Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Evo i kako su raspoređene reprezentacije uoči žreba:

 

PRVI ŠEŠIR: Rusija, Nemačka, Brazil, Portugal, Argentina, Belgija, Poljska, Francuska.

 

DRUGI ŠEŠIR: Španija, Peru, Švajcarska, Engleska, Kolumbija, Meksiko, Urugvaj, Hrvatska.

 

TREĆI ŠEŠIR: Danska, Island, Kostarika, Švedska, Tunis, Egipat, Senegal, Iran.

 

ČETVRTI ŠEŠIR: SRBIJA, Nigerija, Australija, Japan, Maroko, Panama, Južna Koreja, Saudijska Arabija.

 

Boldovano je kao "lak" zreb... a najtezi je recimo... Brazil. Spanija, Meksiko. Srbija

Iz prvog samo Rusija ili Poljska, vise Rusija. Iz drugog Peru, mozda Kolumbija. Iz treceg prve tri da se izbegnu. Treba bas velika sreca a i zreb ce biti dosta dirigovan tim pravilom da ne idu vise od dve evropske u grupu. Ali pitanje br.1 je imamo li mi uopste takmicarski cilj na prvenstvu, za sad se ne daje odgovor, niti se cak postavlja to pitanje.

Link to comment

dajte Brazil, Španiju, Dansku, pa da se igramo

Ne možemo da dobijemo dve evropske reprezentacije u grupi.

 

Najlakše bi bilo Rusija/Poljska (Rusi su generalno kanta, ali igraju kod kuće), bilo koji od Latinoamerikanaca (sve četiri mogu da odigraju i sjajno i očajno, potpuno su nepredvidivi, možda najpre Peru ili Urugvaj) i Kostarika/Tunis/Senegal (možda najpre Tunis, jer u njemu mahom igraju lokalni fudbaleri iz Tunisa i pitanje koliko oni imaju ozbiljnog međunardonog isustva).

 

Najteže svakako Brazil/Argentina, Španija i Iran/Egipat (čini mi se da su prilično nezgodni, posebno Iran koji je bio skroz dominantan u Aziji, ali opet, sa njima nikada ne znaš, mogu da budu i očajni). Gadno bi bilo i Brazil/Argentina, Meksiko i  Danska/Švedska, ali su šanse za tu grupu vrlo male (mora da se pogodi da Meksiko upadne u tu grupu, jer ne mogu drugi Južnoamerikanci, a ako dođe neko iz Evrope, Danci i Šveđani otpadaju kao mogućnost).

 

Verovatno će biti neka sredina, tipa Belgija, Kolumbija i Kostarika, ili Francuska, Urugvaj i Egipat.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Mislim da imam snagu da mogu da odgovorim obavezama i odgovornosti iz razloga što sam bio tu godinu i po u stručnom štabu koji je i odveo reprezentaciju na Svetsko prvenstvo. Nikada nisam bežao od odgovornosti, posebno kad znam šta mogu da uradim - kazao je za Žurnal Mladen Krstajić.

 

93649_reprezentacija-trening-9057_f.jpg?

Link to comment

I niko da kaze da smo najgora evropska ekipa, jedina u 4. sesiru :0.6:

I jos nesto, na 3 od 4 zadnja prvenstva u grupi dobijamo Nemacku, a 2006. bila je Argentina, tako da...

Edited by W.F.C.
Link to comment

I niko da kaze da smo najgora evropska ekipa, jedina u 4. sesiru :0.6:

I jos nesto, na 3 od 4 zadnja prvenstva u grupi dobijamo Nemacku, a 2006. bila je Argentina, tako da...

 

mada jedini iz Evrope u 4. šeširu, nismo najgori na rang listi ... Rusi su 65.

Link to comment

Mislim da imam snagu da mogu da odgovorim obavezama i odgovornosti iz razloga što sam bio tu godinu i po u stručnom štabu koji je i odveo reprezentaciju na Svetsko prvenstvo. Nikada nisam bežao od odgovornosti, posebno kad znam šta mogu da uradim - kazao je za Žurnal Mladen Krstajić.

 

93649_reprezentacija-trening-9057_f.jpg?

tačno je da nikada nije bežao od odgovornosti i da je samouveren sve to stoji, tako je pre 6 godina pravo iz kopački uleteo u cipele sportskog direktora pfc-a, znamo kako se to završilo....

Link to comment

tačno je da nikada nije bežao od odgovornosti i da je samouveren sve to stoji, tako je pre 6 godina pravo iz kopački uleteo u cipele sportskog direktora pfc-a, znamo kako se to završilo....

Nije to isto, na funkciji sportskog direktora posao mu je bio da dovodi fudbalere (da ih selektuje), a trener je radio sa njima, a na funkciji selektora ne mora da selektuje igrace posto spisak dobije od kokeze, vec da radi sa njima. A mozda je bolji kao radnik na terenu. Hvali se i da je nasao zicu igracima.

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...