Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

neće to je 3 tekma do tada će obezbediti prolaz i čuvati se povreda/kartona, može nam tada biti lakše nego protivu napaljenih protivnika u prva 2 kola :happy:

Link to comment

Ocekivani raspad. Sa zadovoljstvom cu gledati kako nas Brazil guzi gore nego Argentina onu Petkovu ekipu. Nismo odigrali nista ali nista vise od nicega nije ni trebalo ocekivati.

Link to comment
11 minutes ago, Captain_Darling said:

Сад направити рез и вратити Ћурчића на место селектора, кад се зајебавамо бар да буде максимално...

Kako može veća zajebancija od čovjeka koji nije trenirao nikad nikoga, Ćurčić je makar vodio Javor. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Kako može veća zajebancija od čovjeka koji nije trenirao nikad nikoga, Ćurčić je makar vodio Javor. 

 

Polako,ako nista drugo jedino za sta su sposobni je da smisle neku debilnost,naravno sve sa idejom da napredujemo.Ne bi me cudilo da sutnu ovoga sto izigrava selektora ako zajebe,a nesposoban je bilo sta drugo,jos jednu.

Link to comment
1 minute ago, valter said:

Ne bi me cudilo da sutnu ovoga sto izigrava selektora ako zajebe

ja bih se kladio na ovo. to je tako naprednjački

 

ko je od eminentnih fudbalskih radnika potpisao spisak 1000. tu treba tražiti novog selektora

Link to comment

Možda, ali, možda se neko seti i nađe na brzinu nekog ko hoće da odradi ovo SP i zna nešto fudbala, da se ne blamiramo...

 

Možda otići na kolenima moliti Radomira&Antića ili Petka, kad već Muslin nije podoban... Samo da se ne blamiramo puno, ništa drugo...

 

Inače, taj ko se nada da će se Brazilici zadovoljiti sa recimo 3:0, ljuto se vara, njihova druga postava ima da leti po terenu, a naši će već biti u glavi na splavovima... Recimo, da 7-8 komada uopšte nije nemoguće...

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja bih se kladio na ovo. to je tako naprednjački

 

ko je od eminentnih fudbalskih radnika potpisao spisak 1000. tu treba tražiti novog selektora

 

Meni je gospodin vuksanović pao na pamet, završićemo već neku licencu

8 minutes ago, radisa said:

Možda, ali, možda se neko seti i nađe na brzinu nekog ko hoće da odradi ovo SP i zna nešto fudbala, da se ne blamiramo...

 

Možda otići na kolenima moliti Radomira&Antića ili Petka, kad već Muslin nije podoban... Samo da se ne blamiramo puno, ništa drugo...

 

Inače, taj ko se nada da će se Brazilici zadovoljiti sa recimo 3:0, ljuto se vara, njihova druga postava ima da leti po terenu, a naši će već biti u glavi na splavovima... Recimo, da 7-8 komada uopšte nije nemoguće...

 

Ma daj, da je došao i lipi iz najboljih dana posle muslina sve bi ovo i dalje bila teška sprdnja. Ko još normalan može da očekuje da će skroz nova koncepcija nekako da se implementira na ovih par prijateljskih pred svetsko, neviđeno ludilo mozga. Ja i dalje neveruem šta su uradili, ako je i od kokeze...

 

Da ne ulazim sad da je prošla koncepcija bila dokazano uspešna

Edited by Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

brzinsko guglanje izbacuje samo ime vladimira petrovića

 

Platio bi da gledam pizona ponovo na klupi. Nije nam bio dan, icicemo u sovjetski savez. Kad je bal nek bude maskenbal

Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

 

Meni je gospodin vuksanović pao na pamet, završićemo već neku licencu

 

Ma daj, da je došao i lipi iz najboljih dana posle muslina sve bi ovo i dalje bila teška sprdnja. Ko još normalan može da očekuje da će skroz nova koncepcija nekako da se implementira na ovih par prijateljskih pred svetsko, neviđeno ludilo mozga. Da ne ulazim sad da je prošla koncepcija bila dokazano uspešna..

Pa naravno da ne može ništa da se uradi...

 

ALi bi ova dvojica bi bar skrpili da neam ne zabije 3 komada svako ko istrči na teren sa B ekipom...

 

Težak blam nas čeka, težak...

Link to comment
Јел то тактички маг извео поставу са четири крила?

Јесте


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...