Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zafrkavam se. Prica je za mene zavrsena prije nekoliko dana. Rekao sam sta imam da kazem kao i ostali. Znam da je Kamara sasvim druga prica od Klea i iznenadilo me da vec ne igra za Fince.edit: u srbiji se valjda dobija drzavljantsvo poslije tri godine neprestanog zivljenja u njoj. (zar nije tako?)

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Slicna prica je valjda bila sa nekim Etiopljanima koji su prebegli kod nas posle nego takmicenja u juniorskoj konkurenciji. Postali su nasi drzavljani, ovde ce da postanu punoletni
Nisu postali drzavljani a nisu ni maloljetni.Linkovao sam skoro clanak o njima na Atletici, pogledaj. Vraceni su kuci.Treci put editujem koliko si se nalupao.Marko Marin je rodjen u Bosanskoj Gradisci (SFRJ) Edited by Feindouno
Link to comment
Marko Marin je rodjen u (SFRJ)
Nemoj da idemo u off. ali los ti je primer drzave.edit: a sto se Etiopljana tice, citirao sam clan zakona o drzavljanstvu Republike Srbije. SVAKO ko ima privremeni boravak u Srbiji 3 godine u kontinuitetu i ko se izjasni da smatra Srbiju svojom drzavom dobija nase drzavljanstvo.(u zavisnosti iz koje je zemlje cak ne mora da se odrekne svog dotadasnjeg "pasosa". Ti Etiopljani su imali prijavljen boravak kod trenera u nekom selu u okolini Beograda. Kada je atletski savez odlucio da oni nama kao atleticari nisu potrebni i kada trener vise nije imao para da ih izdrzava oni su im se zahvalili.ALI oni su mogli da pronadju nekog drugog da kod njega prijave boravak i da nakon kontinuiteta od 3 godine da dobiju pasos po proceduri koju predvidja zakon. Znaci nije isti primer kao Kleo jer kod atleticara nije ni bilo price o "vanrednom" dobijanju drzavljanstva - nego o normalnoj proceduri. a bilo ko ko prodje tu proceduru dok je ovaj zakon na snazi i dobije drzavljanstvo je po svemu jednak sa svim koji su drzavljanstvo stekli po drugom osnovu (rodjenje, poreklo...) pa onda mogu da igraju za nase reprezentacije ako su sportisti... Edited by Далибор М.
Link to comment
S jedne strane Tole je otvoren za strance u reprezentaciji, a sa druge spusta broj stranaca u nasim klubovima na 3...
i prica kako zauzimaju mesto nasoj deci :isuse:kako je smao mafija slozna, kleo je dobio pasos za 3 dana.
Link to comment
Ko ce sad moci da kaze da nismo europski Brazilci?
nismo jos uvek, cika tole je rekao da mozemo da dovedemo 2-3 stranca. polako, postacemo evropski brazilci.
Link to comment
Неко је поменуо мафију? То је све у интересу српског фудбала, Лакија вам. Он је то све схватио.
to je zato sto zdravo razmislja
Link to comment
Nemoj da idemo u off. ali los ti je primer drzave.
Ne razumijem na sta mislis.Rodjen je 1989. godine u drzavi koja se zvala Socijalisticka Federativna Republika Jugoslavija.Drzava u kojoj je rodjen vise ne postoji, mjesto u kom je rodjen se sada nalazi u Republici Srpskoj u Bosni i Hercegovini tako da je mogao da igra i za njih ali kaze da ga nikad nisu zvali. Roditelji su mu Srbi i vjerovatno bi pristao da igra za Srbiju da su se mozgovi iz saveza sjetili.Da ne idemo dalje u off, samo sam ispravio adasevicev navod da igra za drzavu u kojoj je rodjen.
Link to comment
Ne razumijem na sta mislis.Rodjen je 1989. godine u drzavi koja se zvala Socijalisticka Federativna Republika Jugoslavija.Drzava u kojoj je rodjen vise ne postoji, mjesto u kom je rodjen se sada nalazi u Republici Srpskoj u Bosni i Hercegovini tako da je mogao da igra i za njih ali kaze da ga nikad nisu zvali. Roditelji su mu Srbi i vjerovatno bi pristao da igra za Srbiju da su se mozgovi iz saveza sjetili.Da ne idemo dalje u off, samo sam ispravio adasevicev navod da igra za drzavu u kojoj je rodjen.
pisao sam o ovome nekoliko puta. na SOSu je neki trener pominjao da je zvao marina da igra za mladje selekcije ali da je on hteo da igra samo za prvi tim. tad je bio previse mlad da bi igrao za prvi tim ali su mogli da ga pozovu da udje u poslednjem minutu neke prijateljske utakmice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...