ne bude igrao dobro, postoji klupa za rezerve, ili gubljenje mesta u reprezentaciji. Ali mi sad imamo neke koji imaju mesto u timu, taman da na 50 utakmica daju dva gola. Vreme je da shvate da nisu nezamenljivi.Mislim da bi se trudio više, upravo zato što je stranac i što zna da mnogi jedva čekaju njegov kiks, da kažu ,, pa šta smo vam rekli ? '', drugo to je i njegova lična promocija, on nikad nije igrao na EP ili SP, i verujem da bi mnogo više zapinjao od Pantelića, Žigića, Lazovića,Stankovića..

Link to comment
Pa ako ne bude igrao dobro, postoji klupa za rezerve, ili gubljenje mesta u reprezentaciji. Ali mi sad imamo neke koji imaju mesto u timu, taman da na 50 utakmica daju dva gola. Vreme je da shvate da nisu nezamenljivi.Mislim da bi se trudio više, upravo zato što je stranac i što zna da mnogi jedva čekaju njegov kiks, da kažu ,, pa šta smo vam rekli ? '', drugo to je i njegova lična promocija, on nikad nije igrao na EP ili SP, i verujem da bi mnogo više zapinjao od Pantelića, Žigića, Lazovića,Stankovića..
+ 1 za sve,jedino za Stankovica se ne slazem.Deki je ubedljivo nas najbolji igrac.Hteli vi to ili ne mi krstenog centarfora nemamo .A vi se i dalje klanjajte Zigicu,i budite uz Pantelica i Lazovica Edited by Dudus
Link to comment
:lol: a ko tebi garantuje da ce Kleo da zapne u reprezentaciji kao u svom klubu? mislim, ako ti je već to teorija, kurcobolja u naših ustaljenih igrača.
Pa to se valjda vidi po tome što je ostao za manje pare u domaćim klubovima, a nije otišao u Čelsi ili Man Utd... Edited by M16
Link to comment
Kleo je pokrenuo lavinu nacionalističkih komentara. Da je ostao u Zvezdi, verujem da bi njihovi navijači pevali sasvim drugu pesmu oko njegovog učešća u reprezentaciji.Kad Srbi tako vole svoju zemlju, što ne igraju iz ljubavi za manje pare u Partizanu i Zvezdi, nego idu u Čelzi, Mančester, Olimpijakos ? Nisam primetio da u reprezentaciji Stanković i Vidić zapinju kao u svojim klubovima. A da li nam treba napadač poput Klea, valjda je pokazao meč protiv Farana. Žigić kao drvo, lopta se odbija od njega, jedva učačka go amaterima. Lazović više zna, ali je sebičan, komplikuje, i stalna opasnost da dobije žuti ili crveni. Pantelija, bogu hvala, nije igrao. Kleo igra mnogo jednostavnije, puca iz prve, minimum kontakta sa loptom, ne komplikuje i ne davi.Priča o tobožnjoj propasti srpskog fudbala i talentovane srpske dece, ulaskom stranaca u reprezentaciju, je čista zamena teza. Upravo obrnuto- pojačala bi se konkurencija, morali bi više raditi, tatini i mamini sinčići i puleni kriminalaca i instant menadžera ne bi imali zagarantovano doživotno mesto u timu, čak i ako loše igraju, ili čak nemaju ni klub. Takvi se najviše i plaše Klea, a ne pravi i talentovani.
Prvo prestanite sa tim idiotskim tezama da su ljudi protiv Klea u repki jer navijaju za zvezdu.Drugo prestanite i sa idiotskim potezanjem (ne)kvaliteta kao razloga guranja stranaca u reprezentaciju. Ovde se valjda prica o tome da li stranci (bilo kakvi, i fantasticni i nikakvi) treba da igraju u reprezentaciji Srbije.I trece - ovo nije tim "ljudi koji najvise vole Srbiju" (aka ko-je-veci-saban) vec reprezentacija Srbije - tj. najbolji igraci (tim) koji Srbija ima. Kleo smatra Brazil svojom domovinom, ne Srbiju te njegovu "ljubav" :isuse: okaci o rep.Da ne spominjem neke isecke iz njegovog intervjua:
Svesni ste da će vam vrata u reprezentaciji Brazila biti zauvek zatvorena ako se opredelite za Srbiju?- Moram biti realan. Kolike su mi šanse da ikada zaigram za Brazil?! Ovde su ljudi prepoznali moj rad, cene me, i bila bi mi čast da tokom narednih godina igram za njih.
Na ovo balavci svrsavaju pricajuci kako Kleo voli Srbiju vise nego Stankovica&co. Normalni ljudi ovde vide coveka koji bira poput pravog profesionalca ono sto mu se najvise isplati.Jebao vas Kleo. Edited by Shan Jan
Link to comment

Mnogo je bolje da dovedemo Amaurija, nego Klea. Nije nastupao za Brazil, a nije ni za Italiju. Osnove da igra za reprezentaciju Srbije su podjednake kao i za Klea, tacnije nikakve. Ako cemo vec da se igramo klubova, daj da uzmemo kvalitetne igrace.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...