Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Još bolje, šta će se desiti kada za jedno 2-3 godine Pantelić završi karijeru? Zvećemo ukupno dva napadača jer nemamo nikog boljeg? Pa onda za 6-7 godina, kada se oproste i Žigić i Lazović, uvešćemo revolucionarnu promenu u fudbal tako što ćemo postati prva nacija koja ne zove napadače u reprezentaciju jer od ovih što su se oprostili nema boljih već su tu samo neki klovnovi iz Cvajte i TSL o kojima uopšte ne treba razgovarati jer je to čisto gubljenje vremena.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Što ne menja činjenicu da su u podjednakom kurcu u repki kao i Žiga. A daleko više su igrali u svojim klubovima proteklih sezona.
Tu si u pravu. Edited by borris_
Link to comment
Još bolje, šta će se desiti kada za jedno 2-3 godine Pantelić završi karijeru? Zvećemo ukupno dva napadača jer nemamo nikog boljeg? Pa onda za 6-7 godina, kada se oproste i Žigić i Lazović, uvešćemo revolucionarnu promenu u fudbal tako što ćemo postati prva nacija koja ne zove napadače u reprezentaciju jer od ovih što su se oprostili nema boljih već su tu samo neki klovnovi iz Cvajte i TSL o kojima uopšte ne treba razgovarati jer je to čisto gubljenje vremena.
Razumem da Filipenko neće da kaže, ali bih makar od tebe voleo da čujem 2-3 alternative koje vredi probati.Dakle, da pojasnim - tanki smo u špicu pa smo tanki. Baš me zanima da li se i Joakimu Levu tako predlažu alternative za Meceldera, Boatenga itd. Ako nečega nema, onda nema. I mnogo jače repke od nas imaju deficit ponečega. Edited by henrik larsson
Link to comment
Još bolje, šta će se desiti kada za jedno 2-3 godine Pantelić završi karijeru? Zvećemo ukupno dva napadača jer nemamo nikog boljeg? Pa onda za 6-7 godina, kada se oproste i Žigić i Lazović, uvešćemo revolucionarnu promenu u fudbal tako što ćemo postati prva nacija koja ne zove napadače u reprezentaciju jer od ovih što su se oprostili nema boljih već su tu samo neki klovnovi iz Cvajte i TSL o kojima uopšte ne treba razgovarati jer je to čisto gubljenje vremena.
ne, vec cemo umesto pantelica pozvati onog ko dolazi posle njega po kvalitetu, pa tako onda i kada se ziga penzionise.@larsonpa beowl je vec naveo cetiri igraca: ubiparip, trifunovic, perovic i kaludjerovic. Edited by kojot
Link to comment
Razumem da Filipenko neće da kaže, ali bih makar od tebe voleo da čujem 2-3 alternative koje vredi probati.Dakle, da pojasnim - tanki smo u špicu pa smo tanki. Baš me zanima da li se i Joakimu Levu tako predlažu alternative za Meceldera, Boatenga itd. Ako nečega nema, onda nema. I mnogo jače repke od nas imaju deficit ponečega.
Pa zar nije posao selektora da bas tamo gdje smo tanki pokusa neke druge alternative. Da putuje po svijetu za potragom nase djece (kada nece tudju), da uvidi kvalitete (ako ikako postoje) te djece da ih isproba na prijateljskim utakmicama ili barem da ima svoje ljude koji to prate i koji mu podnose raport. Cini mi se da selektor vise voli rostiljane a njegov covjek je jankovic :isuse:
Link to comment
Razumem da Filipenko neće da kaže, ali bih makar od tebe voleo da čujem 2-3 alternative koje vredi probati.
Sulejmani, Rakić i Tadić na primer. Potonja dvojica na nekom Kirin Kupu a Sulejmani je komotno mogao da bude isproban protiv Farskih Ostrva.
Link to comment
Sulejmani, Rakić i Tadić na primer. Potonja dvojica na nekom Kirin Kupu a Sulejmani je komotno mogao da bude isproban protiv Farskih Ostrva.
sulejmani je bi u reprezentaciji, rakica ne bih komentarisao, a tadic nije napadac i bio je po kirin kupivma. btw, gledao sam ga u mladoj repki i nije se pokazao.
Link to comment
Ja se ozbiljno brinem da ovom čoveku može nešto da se dogodi.
Jeste, modni ukus mu je opasan.U vezi Klea;Da ne ispadne da sam neki veliki fan, razmišljam isključivo racionalno.Imamo deficit na bitnom mestu u timu, svi igrači koji igraju na toj poziciji su daleko od ozbiljne forme, domaće zamene su daleko od kvaliteta za to mesto, i jednostavno mi je logično da se pokuša sa njim ako nema ničega što bi to sprečilo (koliko vidim, jasna želja postoji sa njegove strane, i sramežljiva sa druge). To je eksperiment gde ne možemo ništa izgubiti - ako se ne uklopi, saigrači ga buše, nikom ništa, ponovo smo tamo gde smo i bili.A postoji i mogućnost da se uklopi i bude poboljšanje za tim na veoma bitnom mestu. Ne treba zaboraviti ni činjenicu da bi bio veoma motivisan da igra za reprezentaciju jer mu time i cena raste. Ništa više, ništa manje, bez ikakvog hajpa. Edited by laki21
Link to comment

