Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

e da, secam se euforije posle te utakmice. a pre toga je bio i onaj baraz sa madjarima. nema srbina koji tada nije ocekivao barem polufinale

Link to comment

pa ne znam da li je samo do trenera, npr mijat je u francuskoj bio potpuno neprepoznatljiv™, nije odigrao bas nista, a nesto se ne secam ni da je dejo blistao, tj vec je bio na zalasku, kao i piksi. a ovi ostali ipak nisu bili klasa da nas vode do velikih stvari, bez njih trojice. a imali smo i najgoreg golmana na tom prvenstvu, i najsporiju odbranu

Edited by Nikodije
Link to comment

Dejo je otišao povređen na prvenstvo zbog toga nije ni igrao niti ostavio utisak. Piksi je bio dobar ali generalno igra je bila krš. Bunarenje preko Siniše pa šta uradimo.

Link to comment

Nema Srbija super kvalitetan tim,ali nije ni losa da ne bi mogla da izadje iz grupe.Mislim da najvise,a sto je ovde napisano ko zna koliko puta,zavisi od mentalne volje.'oce li da igraci da zapnu iz sve snage,ili jedva cekaju da se ode na odmor.Posle grupe svasta je moguce.Igra se jedna tekma,a jos ako se skokckaju malo laksi protivnici,isli bi na USA da smo prosli grupu u J.Africi ako ne gresim.Naravno ovo je sve teorije,i lepe zelje.Mnogo realnije je da posle druge utakmice bude nabrajano sve ono za sta se misli da nam je ''smetalo'' da prodjemo dalje.Dovoljno je procitati selektorove izjave,posle kojih ne znas da li da places ili da se smejes :4_joy:

Link to comment

nije stvar samo volje, nego i glave, muda, pripreme... vecito u tu prvu utakmicu ulazimo prejadno i igramo je prejadno (da bi onda drugu odigrali mnogo bolje, osim 2006), otkad ja pratim (1990) nismo odigrali dobro prvu utakmicu na velikom takmicenju. a sada je to kljuc, kostarika se mora pobediti.

Edited by Nikodije
Link to comment

a i pitanje je da li mi precenjujemo nase ekipe koje saljemo na velika takmicenja, pa uvek ocekujemo vise nego sto je realno. npr u ovoj grupi mi objektivno imamo najslabiji rejting, pa bi samim tim prolazak grupe bio veliki uspeh. pride smo pucali sebi u nogu sa ovom svinjarijom oko selektora, i prepustili igrace same sebi

Link to comment
50 minutes ago, Moća said:

Dejo je otišao povređen na prvenstvo zbog toga nije ni igrao niti ostavio utisak. Piksi je bio dobar ali generalno igra je bila krš. Bunarenje preko Siniše pa šta uradimo.

 

Miha je direktan krivac za podbačaj, naravno sa onim ko mu je dao da igra to što je tada igrao. Libero koji bunari i gađa napadača, kopija sistema igre koji je gotovo sahranio ostrvsku školu fudbala. Naravno da tako nismo igrali u kvalifikacijama, a i zašto bi kad je vezni red bio jak kao zemlja.

Link to comment

Jeste to sto si napisao,ali ja bas prejadan ulazak u prvu utakmicu povezujem sa ''jebe se meni sta ce biti'' stavom.Za razliku od mnogih drugih koji umru na terenu ako treba.

Ja vise volim da podcenim,pa ako nesto uradimo odlicno.Imamo najslabiji rejting,ali realno nisu Kostarika i Svica extra kvalitet.Ovo sa izborom selektora je poseban detalj u nizu kako ti napisa pucanja u sopstvenu nogu.Ajde sto smenise Muslina,mada je on zasluzan za plasman,nego sto postavise coveka bez iskustva i marionetu Kokeze i ekipe.Apsolutno nista ne ocekujem,brukanje ukljuceno u ocekivanja.

Link to comment

jadan ulazak u prvu utakmicu nije zato sto im se jebe, nego zato sto nisu spremni za veliko takmicenje, i pre svega preplaseni. ne znam zasto iz generacije u generaciju tako preplaseno idemo na veliko takmicenje, mozda i oni sami sebi nabijaju pritisak da moraju nesto da odigraju kako bi usrecili naciju, ili sta god. ili selektori ne obavljaju dobar posao. ocekivao sam da ce sa antarom biti drugacije, ali ni on nije spremio ekipu za tu prvu utakmicu

Link to comment

Odigrali smo bukvalno 2 iste utakmice protiv Nemacke na SP i Francuske u kvalifikacijama u BG, igrac vise skoro celu utakmicu, usrali su se k'o kumrije, u polju je izgledalo kao da nama fali 1. Samo sto je Stojko skinuo penal pa smo se u ovoj drugoj izvukli. Protiv Australije smo odigrali najbolju izgubljenu utakmicu otkako pratim fudbal, tad mi je stvarno jedini put bilo zao, svaki put osim tada sam ih pljuvao, jer su ispadali i gubili k'o kojekakve sisice. Tacno se secam i uvek cu se secati, polozio sam rimsko, trcim kod drugara na gajbu i Klose dobija crveni, igralo se tipa u podne na +40.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...