Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

SRBIJA: Stojković - Rukavina, Ivanović, Nastasić, Kolarov - Milivojević, Matić  - Tadić, Ljajić, Kostić - Mitrović.

 

Cime je Kostic zasluzio da igra u prvih 11? Da se ogradim, ne pratim njegovu karijeru, nego mi je zanimljivo da ima prednost u odnosu na Zivkovica recimo.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

4 hours ago, Nikodije said:

jadan ulazak u prvu utakmicu nije zato sto im se jebe, nego zato sto nisu spremni za veliko takmicenje, i pre svega preplaseni. ne znam zasto iz generacije u generaciju tako preplaseno idemo na veliko takmicenje, mozda i oni sami sebi nabijaju pritisak da moraju nesto da odigraju kako bi usrecili naciju, ili sta god. ili selektori ne obavljaju dobar posao. ocekivao sam da ce sa antarom biti drugacije, ali ni on nije spremio ekipu za tu prvu utakmicu

 

Mozda ja preterujem sa tim,ali meni se cini da osim u retkim trenutcima najcesce izgledaju nekako bezvoljno i da im je svejedno sta ce biti.Sto se tice spremnosti moguce je,psiha je cudno jedno.Sjebe te u sekundi.Sa druge strane dosta njih igra u jakim ligama,imaju iskustvo,pa mi onda nije jasno kako se tako pogube.Selektori su posebna prica.I ja sam imao ista ocekivanja,ali je mene vise iznenadio los rezultat protiv Australije.Mislio sam da napokon imamo sve da se dokazemo.Ali...

Link to comment

Rusi imaju apsolutno isti takav (naizgled) bol u kurcu. 2014. protiv Alzira, nisam skoro bio sigurniji da neko ispada nego oni tad, isto i na Euru 2012, u Japanu itd, koliko tek chokeova u kvalifikacijama i plejofovima da ne pricam. Euro 2008 je bio incident. Njih nece napaliti ni to sto igraju kod kuce, nekako sam siguran da oni nece proci ni onu banana grupu sto su nastelovali sebi. 

Link to comment
1 minute ago, Boza_zvani_Pub said:

Nisu toliko grozni kako se cinilo na slikama, samo su previse jednostavni.

problem je sto nisu dovoljno jednostavni, a opet nemaju bas nijedan zanimljiv detalj. ova pruga na rukavima mu daje tu groznost i nejednostavnost

Link to comment
12 minutes ago, bracad said:

Jel moze neko da izvuce informaciju koliko prijateljskih utakmica u poslednjih 10 godina smo odigrali kod kuce? Rekao bih vrlo malo....

od 01.01.2010. 7 utakmica

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...