Stanite, jel vi sad hoćete da kažete da zameratu Misteru™ što nije isprobavao više opcija? Zar nismo krenuli od toga da Žigić, Pantelić i Lazović nisu više za reprezentaciju i da sigurno postoji neko bolji? :blink:

Link to comment

Jes taj Zigic koji se lose krece i ne zna da suta je bio 90% Zvezde koja se raspala nakon njegovog odlaska, kidao u Rasingu i one minute koje je dobio kao izmena u Valensiji iskoristio sasvim fino (46 utakmica/14 golova). U reprezentaciji je "sporo smetalo" na 49 utakmica postigao 16 golova. Asistencije nazalost se ne beleze.Postigao je i u karijeri i u reprezentaciji vise i od Pantelinja i od Danka.Ali nije bitno uopste. Djordje Rakic iz cvajte je sigurno mnogo, mnogo bolji od svih njih.edit: a vidim, sad je krenulo sa pozivanjem radi probe. Boris je vec preskocio jedan korak - pozivanje radi popune 4. mesta.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Sulejmani nije napadač, a usput je i mali i slab u duel igri, a nema ni skok. Rakića sam gledao dosta puta u eksperimentalnoj selekciji i Red Bulu i uopšte mi nije nagovestio da bi bio napredak u odnosu na ovo što imamo. O Tadiću ne znam ništa, pa ne mogu da komentarišem.

Link to comment
Jes taj Zigic koji se lose krece i ne zna da suta je bio 90% Zvezde koja se raspala nakon njegovog odlaska, kidao u Rasingu i one minute koje je dobio kao izmena u Valensiji iskoristio sasvim fino (46 utakmica/14 golova). U reprezentaciji je "sporo smetalo" na 49 utakmica postigao 16 golova. Asistencije nazalost se ne beleze.Postigao je i u karijeri i u reprezentaciji vise i od Pantelinja i od Danka.
Etoile Rouge Belgrade SER 28 18 04-05 Etoile Rouge Belgrade SER 25 15 05-06 Etoile Rouge Belgrade SER 23 11 06-06(août) Etoile Rouge Belgrade SER 3 2 06-07 Racing Santander ESP 32 12 07-08 Valence CF ESP 18 1 08-09 Racing Santander ESP 19 13 09-10 Valence CF ESP 13 4 10-11 Birmingham City ANG 2 0 Za Valenciju je odigrao 31 utakmicu i postigao 5 golovaU inostranstvu je odigrao dvije dobre sezone 06-07 i 08-09 (proljecni dio)Po tome bi Kezman bio najbolja opcija za napadaca.
edit: a vidim, sad je krenulo sa pozivanjem radi probe™. Boris je vec preskocio jedan korak - pozivanje radi popune 4. mesta.
Citaj malo bolje. Meni ne smetaju Pantelic i Lazovic i rekao sam zasto. Smatram da ova druga dvojica nista ne pridonose reprezentaciji. Sa Mrdjom se izgleda svi slazu a oko Zige je moj licni utisak. Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...